Witam serdecznie. Chciałabym prosić o pomoc forumowiczów:) Chodzi o auto jak w temacie. Sprzedaje je Pan, który zapewnia że wszystko jest w stanie idealnym. To zweryfikuję jak pojadę oglądać:) Pomocy oczekiwałabym w temacie tego, czy taka opcja faktycznie istniała w takim wyposażeniu: m.in. pancerne szyby, DVD w zagłówkach, ERF, stoliki el. rolety i cała masa innych z PDW, oraz jakie są o nim opinie. Nie jestem posiadaczką żadnego BMW jak narazie, ale przyznam, że ten egzemplarz (na podstawie rozmowy tel) mnie zaciekawił. Auto jest z 1990 roku. Pozdrawiam - Aga