Skocz do zawartości

fankabmw

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fankabmw

  1. fankabmw odpowiedział(a) na norbi_1221 temat w E32
    tak bywała też w szybie, popatrz na centralkę.
  2. fankabmw odpowiedział(a) na norbi_1221 temat w E32
    zobacz kolego w bagażniku po lewej stronie. a masz antene? ja mam w lewym błotniku tylnym.
  3. fankabmw odpowiedział(a) na norbi_1221 temat w E32
    nie nie, kierunki kompletnie nie pasują do tej limuzyny, w E36 można takie zakładać, bez obrazy, kup ciemne depo ja mam takie, w sobotę kliknę fotki,z black hella prezentują się wyśmienicie.
  4. fankabmw odpowiedział(a) na norbi_1221 temat w E32
    popraw zawieszenie tłumika, zbyt wisi. Ja walczę ze swoim już jakiś czas (zmieniłem ostatni tłumik na tłumik od V12) daj znać o sukcesach, poza tym kierunki z przodu wypad. Ogólnie jest ok. Gratuluje zakupu
  5. fankabmw odpowiedział(a) na norbi_1221 temat w E32
    ja mam motorole 2000 international (działa) jest montowana koło OBC
  6. witam zakupiłem telefon motorola international 2000 proszę o info jak to ustrojstwo podłączyć. tak więc znalazłem kostkę w bagażniku, tam też umocowałem centralkę, w związki w telefonie wychodzą kable z plusem i minusem sobie poradziłem ale zostały: zielony, czarny z żółtym, cienki czarny z białą kwadratową wtyczką natomiast we wspomnianej kostce są: brązowy gruby połączyłem z czarnym z instalacji telefonu, czerwony z fioletowym gruby połączyłem z czerwonym z instalacji telefonu, fioletowy z czerwonym cienki, fioletowy z białym cienki, biały z brązowym cienki 3 ostatnie kable są nie podłączone nie wiem z jakimi kolorami z instalacji telefonu je połączyć.
  7. witam zakupiłem telefon motorola international 2000 proszę o info jak to ustrojstwo podłączyć. włożyłem play działa ale pokazują się koło z kreską, trójkąt i nie zawsze można się dodzwonić. Ma ktoś instrukcje do owego modelu Dziś jadąc do pracy włączyłem telefon pokazują się kratki zasięgu ale nie wyświetla się nazwa operatora, nie można się dodzwonić na numer w telefonie, dopiero jak spróbuje się dodzwonić na mój numer to z uwagi na brak środków na koncie słyszę że konto jest nie aktywne, po tym wyświetla się nawa sieci 260 01 i można się dodzwonić.
  8. fankabmw odpowiedział(a) na agade temat w E32
    polecam forum 7er.pl tam masz masę wiadomości na temat 7er. pozdrawiam
  9. fankabmw odpowiedział(a) na prezes39_m temat w E32
    by Co powiedzieć jakie OBC będzie pasowało bez przeróbek
  10. fankabmw odpowiedział(a) na Wertus temat w E32
    Szeroko i dogłębnie omawiany był ten egz na forum 7er
  11. fankabmw odpowiedział(a) na prezes39_m temat w E32
    podaj kolego swój VIN
  12. fankabmw odpowiedział(a) na Wertus temat w E32
    to nie jest Alpina. Przede wszystkim nie ma tabliczki znamionowej. Cena kosmiczna
  13. fankabmw odpowiedział(a) na buli214 temat w E32
    wyciągnij zegary, rozkręć, przeczyść, może przewody (wtyczki) nie stykają.
  14. fankabmw odpowiedział(a) na prezes39_m temat w E32
    jakie numery masz tych OBC? i co się dzieję, podłączałeś te OBC i co się wyświetla, czy wogóle nic się nie wyświetla.
  15. fankabmw odpowiedział(a) na prezes39_m temat w E32
    domyslam się ze kupiłeś obc i chcesz zaprogramować kość, pytanie po co? Nie lepiej kupić pasujące do danego slinika OBC i problem programowania zniknie. Nie łatwo znaleść kogoś kto ma do tego sprzęt.
  16. fankabmw odpowiedział(a) na prezes39_m temat w E32
    a po co?
  17. fankabmw odpowiedział(a) na mlody525i temat w E32
    fora BMW lub alledrogo
  18. fankabmw odpowiedział(a) na adam20mada temat w E32
    http://forum.bmwautoklub.pl/viewtopic.php?p=82184#82184 kolega Siwy rozkodowuje każdy VIN - pisać w temacie.
  19. jeśli jest sprawna to pewnie, ze tanio, jeśli chodzi o manual to zagadaj kolegę Xsilver na pewno Ci podpowie. Z tego co wiem wstawiali skrzynie od M30 ale coś tam było kombinowane. PS. i nie pal gumy więcej bo długo nie pojeździsz.
  20. licz sie z tym ze tez mogla byc katowana paleniem gumy, remont to nie mniej niz 3 tys pln.
  21. fankabmw odpowiedział(a) na kudlatye32 temat w E32
    kup sportowe sprezyny.
  22. fankabmw odpowiedział(a) na Krefky temat w E32
    www.czescidobmw.pl u niego kupuje czesci, wysylka za pobraniem 20 zera.
  23. tak sie niestety konczy palenie gumy 7 z automatem. Czeka Cie nie maly wydatek kolego. wypowiedzi Kaczego proponuje przemilczec podobnie jak jego iL ktore nigdy iL nie bylo i nie bedzie
  24. fankabmw odpowiedział(a) na diaspora temat w E32
    oj za duzo! rezerwa to okolo 80 km, jednak V8 nie powinno spalic w trasie wiecej jak 10 na 100 km. moje V8 manual spokojnie sie miescie ponizej 10 na 100 km.
  25. fankabmw odpowiedział(a) na kudlatye32 temat w E32
    prawdopodobnie wystarczy modul komfortu. Ale pewnosci nie mam.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.