Skocz do zawartości

jak dojdzie temperatura po za niebieskie pole to po chwili g


dawidek1989pc

Rekomendowane odpowiedzi

mam prosbe o pomoc

odpalam auto jest zimne i wtedy jest wszystko ok ale jak pojdzie strzalka temperatury za niebieskie pole to gasnie i

na parowniku pokazuje sie szron taki lepszy ??

co to moze byc wczesniej bylo ok nic nie ruszalem

 

dodam ze na benzynie niechce odpalic bo jest za male cisnienie benzyny filtr byl wymieniany i nic nie daje??

 

prosze o rade na co zwrocic uwage??

z gory dziekuje

 

bmw e34 520i m20 12v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja obstawiam ze sie zapowietrza , mozliwe ze Ci uszczelka pod głowicą poszła . I dla tego jak odpalasz to parownik zamarza , a jak zamarznie to gasnie i odpali dopiero jak sie rozmrozi hehe . Najlepiej wpierw zrób by chodził na benzynce sparawdz pompe paliwa i regulator cisnienia na listwie wtryskowej a nastepnie sie baw z gazem . Kazdy chce jezdzic BMW , ale za przyjemność sie płaci jezeli ktos dba to jezdzi , a jezeli ktos oszczędza to niestety stoi , nie ma to jak odpalanie na gazie ekonomia ponad wszystko ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja Ci odpowiem tak :P mam M20b20 i wymieniałem kiedys głowice :P po złozeniu za kazdym razem gdy przełączyłem na gaz zamarzał parownik , odpowietrzałem , kombinowałem , az ktos na forum mi doradził bym spróbował dokręcić głowice , mówie spróbować nie zaszkodzi choc nie wierzyłem ze pomoże a tu zdziwko jak ręką odjoł problem znikł :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze bym termostat sprawdził moze sie zawiesił i blokuje przepływ płunu

 

 

Termostat nie ma nic do tego no chyba ze gazownik zle podlaczył zasilanie parownika w wode.

Brak przepływu wody w parowniku spowodowany najprawdopodobniej zapowietrzeniem układu chłodzenia.

Czy na benzynie ci chodzi i dochodzi do temperatury pracy?

KLIMATYZACJA SAMOCHODOWA, THERMO KING, CARRIER

DIAGNOSTYKA BMW, VAG tel. 500 236 866

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temperatura do chodzi tylko delikatnie za niebieskie pole i gasnie sadze ze nie bedzie raczej to winna uszczelki tylko chyba czegosc innego tak mis ie wydaje bo dzien wczesniej bylo wszystko ok.

 

a sadze ze jesli byla by chyba uszczelka to chodzilby tak czy tak na gazie ale temperatura to by od razu leciala na czerwone pole tak chyba powinno byc na benzynie nie chodzi i nie wiem czemu niby delikatrnie pompa zapodaje paliwo ale jest za malo w wezach waz doprowadzajacy do silnika benzyne jest twardy i bialy jak od krece waz to delikatnie jest paliwa ale za malo??

 

a jak sie skonczylby parownik to tez bedzie zamarzal i gas na zimnym wczesniej rowniez nie mialem problemu z paleniem na gazie nawet bez odpalania na benzynie??

czy warto wymieniac na kolejna pompe paliwa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak winna byla tego ze opaska przy parwniku lpg jest wyrobiona musial zlapac tam powietrze i sie zapowietrzyl odpowietrzyl sie bez problemu

 

jezeli chodzi o benzyne to chcialem odpalic gdyz wzial i strzelil bardzo mocno w przepustnicy nie wiem dlaczego??

niby lapie na benzynie ale nie chce odpalic na nie filtr paliwa wymieniony przy baku swiece nowe przewody sa twarde a wsumie puste??

 

nie wiem czy znowu winna pompy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak winna byla tego ze opaska przy parwniku lpg jest wyrobiona musial zlapac tam powietrze i sie zapowietrzyl odpowietrzyl sie bez problemu

 

jezeli chodzi o benzyne to chcialem odpalic gdyz wzial i strzelil bardzo mocno w przepustnicy nie wiem dlaczego??

niby lapie na benzynie ale nie chce odpalic na nie filtr paliwa wymieniony przy baku swiece nowe przewody sa twarde a wsumie puste??

 

nie wiem czy znowu winna pompy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak kolega salas89 pisze sprawdz przepływomierz. Bez sprawnej przepływki żaden silnik benzynowy nie będzie chdził poprawnie. Pozatym sprawdz także regulator ciśnienia. A jesteś pewien że ta pompa co zamontowałeś to w 100% jest dobra?

Zrób jej może test wydajności? taki domowy ze stoperem i przelewaniem paliwa w butelke.

 

Jeżeli bedziesz miał coś uszkodzone to mam wszystkie części do m20. Przepływke, pompe itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam problem z paliwem otoz to ze kupilem nowa pompe paliwa i bylo wszystko ok paliwa mam ok 25 litrow w baku.

wymienilem rowniez filtr paliwa ktory znajduje sie przy baku.

mam otoz problem z odpaleniem na benzynie m20 520i 12v w czym mam szukac przyczyny pompa sie zalancza jak krece rozrusznikiem na gazie bez problemu odpali

w przewodzie ktory doprowadza paliwo do wtryskow z baku jest paliwo ale bardzo delikatnie lub wcale

jesli chodzi o silnik krokowy i przeplywomierz lub przepustnice to sa ok bo na gazie bez problemu chodzi.

 

czy jest ktos z lodzi kto moze podjechac do mnie i pomoz mi??

 

co to jest za filtr z weglem aktywnym ktory znajduje sie zprzodu za co odpowiada???.

 

jest taki problem ze dzisiaj wyjalem pompe paliwa wrzucilem ja do miski z paliwem podlaczylem na krotko i cisnienie jest bardzo mocne przy zapodawaniu paliwa takie jak powinno byc czy jest ktos z lodzi kto moze mi pomoz

filtr ktory znajduje sie przy baku paliwa rowniez wymienilem.

 

ile na kostce ktora doprowadza napiecie do pompy powinno byc plusow a ile minusow??

czy waz ktory doprowadza paliwo jest ten ktory idzie do filtra paliwa przy baku??

 

bardzo prosze o szczegolowa odpowiedz?? i jak najszybsza

 

z gory bardzo dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.