Skocz do zawartości

F10 Hi-Fi Proffesional


bumie5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na gwarancji wymieniają bez problemu

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny problem przy doposażeniu nagłośnienia ori 677 trzeba wymieniać boczki tylnich drzwi ponieważ w nagłośnieniu std lub 676 w drzwiach nie ma głośników.

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem z serwisem i już się umówiłem. Nie zamówią wcześniej głośnika bo mieli przypadek że był to wzmacniacz i raz przełamany kabel w drzwiach, także czekają mnie min dwie wizyty. Przy okazji wgrają nowszy soft do zegarów, bo zdarza się jak u większość z rozszerzoną deską że się wyłącza, oraz standardowa wymiana progu z odpadającymi literkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A okładki pokazuje, jeśli na danej MP3-ce jest zapisany znacznik. Jeśli okładka powiewa sobie luzem w katalogu, jako oddzielny plik, wtedy nie będzie widoczna

 

Jaki znacznik? Ja mam normalnie okladki do wszystkiego w wewnątrz taga MP3 i itunes czyta z tamtąd. Nadal niestety nie widze okładek.

sorry za of top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowałem się troszkę podrasować swoje HIFI i wymienić głośniki na GLADEN ONE 200 dedykowane do bmw. Narazie bez dodatkowego wzmacniacza (czekam na koniec gwarancji) , mając nadzieję że ten standardowy jakoś da radę. Rozmawiałem z kilkoma firmami montującymi ten system i każdy wypowiada się że jest kolosalna różnica a całość gra znacznie lepiej niż HIFI PROF. zobaczymy, na razie pytanie czy ktoś już się pokusił o takie rozwiązanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

czy jest sens kupić sobie System HiFi Alpine w sklepie BMW:

Zestaw zawiera:

– Wzmacniacz

– 2 głośniki wysokotonowe z aluminiową membraną

– 2 głośniki średnio tonowe aluminiową membraną

– 2 cross over

– okablowanie

 

Czy jakość dźwięku jest zauważalnie lepsza?

George Wind
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem żadnym malomanem, nie mam nawet dobrego słuchu muzycznego, ale to Hi Fi Prof. po pierwotnym zachwycie nie wydaje mi się teraz takie dobre. Bas zupełnie mi nie odpowiada, zwłaszcza że jak wszyscy zgodnie twierdzą- słychać go bardziej na zewnątrz auta. Mogliby się bardziej postarać z tym nagłośnieniem. Teraz jest co prawda opcja wyższa, ale z uwagi na koszty- tylko teoretycznie. Ciekawy jestem jak grają analogiczne systemy w Audi i MB.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest coś takiego do f10? Daj link albo więcej info. Ile kosztuje, czy jest plug&play, jaki system chcesz ulepszyć? Jeśli podstawka to wszystko będzie lepsze.

 

 

Ło!: http://www.bmwsklep.pl/system_hifi_alpine,0,2145.html

George Wind
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest coś takiego do f10? Daj link albo więcej info. Ile kosztuje, czy jest plug&play, jaki system chcesz ulepszyć? Jeśli podstawka to wszystko będzie lepsze.

 

 

Ło!: http://www.bmwsklep.pl/system_hifi_alpine,0,2145.html

 

 

Dobra :duh: :duh: :duh: . Teraz zauważyłem, że to nie do F10. Ale pewnie nieługo do F10 też coś takiego zrobią i czy jest sens się pchać w takie coś?

George Wind
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpuście sobie Panowie wszystkie zestawy HIFI z PRO czy bez, oraz inne. Zacząłem czytać o tym wątku na zagranicznych forach będąc niezadowolonym z swojego HIFI i jednym słusznym wyjściem jest założenie zestawu gleden 2000 BMW, ewentualnie audio system 2000 BMW PLUS, który ma dużo lepsze głośniki niskotonowe 2omowe. Po wygrzaniu głośników grają fenomenalnie i to na standardowym wzmacniaczu. U kolesia gdzie to robiłem słyszałem jak graja w E61 z dodatkowym wzmacniaczem gladena i jest masakra...mega wymiatają. Dla porównania wczoraj miałem możliwość posłuchania w M5 HIFI PRO i jest to 10% tego co potrafi zestaw gladena czy audio system plus. Głośniki AS 2000BMW plus, to wydatek ok 2500, wzmacniacz 1600 + montaż, ale jest warty każdej wydanej złotówki. To co daje oryginalnie BMW, to mega syf z tym co potrafi ten zestaw. Dodam że są to robione głośniki specjalne pod BMW i pasują w ich nietypowe mocowania. Nic tylko zakładać bo są :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie to kupić i kto zakłada bo mam standard i jest katastrofa , robię nawet jutro.

 

to są aukcje człowieka,który mi to robił...

http://allegro.pl/audio-system-x-ion200bmwplus-nowy-model-wroclaw-i2747831799.html

http://allegro.pl/gladen-one-200-bmw-do-e60-e90-3-way-montaz-wroclaw-i2777917658.html

 

ja jeszcze nie zakładałem wzmacniacza ( brak czasu) ale u niego w e61 gra obłędnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W e60 posiadałem nagłośnienie Logic 7 w f10 mam HiFi Pro, subiektywnie powiem ze nowy Pro w F10 gra dużo lepiej niż w e60 i to duży plus. Jednocześnie mogę z ręką na sercu powiedzieć ze gra wystarczająco dobrze. Dla tych co narzekają jest opcja Bang and Olufsen i żeby być zadowolonym z car audio wystarczy ją sobie zamówić przy kupnie auta i problem rozwiązany. Wydaje mi się ze mam całkiem dobre ucho i Hifi Pro wystarcza w zupełności, choć jestem bardzo ciekawy jak gra Bang. Może ktoś zamówił Banga ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W e60 posiadałem nagłośnienie Logic 7 w f10 mam HiFi Pro, subiektywnie powiem ze nowy Pro w F10 gra dużo lepiej niż w e60 i to duży plus. Jednocześnie mogę z ręką na sercu powiedzieć ze gra wystarczająco dobrze. Dla tych co narzekają jest opcja Bang and Olufsen i żeby być zadowolonym z car audio wystarczy ją sobie zamówić przy kupnie auta i problem rozwiązany. Wydaje mi się ze mam całkiem dobre ucho i Hifi Pro wystarcza w zupełności, choć jestem bardzo ciekawy jak gra Bang. Może ktoś zamówił Banga ?

 

Standard to porażka, pro jest bardzo dobre. Banga praktycznie nikt nie bierze bo to głupota zapłacić 20k za audio do auta.

 

BZQ zapytaj gościa nickiem " A " on miał wszystkie modele bmw i najwyższe audio ;-)

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W e60 posiadałem nagłośnienie Logic 7 w f10 mam HiFi Pro, subiektywnie powiem ze nowy Pro w F10 gra dużo lepiej niż w e60 i to duży plus. Jednocześnie mogę z ręką na sercu powiedzieć ze gra wystarczająco dobrze. Dla tych co narzekają jest opcja Bang and Olufsen i żeby być zadowolonym z car audio wystarczy ją sobie zamówić przy kupnie auta i problem rozwiązany. Wydaje mi się ze mam całkiem dobre ucho i Hifi Pro wystarcza w zupełności, choć jestem bardzo ciekawy jak gra Bang. Może ktoś zamówił Banga ?

 

Standard to porażka, pro jest bardzo dobre. Banga praktycznie nikt nie bierze bo to głupota zapłacić 20k za audio do auta.

 

BZQ zapytaj gościa nickiem " A " on miał wszystkie modele bmw i najwyższe audio ;-)

 

 

Ja nie uważam ze głupotą jest zapłacić za banga 20 kola, chcesz miec high end to tyle to kosztuje. Ale masz komfort ze masz high end.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety bang&olufsen nie gra o tyle lepiej ile wiecej kosztuje od hifi pro. Porowntwalem b&o w f06 do hifi pro u mnie i roznica jest niewyczuwalna dla moich uszu.

---------------------

Born Most Wanted


Past:

E34 518 orientblau, A4 B5 2.8 V6 30V, E60 525d monaco , Vectra Caravan Cdti 150 KM F11 520d M Sport,, F10 535d M Sport


Future:

Far Far away F10 M5 Competition

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.