Treść opublikowana przez adalbert
-
Dlaczego samochód (530d) nie gaśnie natychmiast ?????????
Znajomy ma w swoim Mitsubishi Outlander, takie urządzenie stop and go. Po wyjęci kluczyka silnik pracuje jeszcze 15 sek. w celu schłodzenia turbiny i wyłącza się sam.
-
Absurdy 2007r
Mandaty? i to jak najwyższe, a mówi to "szybki" kierowca. Nic sobie nie robiłem z przekraczania prędkosci, do momentu zebrania 2 mandatów i 18 punktów. Teraz jest inaczej, a więc poskutkowało.
-
Absurdy 2007r
Mój szwagier jest egzaminatorem. Potworny strach przed utratą pracy, patrzą im na ręce, wszystko musi byc pod linijkę. W żadnym innym zawodzie nie siedzi tylu ludzi w więzieniu.
-
Absurdy 2007r
Jazda na światłach w dzień po miescie jest bez sensu, a przy złych warunkach i tak większość włącz światła. Popieram światełka w trasie, faktycznie spełniają swoją rolę. Tak jest na Węgrzech. Natomiast największym idiotyzmem jest to, że można jezdzic skuterem do 50 cm bez żadnych uprawnień. Przecież jest on normalnym uczestnikiem w ruchu drogowym.
-
Kolor nadwozia
Miło popatrzeć na te piękne samochody.
-
540i co sądzicie o tym-jakoś dziwnie tanio i po lifcie??????
Ja nie jezdze na handel ale regularnie raz w roku zmieniam samochod, dla siebie, bądz kogos z rodziny. Natomiast Ty robiąc "korektę" liczników jesteś pospolitym oszustem.
-
540i co sądzicie o tym-jakoś dziwnie tanio i po lifcie??????
Nie znam ani angielskiego ani niemieckiego, a dogadywałem się samodzielnie. Dziwne co? Poza tym jesli masz takie obawy możesz sobie przybrać na tłumacz innego Polaka, których jest tam mnóstwo. Ja do Szwajcarii jeżdzę od 7 lat raz-2 razy w roku, i za drugim razem byłem już samodzielny. Dojechałem dogadałem się, kupiłem i wyjechałem. Widzę kolego, że nigdy tam nie byłeś skoro porównujesz Niemcy i Szwajcarię, to inna bajka
-
540i co sądzicie o tym-jakoś dziwnie tanio i po lifcie??????
To fakt że sam nie dasz rady, nie ma natomiast obawy jazdy z tzw. handlarzami, są tam bardzo duże jak i małe place, ale są one przecież ogólnodostępne, wręcz nawet Ci pomogą w załatwieniu wszystkich formalnosci. W tamtejszym WK sprawę załatwia się UWAGA 10 minut. Ci ludzie zarabiają wyłącznie na przejazdach i nie mają powodu ani możliwosci, żeby oszukiwać. Bo niby na czym. Widziałem wiele rejestracji lubelskich, poszukaj u siebie w miescie na pewno coś znajdziesz. Ja jezdze do Szwajcarii raz na rok i zawsze wracam z zakupami w dobrej cenie i stanie technicznym. Powodzenia. ja jeżdze do Szwajcarii
-
540i co sądzicie o tym-jakoś dziwnie tanio i po lifcie??????
Tak jak napisałem kilka postów wyżej. Jesli masz czas, bo pieniądze widzę tak, jedz do Szwajcarii, jest tam zatrzęsienie E39. Fakt,że trzeba trochę pochodzić i uważnie pooglądac, ale można trafic, przy takiej podaży na zadbany egzemplarz. 97-98 spokojnie po wszystkich opłatach wyniesie ok 18-19000. Większosc samochodów jest tam z mocnymi silnikami i w automacie, tak jakchcesz w manualu to może byc mały problem, ale można trafić.
-
540i co sądzicie o tym-jakoś dziwnie tanio i po lifcie??????
Skoro byłeś po auta i twierdzisz, że nie ma tam dobrych samochodów, to znaczy, że zajmujesz się bądz zajmowałeś, sprowadzaniem szrotów. Gratuluje.
-
540i co sądzicie o tym-jakoś dziwnie tanio i po lifcie??????
I jeszcze jedno, W Szwajcarii roi się od rejestracji lubelskich i radomskich, widziałem co oni kupują, szroty za grosze, chociaż też nie zawsze. Wszystkie samochody sprowadzone przez handlarzy z tych okolic, powinny być dokładnie przeswietlone. To moja rada
-
540i co sądzicie o tym-jakoś dziwnie tanio i po lifcie??????
Widziałem w Szwajcarii Beemki rocznik 97-98 za 7000 CHF do tego cło i inne opłaty rejestracyjne w sumie wychodziło ok. 18000 PLN, więc jeżeli handlarz chce szybko sprzedac wystawia za taką cenę jak powyżej. I tak jest zarobiony.
-
BMW E34 M5 - Ciekawy Individual
Fotele tak jakby z Mercedesa
-
Tapicer potrzebny (skóra na kierownicy)
Kiedyś znajomemu taką operację zrobił - zwyczajny kuśnierz.
-
UBEZPIECZENIA
Thenygoos, coś mi mówi, że piszesz sam o sobie, tak wychodzi z Twojej ksywy.
-
UBEZPIECZENIA
Jak Ci nie zależy na wypłacie to możesz się ubezpieczyć u mnie.
-
Ciężko pali po zimnej nocy
Jest jeszcze akumulator.
-
UBEZPIECZENIA
Popieram. Od 12 lat w PZU jak do tej pory żadnych problemów. Brat - Hestia póżniej Samopomoc, ostatnio Link4 i jakies problemy z sumą odszkodowania. U mnie były tylko 2 zdarzenia, ale z wypłatą w ciągu miesiąca, no problem.
-
Opłata recyklingowa
adalbert odpowiedział(a) na adalbert temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneWobec tego nasze państwo ukradło mi 500 zl. Ile jeszcze będziemy płacic tego typu haracze, za które nie otrzymujemy nic w zamian, co oni w twkim razie robią z tymi pieniędzmi. Pytanie oczywiscie retoryczne.
-
Opłata recyklingowa
Do czego własciwie służy opłata recyklingowa. Czy jeżeli będę chciał złomować swój samochód, to rozumiem, że przyjedzie laweta lub holownik który zabierze moje autko a pracownik szrotu wystawi mi odpowiednie dokumenty, wszystko w ramach opłaty 500zl którą uisciłem. Może ktoś wie jak to wygląda w rzeczywistosci, lub jakie szczegółowe przepist to regulują. W moim WK nic nie wiedzą na ten temat. Czyżby to była nowa bandycka tradycja, zemsta za kartę pojazdu? Proszę o informację. Pozdrawiam.
-
Tanie Gazowe pytanie ?!
Obdzwoniłem całą Warszawę, w zależnosci od ilosci cylindrów i jaki kolektor od 2300 do 2900, BRC sekwencja, oddzielny wtrysk na każdy cylinder, gwarancja bez limitu kilometrów na 2 lata, V-ki od 3200 do 3600. I o dziwo nikt nie chce więcej. Takie ceny oferują znane i sprawdzone warsztaty.
-
Coś stuka w silniku
Jeżeli stukot nasila się przy dodawaniu gazu, to może to być łożysko alternatora. Ja tak miałem.
-
100 % oryginał, białe kierunki czy lift całości?
Nie chce mi się tego czytać.
-
Brak wymeldowania auta. POMOCY!!!!!!
Smierdzi jakąś lewizną. Zacznij od męskiej rozmowy z gosciem od którego kupiłes samochód. Daję 50% szans, że będzie chciał z Tobą gadać
-
KILKA PYTAN TECHNICZNYCH w jednym temacie
Często tamtędy wracam, a tak podskakujących tirów w życiu nie widziałem. Znam tę droge bardzo dobrze, wiem już na pamięć gdzie są co bardziej większe dziury i wybrzuszenia.