Treść opublikowana przez fankabmw
-
Problem ze wskaźnikiem od paliwa
Możesz jaśniej!? A co pokazuje? Rezerwę? Nie reaguje na zatankowanie? Pisz jaśniej. Spróbuj zamienić pan wskaźnik paliwa i zobacz czy jest różnica.
-
Silnik zgasl w czasie jazdy i nie chce odpalic :(
Masz alarm w samochodzie? Myśmy mieli problem z odpaleniem poprzedniej BMW 525i właśnie przez alarm. Zegary świeciły niby wszystko OK ale za nic w świecie nie chciała się uruchomić.
-
bmw e32 pomoc w wyborze
Ale ja nie twierdzę że M30 czy M60 czy M70 są do d...y autor prosi o pomoc przy wyborze 7er więc każdy sie wypowiada a autor wyciągnie lub nie z tego wniosek i zdecyduje z którym motorem kupić. Sam osobiście CHORUJE na M70 ale przeraża mnie automat i ogromne spalanie owszem można założyć gaz ale bez sekwencji nawet nie ma co podchodzić do tego silnika. Obu natomiast jeśli chodzi o silnik 4.0 to powtarzam juz któryś raz że przeraża mnie skrzynia automatyczną której naprawa jest bardzo kosztowna dlatego były plany na SWAP bo mam skrzynie manualna i problemy ze skrzynia nie istniały by-niestety nie ma 4.0 z manualna skrzynia (E32) dlatego uważam że M60 B30 ze skrzynia manualna to dobry wybór mając choćby na uwadze osiągi i spalanie.
-
bmw e32 pomoc w wyborze
Tylko że M70 uwielbia paliwo :) niestety w dużych ilościach :( poza tym trzeba pamiętać że koszty związane z eksploatacja M70 są wysokie i do tego dochodzi skrzynia która często płata figle a koszt remontu skrzyni to bagatela 3500 zł. A sama wymiana też do tanich nie należy. Tak wiem zaraz sie posypia opinię i nie jeden mnie skarci że pisze głupoty bo jego M70 chodzi bez zarzutu itd. ale wystarczy poczytać posty na forum tym lub innym o problemach że skrzyniami w M70.
-
bmw e32 pomoc w wyborze
Panowie a gdzie wy chcecie jeździć z prędkościami powyżej 150 czy 160 km/h mało który użytkuje 7er tylko w trasie a i po naszych autostradach zbytnio nie ma gdzie osiągać takie prędkości bez stwarzania zagrożenia dla siebie i innych. Większość to użytkownicy dróg miastowych i między miastami.
-
bmw e32 pomoc w wyborze
Owszem były przymiarki do SWAP. A jeśli chodzi o 4.0 to niestety tylko automat. A wystarczy poczytać forum te czy inne by zobaczyć ilu użytkowników narzeka na awarie skrzyń, owszem można trafić na skrzynie która będzie działać bez zarzutu ale to wszystko zależy od tego jak sie dba o skrzynie. Przyznaje rację Xsilver to bardzo oszczędny silnik zwłaszcza w połączeniu z manualna skrzynia i szczerze polecam każdemu kto jak to napisał jeden z forumowiczow trzęsie sie przy dystrybutorze :-)
-
bmw e32 pomoc w wyborze
Powiedz kolego gdzie wykorzystasz 286 KM? Chyba że często jeździsz autostrada. Ja mam V8 218 KM manual i bardzo szczerze polecam. W jeździe mieszanej tj miasto trasa bez oszczędzania pedału gazu spalanie 10.8 l, natomiast trasa autostrada spalanie 9.0. Czy to dużo na 7er sami sobie odpowiedzcie.
-
bmw e32 pomoc w wyborze
Zdecydowanie polecam V8 manual-wiadomo jaka pojemność :-) samochód mamy od roku silnik bardzo dobrze sądzi sobie ze skrzynia manualna :) i tekstom typu 7 tylko z automatem mówię stanowczo NIE i BZDURA. Proszę poczytać posty na tym forum i na forum www.7er.pl ile koledzy mający skrzynie automatyczna mają problemów. Owszem możesz zaszalec i kupić automat ale to w jakimś stopniu ryzyko a koszt remontu skrzyni bagatela 3 tys. Wybór należy do Ciebie. Proponuje poczytać trochę postow o 7 i sam znajdziesz odp.
-
Tlumik srodkowy + koncowy
Z tego co wiem to nie dostaniesz nowego tłumika środkowego do E32. Sami szukaliśmy. Jedynie jak przedmowca kupił używany lub serwis BMW.
-
odpowiedz na pytanie 'jaka szerokosc opon do felgi'
Według ostatniego kalkulatora na felgi które mam teraz tj AZEV 8.5*17 i opony 235/45 mogę założyć nawet 265/40- oczywiście tylko z tyłu, przód bez zmian 235.
-
Problem z zamkiem przednie drzwi.
no właśnie w lecie nie było zadnych problemów. Pojawiły się kilka dni temu.
-
Problem z zamkiem przednie drzwi.
WD40 lać przez dziurkę na klucz czy zdjąć tapicerkę i od środka psikać?
-
Problem z zamkiem przednie drzwi.
Witam. Mam problem z prawym przednim zamkniem, niekiedy nie mogę zamknąć drzwi - jak by zamek nie łapał nazwijmy to zaczepu. Udaje się czasami srubokretem zamknąć zamek później otworzyć klamka i zamknąć normalnie drzwi. Ale dziś był nawet z tym problem tzn nie pomagało zamykanie srubokretem bo nie blokował-zamykał się zamek. Co może być przyczyną? Siłownik padł czy zamek?
-
Przemalowanie felg na czarny kolor lub grafitowy.
Malowanie samochodu to ok 2 tys poza tym samochód nie użyteczny przez ok tydzien. WIĘC ODPADA. Użytkuje samochód prawie codziennie. Tylko malowanie felg.
-
Podłączone radio nie działa.
Radio było zepsute. Podłączyliśmy inne i gra.
- Felgi
-
Przemalowanie felg na czarny kolor lub grafitowy.
Witam. Mam obecnie AZEV A 8.5*17 srebrne, bardzo mi się podobają czarne felgi. Czy można przemalowac i jaki będzie koszt malowania? Czy lepiej czarny czy grafitowy-mając na uwadze kolor mojej 7er, a niestety tabliczki z kolorem nie mam więc nie wiem jaki to dokładnie kolor :( :( :(?
-
Montaż rolet
nie ma tu za bardzo co rozwijac - boczek posiada górny panel (z klamka) ktory sie rozdziela i podmienia na taki sam panel wyposazony w rolete Tak Fanka, BRAVO, co wiecej nawet nie wszystkie 750iL mialy 416 :mrgreen: na allegro jest nawet Pan któremu sie wydaje ze w jego aucie jest (jego zdaniem) cytuje: "pełna mozliwa opcja tylko bez lodówki i stolików jak w high liner" opcji 416 u niego brak, podobnie jak paru innych ale niech zyje nadal w blogiej nieswiadomosci :mrgreen: właśnie to napisałam post wyżej że nie wszystkie 750i miały rolety.
-
Montaż rolet
750i też wszystkie nie miały rolet.
-
Montaż rolet
A ja dodam od siebie że 740i też miały rolety nie tylko 740i. Mylę się? Wesołych Świat wszystkim miłośnikom BMW.
-
Podłączone radio nie działa.
W bagażniku był zamontowany wzmacniacz zostały po nim 2 kable czincz oraz kabel zasilający ale wygląda to na dokładane kable. Nigdzie nie widzę wzmacniacza oryg.
-
Montaż rolet
Owszem chęć zakupu mnie nadeszła długi czas temu. Ale nie za 350 zł za stronę.
-
Montaż rolet
Przeglądnijcie proszę allegro w wyszukiwarkę wpisać bmw E32 i napewno rolety się znajdą, ja twierdzę tylko że są drogie a nie że nie ma. Gość ma razem z boczkami. Nick cabrio325 nie wiem czy ma wszystkie ale jedną stronę napewno. Oraz jacek55545 też ma rolety.
-
Podłączone radio nie działa.
Panowie ale radio się włącza święci itd. Złożymy płytę to widać jak licznik pokazuje czas grania itd. ale nic kompletnie nie słychać.
-
Montaż rolet
Kolega wyżej się myli. Gość na allegro ma rolety tylnych drzwi ale cena KOSMOS.