Treść opublikowana przez fankabmw
-
Telefon e32
tak bywała też w szybie, popatrz na centralkę.
-
Telefon e32
zobacz kolego w bagażniku po lewej stronie. a masz antene? ja mam w lewym błotniku tylnym.
-
Kupione 750i
nie nie, kierunki kompletnie nie pasują do tej limuzyny, w E36 można takie zakładać, bez obrazy, kup ciemne depo ja mam takie, w sobotę kliknę fotki,z black hella prezentują się wyśmienicie.
-
Kupione 750i
popraw zawieszenie tłumika, zbyt wisi. Ja walczę ze swoim już jakiś czas (zmieniłem ostatni tłumik na tłumik od V12) daj znać o sukcesach, poza tym kierunki z przodu wypad. Ogólnie jest ok. Gratuluje zakupu
-
Telefon e32
ja mam motorole 2000 international (działa) jest montowana koło OBC
-
podłączenie telefonu motorola 2000
witam zakupiłem telefon motorola international 2000 proszę o info jak to ustrojstwo podłączyć. tak więc znalazłem kostkę w bagażniku, tam też umocowałem centralkę, w związki w telefonie wychodzą kable z plusem i minusem sobie poradziłem ale zostały: zielony, czarny z żółtym, cienki czarny z białą kwadratową wtyczką natomiast we wspomnianej kostce są: brązowy gruby połączyłem z czarnym z instalacji telefonu, czerwony z fioletowym gruby połączyłem z czerwonym z instalacji telefonu, fioletowy z czerwonym cienki, fioletowy z białym cienki, biały z brązowym cienki 3 ostatnie kable są nie podłączone nie wiem z jakimi kolorami z instalacji telefonu je połączyć.
-
motorola international 2000
witam zakupiłem telefon motorola international 2000 proszę o info jak to ustrojstwo podłączyć. włożyłem play działa ale pokazują się koło z kreską, trójkąt i nie zawsze można się dodzwonić. Ma ktoś instrukcje do owego modelu Dziś jadąc do pracy włączyłem telefon pokazują się kratki zasięgu ale nie wyświetla się nazwa operatora, nie można się dodzwonić na numer w telefonie, dopiero jak spróbuje się dodzwonić na mój numer to z uwagi na brak środków na koncie słyszę że konto jest nie aktywne, po tym wyświetla się nawa sieci 260 01 i można się dodzwonić.
-
E32 735il wersja SECURITY LIMITED
polecam forum 7er.pl tam masz masę wiadomości na temat 7er. pozdrawiam
-
Programowanie OBC
by Co powiedzieć jakie OBC będzie pasowało bez przeróbek
-
CZY TO JEST ALPINA ?
Szeroko i dogłębnie omawiany był ten egz na forum 7er
-
Programowanie OBC
podaj kolego swój VIN
-
CZY TO JEST ALPINA ?
to nie jest Alpina. Przede wszystkim nie ma tabliczki znamionowej. Cena kosmiczna
-
e32 problem z zegarami
wyciągnij zegary, rozkręć, przeczyść, może przewody (wtyczki) nie stykają.
-
Programowanie OBC
jakie numery masz tych OBC? i co się dzieję, podłączałeś te OBC i co się wyświetla, czy wogóle nic się nie wyświetla.
-
Programowanie OBC
domyslam się ze kupiłeś obc i chcesz zaprogramować kość, pytanie po co? Nie lepiej kupić pasujące do danego slinika OBC i problem programowania zniknie. Nie łatwo znaleść kogoś kto ma do tego sprzęt.
- Programowanie OBC
-
Montaz bocznych rolet e32
fora BMW lub alledrogo
-
Rozkodowanie VIN POMOC !
http://forum.bmwautoklub.pl/viewtopic.php?p=82184#82184 kolega Siwy rozkodowuje każdy VIN - pisać w temacie.
-
problem ze skrzynią nie działa e32 750 m70
jeśli jest sprawna to pewnie, ze tanio, jeśli chodzi o manual to zagadaj kolegę Xsilver na pewno Ci podpowie. Z tego co wiem wstawiali skrzynie od M30 ale coś tam było kombinowane. PS. i nie pal gumy więcej bo długo nie pojeździsz.
-
problem ze skrzynią nie działa e32 750 m70
licz sie z tym ze tez mogla byc katowana paleniem gumy, remont to nie mniej niz 3 tys pln.
-
e32 obniżenie tyłu
kup sportowe sprezyny.
-
Wahacze w BMW E32
www.czescidobmw.pl u niego kupuje czesci, wysylka za pobraniem 20 zera.
-
problem ze skrzynią nie działa e32 750 m70
tak sie niestety konczy palenie gumy 7 z automatem. Czeka Cie nie maly wydatek kolego. wypowiedzi Kaczego proponuje przemilczec podobnie jak jego iL ktore nigdy iL nie bylo i nie bedzie
-
Chyba za duzo pali???!!!
oj za duzo! rezerwa to okolo 80 km, jednak V8 nie powinno spalic w trasie wiecej jak 10 na 100 km. moje V8 manual spokojnie sie miescie ponizej 10 na 100 km.
-
co to jest?
prawdopodobnie wystarczy modul komfortu. Ale pewnosci nie mam.