Nagrałem filmik, słychać ten dźwięk. dodam jeszcze, że jak silnik pracuje na biegu jałowym to czasem przestaje tak klekotać, ale na chwile. Jak włączę klimę to dźwięk jest cały czas.
Witam wszystkich, posiadam bmw e46 z silnikiem n42b18. Mam problem od pewnego czasu, pojawiło się klekotanie, klekocze jak stary diesel. Objaw występuje cały czas, nie ważne czy silnik jest zimny czy dogrzany, najbardziej słyszalne jest to gdy silnik pracuje na obrotach między 1000 a 2000 obr/min. Czy ktoś może podpowiedzieć co może być przyczyną tego klekotania ?
13 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.