Treść opublikowana przez Kamiloskii
-
320i N46B20 Duza róznica w poziomie oleju
Ale brał Ci olej przez tą odmę ? Czy tylko przez to czujnik wariował ?
-
320i N46B20 Duza róznica w poziomie oleju
U mnie dokładnie ten sam problem. Rano mam 3/4 lub max - pojeżdzę po mieście i mam minimum. Zrobili by normalny bagnet i by nie było kłopotu. Czytałem gdzieś na zagranicznym forum, że te czujniki często padają przy 200 tyś km.
-
E90 320i Katalizator
http://allegro.pl/katalizator-bmw-318i-e90-n46-n46n-i5180353422.html Co sądzicie o czymś takim ? Niby pasuje do N46 ale OEM ma dwie puchy a ten jedną :nienie:
-
E90 naprawde juz pierscienie ? wymiana silnika 318i N46b20b
Mam podobny problem. Auto bierze mi olej ok 500 ml / 1000 km. Tylko, że u mnie dymi bardziej po rozgrzaniu niż na zimnym i leci biały / siwy dym a nie niebieski. Jak ruszam na światłach to czasem nie widzę samochodu z tyłu :mad2: Płynu chłodniczego nie ubywa, Mam instalacje LPG. Myślicie, że to też uszczelniacze ?
-
bulgotanie, odgłos przelewającej wody
Podjade w następnym tygodniu do gazownika :) Zastanawia mnie tylko to dlaczego przez pierwszy miesiąc było wszystko ok i teraz nagle zaczęło się przelewać ?!
-
bulgotanie, odgłos przelewającej wody
Rozwiązałeś kolego swój problem ? Mam identycznie. Miesiąc po założeniu instalacji LPG przy dodawaniu gazu słyszę bulgotanie, przelewanie się wody. Oprócz tego ciepłe powietrze leci tylko po stronie kierowcy. Po stronie pasażera leci parę stopni zimniejsze. Samochód był odpowietrzany dwa razy i nic to nie dało. Macie jakieś pomysły co może być przyczyną ?
-
E91 320i Głosniejsza praca automat. skrzyni biegów.
Witam. Mam podobny problem. Po nocy gdy odpalam samochód i przełączę z P na D lub R to bardzo głośno słychać jak cos rzęzi. Po 2-3 minutach gdy olej się trochę rozgrzeje wszystko jest ok. Oprócz tego czasem przy delikatnym dodawaniu gazu słychać jakby jakieś łożysko. Nagrałem filmik jak to wyglada. Kolego multilab u Ciebie tez fak hałasowało ?
-
[E90 320I] Trzęsie autem
Koledzy rozwiązaliście problem ? Mam te same błędy - musze wymienić cewkę na 4 cylindrze ale skąd te błędy VVT ?
-
Instalacja gazowa w E90 320i
I co kolego porobiłes zdjęcia ?
-
Instalacja gazowa w E90 320i
U mnie też ma tak być ;) Tylko nadal mam problem z tłumikiem. U mnie w mieście mało kto chce się tego podjąć. Znalazłem jednego tłumikarza 180 km od mojego miasta - nie wiem tylko czy to dobry pomsył jechać prawie 200 km bez tłumika... Jak już będziesz miał tłumik to zrób jakieś fotki - chciałbym zamówić coś z neta, byłoby na pewno taniej tylko nie znam wymiarów :mad2:
-
Instalacja gazowa w E90 320i
Witam. W piątek zakładam instalacje gazowa z butlą pod bagażnikiem. Niestety muszę wyciąć oryginalny tłumik - trzeba go będzie przerobić. Mam dwie opcje : 1. Zamontować tłumik sportowy np ultera koszt około 450 zł 2. Zamontować zwykły tłumik i dokupić końcówkę ultera za około 200 zł. Przede wszystkim zależy mi na tym aby to dobrze wyglądało. Ma ktoś z Was tłumik sportowy ? Boje sie ze będzie za głośno - a nie chce zeby było słychać samochód kilometr dalej. Montował ktoś z Was tez butle pod bagażnikiem ? Bo szczerze mówiąc mam pewne obawy.
-
PRElci ->E90 Sparkling Graphite
Co to za żarówki w ringach ? Chyba nie OEM bo coś mocne fajne światło dają :)
-
E90 320
Kamiloskii odpowiedział(a) na Kamiloskii temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZdjęć stłuczki nie widziałem :) Skąd wiesz o tym pasie przednim ? :D
-
E90 320
Kamiloskii opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam. Przejrzałem już chyba z 15 beemek z mojej okolicy - parę z nich było tak zajechanych w środku, że nawet dalej nie oglądałem. Dzisiaj znalazłem e91 która bardzo ładnie się prezentuje . Środek wygląda jak nowy, silnik pracuje cicho. Oryginalny M pakiet. Szczerze mówiąc nie wiem po ile mniej więcej chodzą takie samochody z pełnym m pakietem bez navi, bez panoramicznego dachu. Czytałem, że przy sprzedaży może być problem z powodu braku navi.
-
e90 325 WBAVE31080A495305 korekta
Kamiloskii odpowiedział(a) na Kamiloskii temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli pewnie cofnięte o te 10-15 tyś aby nie było magicznej dwójki z przodu ;) Pytanie tylko po co ?
-
e90 325 WBAVE31080A495305 korekta
Kamiloskii opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażUwaga na to BMW - sprzedający zachwala bardzo auto - niby sprawdzał przebieg w BMW. Przebieg w ogłoszeniu 189 tyś km. Auto przy ostatniej wizycie w ASO miało 198 tyś km. (Nie wiem tylko kiedy była ta ostatnia wizyta). http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-3-0-i-218-ps-ideal-oryginalny-lakier-serwis-do-konca-faktury-gwarancja-ID6yy7JR.html# Vehicle specification WBAVE31080A495305 Printed on 17-11-2016 12:15 1 / 2 Vehicle identification numberWBAVE31080A495305 Mileage (central data) 198,019 km Model designation 325I UL VE31 Production date 28-07-2008 Series / Engine type E90 / N53 Number of keys 2 Color 668 black 2 Key system CAS
-
E90 320 WBAVR71020K023834
Kamiloskii opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam. Kolejne BMW do oceny - tym razem bliżej mojego miasta. W weekend jadę zobaczyć. Co sądzicie o tej beemce ? Sprawdzałem przebieg i na 99 % jest prawdziwy. https://www.olx.pl/oferta/bmw-e91-2-0benz-150-km-oryginalny-przebieg-panorama-super-stan-CID5-IDiwXQz.html
-
E 90 320 2.0 WBAVR710X0KS95161
Kamiloskii opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam. Znalazłem dzisiaj takie ogłoszenie http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-e90-e91-2-0-150km-panorama-navi-parktronic-webasto-aso-ID6yBPc5.html#a66d109f85 Co sądzicie ? Wydaje się całkiem - kierownica nie wytarta, fotele ok. Jeśli przebieg prawdziwy to warto w tej cenie ? Pozdrawiam
-
E46 318i problemy z Vanosem prosze o pomoc
Witam kolego ? Co było problemem w Twoim samochodzie ?
-
Instalacja i konfiguracja INPA, NCS Expert - Windows 7,8,10
E90 z 2005 roku. Też się zdziwiłem, ostatnio też podłączałem do mini coopera i wszystko działało.
-
Instalacja i konfiguracja INPA, NCS Expert - Windows 7,8,10
Wczoraj przy próbie połączenia z E90 miałem błędy typu C:EDIABIAS/ECU Dzisiaj zainstalowałem wszystko zgodnie z instrukcja od nowa SP Daten ściągnąłem do E46 i E89 (potrzebuje do E90). W E46 działa mi wszystko lecz przy próbie połączenia z E90 wywala mi błąd : Aufruf uber Gruppendatei: D_SIM.GRP IFH-0018: Initialization error. (Sprawdzam to bez podłączenia do samochodu) - czy ten błąd jest tym spowodowany czy dalej mam coś źle w ustawieniach ?
-
[n42b18] klekotanie silnika
U mnie lekko klekocze - wtryski LPG mam schowane pod obudową i to one hałasują. Na benzynie słychać tylko cykanie.
-
[n42b18] klekotanie silnika
Te silniki mają to do siebie, że charakterystynie cykają ale jeśli u Ciebie aż tak to słychać to nie jest dobrze. Wymieniałeś może napinacz łańcucha rozrządu ?
-
E46 318i 143km biała maź
Przegoń auto na trasie a później odkręć korek od wlewu oleju na parę minut, woda odparuje i będzie znacznie mniej masła przy robieniu krótkich tras.
-
Wycie tylnego mostu 318i
W weekend robię trase 900 km więc spróbuję nagrać ten dźwięk i wrzucę filmik :)