Treść opublikowana przez fabi73
-
BMW E87 118d ŁÓDŹ WBAUD71060PY76489
fabi73 odpowiedział(a) na zakupbmw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo było do przewidzenia ze auto znowu wypłynie :D
-
Zwykłe/niezwykłe 520d
Fajnie ze spelniles swoje marzenia :D Widac ze autko zadbane . Pozostaje tylko zyczyc długiej i bezawaryjnej jazdy :cool2:
-
E61 2004 Brodnica WBANG51010B394347
fabi73 odpowiedział(a) na Ronny temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo za to Twoja wypowiedz wniosła do tematu baaardzo dużo :mrgreen:
-
E90 320i vc20859 Przasnysz
fabi73 odpowiedział(a) na Khazar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg możliwy . Pytanie co jej dolegało jak handlarz bral ja z Niemiec :roll:
-
E90 wbavc31000ku52738 Września
fabi73 odpowiedział(a) na chris_p temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWrzesnia , Pyzdry , Gniezno , Jarocin , Slupca , Pleszew - kolejne handlarskie zaglebie :D Fajne autka jada nieraz na lawetach :mrgreen: Moje rodzinne okolice :D
-
E61 2004 Brodnica WBANG51010B394347
fabi73 odpowiedział(a) na Ronny temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDlatego taka furore robi w Polsce Biedronka ha ha :D Dobrze ze nie ma w ofercie tej sieci wyrobow samochodopodobnych :mrgreen:
-
E61 525d 2006 Świecie WBANJ51000B416629
fabi73 odpowiedział(a) na Marcin- temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewnie czyta opinie na forum :D
-
E60 WBANX510X8C057181 WARSZAWA !!!
fabi73 odpowiedział(a) na BMW 535 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNowa metoda wabienia ofiar :mrgreen:
-
E61 2004 Brodnica WBANG51010B394347
fabi73 odpowiedział(a) na Ronny temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChec posiadania zabija zdrowy rozsadek ale tak jak Adalbert napisales co niektórzy musza się przekonać na własnym dupsku i kieszeni :mrgreen:
-
BMW E87 118d ŁÓDŹ WBAUD71060PY76489
fabi73 odpowiedział(a) na zakupbmw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowiem wam te trudne sprawy wysiadają z tym działem :mrgreen: Ktokolwiek widział ktokolwiek wie ha ha :D
-
E61 2004 Brodnica WBANG51010B394347
fabi73 odpowiedział(a) na Ronny temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrawda jest taka ze naprawdę zadbane egzemplarze , z malym przebiegiem kosztują w Niemczech bardzo dużo i na pewno nie sa to kwoty na kieszen przeciętnego Polaka . Wiem co mowie bo mieszkam w Niemczech i obserwuje ten rynek aut . Bez znajomosci bardzo rzadko udaje się wyrwac jakas okazje cenowa bo większość aut przejmują handlarze . Dlatego niskie ceny maja auta po przejściach , dzwonach , uszkodzonych silnikach , pompach itd.
-
E90 WBAVC31020VC48847 Łódź
fabi73 odpowiedział(a) na chris_p temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak sprawca dzwonka jechal bez zapiętych pasow to poduszki nie wyskoczyly :D . Ale autko nie wygląda najgorzej , trzeba obejrzeć i sprawdzić .
-
E60 WBANX510X8C057181 WARSZAWA !!!
fabi73 odpowiedział(a) na BMW 535 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:cool2: A ja wracając z Niemiec tankuje auto po niemieckiej stronie na fulla :D
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
Powinienes zrezygnować z tych napisow . Jak dla mnie gryza się z caloscia auta , to już taki przesyt . Nie obraz się ale to wygląda jak oklejone auto Turasa :D . Ale to Twoje auto i najważniejsze żeby się Tobie podobalo . Pozdrawiam
-
E60 WBANX510X8C057181 WARSZAWA !!!
fabi73 odpowiedział(a) na BMW 535 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDorzuc jeszcze aptekarza :D Ludziska wierza w to co im wciska handlarz :mrgreen:
-
nasi w niemczech
Kempten - jakie to okolice ?
-
[E92] 330 biała Radom WBAWB51080PU92586 KOREKTA
fabi73 odpowiedział(a) na bleumannis temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie to auto wkleil do opisu i przebiegu ha ha :D
-
BMW 330 XI e46, Lublin, VIN WBAEP51000PF17304
fabi73 odpowiedział(a) na pdanielski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli da się jednak kupic auto za rozsądne pieniądze , w calkiem niezłym stanie od handlarza :D Idzie na lepsze :cool2: Powodzenia i szerokości :D
-
BMW E91 320d 2005 WBAVU31080KZ03220 Wrocław
fabi73 odpowiedział(a) na Math01 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiekoniecznie . Swego czasu , także na Zachodzie panowala swego rodzaju moda na diesle i często auta zasilane ON kupowali ludzie którzy wcale nie robili dużych przebiegow .
-
BMW E93 325i Lubin WBAWN31030PR3900 KOREKTA !!!
fabi73 odpowiedział(a) na sir_yoss temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmasz racje ! a zeby bylo smiesznie wiekszosc przyjezdza i mowi !!!!! ja na przebieg nie patrze :mad2: to dlaczego nie chca miec 500tys na blacie??????????????????????????????lepiej cofniety na 170 ???? leiej sie patrzy??? Lepiej się można pokazac przed sąsiadami i znajomymi :mrgreen:
-
Proszę o opinię 530d VIN WBANJ71000CR15162
fabi73 odpowiedział(a) na kultres temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:cool2: I będzie rekordowa ilość uzytkownikow i postow :D Może wynik do księgi Guinessa ha ha :D
-
BMW E46 320D COUPE WBABV51000JU46744 - ŁÓDŹ
fabi73 odpowiedział(a) na rally407 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż[quote name="mmw" Dokładnie tak. Ładnego sedana z tego rocznika się sprzedaje za 22-23 tys. zł' date=' a tu coupe za 18. :duh: No ale Polaczek-cwaniaczek musi kupić okazyjnie bo inaczej czuje się frajerem. :) Tylko kto się okazuje kim tak naprawdę to wiemy. :)[/quote] Ludziska za bardzo wierza ze to wlasnie ja jestem tym szczęśliwcem , tym wybrancem któremu udało się wszystkich handlarzy wycyckac i kupic super auto za cene złomu . A rzeczywistość i zycie boleśnie to później weryfikują
-
318Ci Cabrio E46 Radom WBABW71070PJ72772
fabi73 odpowiedział(a) na kubax86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPierwsze prawo Adalberta ha ha :cool2:
-
BMW e90 330D Kraków WBAVC91090KS08315
fabi73 odpowiedział(a) na HuGo86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWbrew pozorom te auta nadal wzbudzają zazdrość . Wiadomo ze inaczej to wygląda w mniejszych miastach i miejscowościach , inaczej w dużych miastach typu Warszawa , Poznan czy Wroclaw gdzie jest dużo więcej dobrych i drogich aut ( większość w leasingu :D ) . Co ciekawe to nawet w Niemczech wlasciciel BMW jest uważany za osobe majetna bo sami Niemcy mowia ze jest to auto drogie w utrzymaniu .
-
318Ci Cabrio E46 Radom WBABW71070PJ72772
fabi73 odpowiedział(a) na kubax86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo większość ludzi musi niestety nauczyć się na własnej d..ie