Skocz do zawartości

Wewnętrzne lampki - jak wymienić żarówki?


mirekluczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba wbic srubokret w oznaczone miejsce i je wyrwac :)

 

Nie popadajmy w skrajności :mrgreen:

Lampki przecież są zamontowane w otworach w tapicerce a nie w karoserii, bez większych problemów udaje się je zdemontować gołymi rękami ;)

 

W cenie okolo 20 pln sztuka (BMW)

Rozumiem że poprostu szydzisz....

Żarówki na każdej stacji benzynowej dostaniesz, o ile dobrze pamietam są o mocy 10 W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w Breczko BMW sp.z.o.o.żarówka do wewnętrznego owietlenia kosztuje 24,50 PLN.... :twisted2: :twisted2: :twisted2:

 

 

Drogie sa te BMW...Ale trzeba miec oryginalne cześci..... :mrgreen:

 

ja mam wszystkie oryginalne....nie kłamię.. :liar: :liar: :liar:

"Mężczyznę poznać nie po tym jak zaczyna, ale po tym, jak kończy..." Leszek Miller

"Czy stać nas na to, aby nas nie było stać..?" Kazimierz Marcinkiewicz


2oo> niż 4 koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIEM I MAM TEGO SWIADOMOŚC. NIE JESTES PIERWSZY, KTÓRY TAK TWIERDZI. NIE ROBIE U NICH NICZEGO TYLKO KUPUJE CZESCI PO ROZSADNYCH CENACH. :roll:

 

Takie drobne cześci jak spinki i plastiki do wyposazenia wnetrza to lepiej kupowac w autoryzoanych salonach i do tego jak maja promocje...bo tez jest drogo. zasada jest jedna...TRZEBA MIEC ZAWSZE GŁOWE NA KARKU....nawet na allegro mozna ostro przepłacic....a mechanik ma sie znac na samochodaach a nie uczyc sie na naszym wozie...najczesciej wysokim kosztem....

"Mężczyznę poznać nie po tym jak zaczyna, ale po tym, jak kończy..." Leszek Miller

"Czy stać nas na to, aby nas nie było stać..?" Kazimierz Marcinkiewicz


2oo> niż 4 koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A czy ktoś z was montował takie cudo w kabinie ?

http://allegro.pl/show_item.php?item=78942049 :?: :?:

wydaje mi się że światło z takiej białej diody może mieć ładny jasny kolor

Bo moje zarowki swiecą na żółto :x i troche to kiepsko wygląda.

Chciałbym wymienić 3 a ogrinalne BMW za 25 zl sztuka mi sie nie podobają

:oops: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar:

oczywiście biore pod uwage tylko białe. Chyba nikt z was nie zrobił by szopy i nie kupil np zielonych do środka :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do serwisu Breczko... to ja już zauwazyłem, że oni dyktują ceny takie jakie sobie chcą. Po prostu patrzą kto wchodzi i jeżeli kogoś znają to dają mu rabaty a jeżeli nie to mówią że nie możemy dawać upustów :duh: Ja już miałem takie fazy, że czasem była jedna cena, a potem inna, ale zaczeli mnie traktować inaczej jak zbeształem porządnie ich co półroczną ankietę dotyczącą serwisu. Nie wiem kto ją prowadził, ale wygarnąłem im wszystko co mi tylko leżało na wątrobie i teraz jak tam jeżdzę, a robię to jedynie jak naprawdę muszę - bo już chyba znalalzłem odpowiedniego mechaniora, ale odnośnie Breczko już pisałem :doh: więc nie ma sensu się powtarzać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.