Treść opublikowana przez adalbert
-
BMW 330 ci E46 VIN WBABN51020JT68791
adalbert odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI o to chodzi :D Pozdrawiam, Randall. Niech każdy robi, to co umie najlepiej :cool2: Jak potrafisz sobie sam "sięgać" to ja się nie będę w to mieszał, :D
-
BMW 330 ci E46 VIN WBABN51020JT68791
adalbert odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOlo, a ty czym się zajmujesz. Tak z czystej ciekawości się pytam. Obserwujesz, pytasz,"handlujesz"? Naprawdę, pytam poważnie.
-
BMW 330 ci E46 VIN WBABN51020JT68791
adalbert odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSpokojnie Zenek. Za chwilę wejdzie taka ćwiara, pod tytułem Randall i zepsuje nasze dobre relacje. I on nie "rozumi" o co chodzi. "Łon" chciałby z kimś pogadać. Szwagrami, według tego ćwierć inteligenta nie jesteśmy. :D
-
BMW E46 323Ci 2000 VIN: WBABM31070EZ68920 Podkarpacie
adalbert odpowiedział(a) na Sum320 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle co się działo z tym numerem, wyjaśniłeś? To tak z ciekawości
-
e92 330xi WBAWC51070PS99276
adalbert odpowiedział(a) na kalipawel temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWychodzi na to, że "wszystkim" wysyłał zdjęcia uszkodzeń, a tobie nie chce :D Więc masz dwie opcje, jechać i dokładnie auto sprawdzić, może wtedy pokaże ci te zdjęcia, albo olać sprawę. Więcej już nic nie wymyślisz.
-
Umowa a US/przerejestrowanie
Kombinujesz jak koń pod górę. Jak 6 przyszły własciciel nie będzie miał nic przeciwko temu, to czemu nie. Coś mi się wydaje, że będziesz pierwszy, które zapłaci te 2% :D A nie dzwisz się, że poprzedni własciciele nie przerejestrowali auta na siebie? Może to auto ma coś "za uszami"
-
Umowa a US/przerejestrowanie
Masz rację, chodzi o te nieszczęsne 2% :cool2:
-
530D F11 WBAMX51020C312759 KOREKTA !!!
adalbert odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNic nowego, normalny dialog. Ani to dziwne, ani to śmieszne. Nic innego nie mogłeś usłyszeć.
-
Umowa a US/przerejestrowanie
Ubezpieczenie jest w zasadzie na samochód a nie na kierowcę, więc ważne jest tylko, żeby w OC były wszystkie dane auta. Na to tylko policja zwraca uwagę, ale nie wiem jak do tego w razie kolizji podchodzi ubezpieczyciel, może być różnie. Trochę śmiesznie może być jak namierzy ciebie US, są kary za nieterminowe przerejestrowanie samochodu. Auto możesz w każdej chwili zarejestrować na siebie, chodzi tylko o to, czy poprzedni własciciel wymówił ubezpieczenie czy nie. Sprawdz to, bo jak to zrobił to nie masz aktualnego OC
-
530D F11 WBAMX51020C312759 KOREKTA !!!
adalbert odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrzeba jeszcze pamiętać, że w Gubinie nie tylko cofa się liczniki, również same auta są poddawane reanimacji :D
-
e46 compact
adalbert odpowiedział(a) na Kuba_ps2 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA co mówi własciciel? Pewnie nic nie wie, takie sprowadził i takie sprzedaje. :D
-
e91 320d WBAVU31030KY10802 subiektywna opinia
adalbert odpowiedział(a) na lewymokiem temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDostosuj się do "systemu" i nie graj uczciwego, tylko dymaj ludzi. Przecież widzisz, że oni to lubią. W tym "fachu" trzeba być sk..... żeby do czegoś dojść i cokolwiek zarobić. :norty:
-
BMW 330 ci E46 VIN WBABN51020JT68791
adalbert odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa jestem pod wrażeniem. Na pewno są to auta bez skazy :D
-
[mazowieckie] e46 330d wbaer91060kg82756
adalbert odpowiedział(a) na yamakashi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdybym używał samego miernika, to by się okazało, że większość samochodów byłaby ok. Teraz handlarze idą z duchem czasu i śmieją się z tej przedpotopowej formy sprawdzania :D
-
[mazowieckie] e46 330d wbaer91060kg82756
adalbert odpowiedział(a) na yamakashi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMnie cały czas zastanawia, że w 12 letnim aucie nie ma żadnych rys i wgniotek :D
-
bmw e92 WBAWD11058P197847
adalbert odpowiedział(a) na bonjansky temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFajna opcja dla pasażera. Już bez oględzi będzie wiedział na czym będzie siedział.
-
BMW 330 ci E46 M-pakiet (VIN: WBABN51010JT65736
adalbert odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZenek, powinieneś być spalony na stosie i ja na dokładkę, a za co? Za obecność na publicznym forum i swobodę wypowiedzi. :lol: Własnie jeden wtórny analfabeta dał sygnał :mrgreen:
-
e91 320d WBAVU31030KY10802 subiektywna opinia
adalbert odpowiedział(a) na lewymokiem temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWszyscy o tym wiedzą, udają tylko przed samym sobą, że może być inaczej. I jest :)
-
BMW 330 ci E46 M-pakiet (VIN: WBABN51010JT65736
adalbert odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZenek, to tak, jakby ktoś napisał "pierwszy właściciel", a w ogłoszeniu "pierwszy właściciel w kraju", a potem się tłumaczył " jeżeli nie umiesz czytać, to nie moja wina, w ogłoszeniu pisze wyaźnie, gdzie ten pierwszy właściciel". Moim zdaniem uzasadnienie Marcina0602 powinno zamknąć cały temat, a Ty i adalbert poszliście w zaparte. No tak, oryginalne części kupuje się tylko po to, aby innych dymać :lol: :shock: Rzeczywiście, po co zarabiać .. Zenek, chociażby po kilku opiniach na forum wydaje się, że Twoje auta są ok, ale swoim gadaniem robisz sobie czarny PR. Powinieneś mieć zakaz wypowiedzi w mediach ;) Weź no poproś adalberta, niech Ci te ogłoszenia redaguje. Końca tej personalnej jazdy nie widać, zobaczymy co będziesz miał jeszcze do powiedzenia. Wydaje ci się, że napisałeś coś śmiesznego? Masz z tego radość?Ja czekam na dalszą część twojej twórczości na tym forum, ale tej merytorycznej.
-
BMW 330 ci E46 M-pakiet (VIN: WBABN51010JT65736
adalbert odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa nigdy nie czułem potrzeby spinać się z kimkolwiek. :cool2:
-
E92 LCI 320i Warszawa - E463733
adalbert odpowiedział(a) na bbrys temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak jak napisał Marcin, cykanie jak przy gazie i nawet jak są to wtryskiwacze, to nie powinno być takiego odgłosu. Ta jednostka "bez wad" powinna chodzić cichutko. Coś jest na rzeczy, ale to już należy do wprawnego mechanika.
-
BMW 330 ci E46 M-pakiet (VIN: WBABN51010JT65736
adalbert odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak rzeczywiście zle odebrałeś mój post, to przepraszam, ale nie dałeś mi wyboru w jego interpretacji.
-
BMW E46 323Ci 2000 VIN: WBABM31070EZ68920 Podkarpacie
adalbert odpowiedział(a) na Sum320 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo wygląda na normalne nabicie nowego numeru, ale trzeba to dokładnie wyjasnić.
-
BMW 330 ci E46 M-pakiet (VIN: WBABN51010JT65736
adalbert odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW pierwszym akapicie zwracasz się do mnie, po czym dodajesz jeszcze post scriptum, też do mnie. Może tak nie jest, ale tak z tego wpisu wynikało.
-
BMW 330 ci E46 M-pakiet (VIN: WBABN51010JT65736
adalbert odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażO czym ty do mnie mówisz, koleżko. Jak zwykle twoje pojęcie tematu i inne domniemania, są na poziomie średnio rozgarniętego szympansa. Może pomożesz w wątku obok koledze bbrys, bo ma rzeczywiście problem.