Skocz do zawartości

fabi73

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fabi73

  1. Fajnie ze spelniles swoje marzenia :D Widac ze autko zadbane . Pozostaje tylko zyczyc długiej i bezawaryjnej jazdy :cool2:
  2. No za to Twoja wypowiedz wniosła do tematu baaardzo dużo :mrgreen:
  3. Przebieg możliwy . Pytanie co jej dolegało jak handlarz bral ja z Niemiec :roll:
  4. Wrzesnia , Pyzdry , Gniezno , Jarocin , Slupca , Pleszew - kolejne handlarskie zaglebie :D Fajne autka jada nieraz na lawetach :mrgreen: Moje rodzinne okolice :D
  5. Dlatego taka furore robi w Polsce Biedronka ha ha :D Dobrze ze nie ma w ofercie tej sieci wyrobow samochodopodobnych :mrgreen:
  6. Chec posiadania zabija zdrowy rozsadek ale tak jak Adalbert napisales co niektórzy musza się przekonać na własnym dupsku i kieszeni :mrgreen:
  7. Powiem wam te trudne sprawy wysiadają z tym działem :mrgreen: Ktokolwiek widział ktokolwiek wie ha ha :D
  8. Prawda jest taka ze naprawdę zadbane egzemplarze , z malym przebiegiem kosztują w Niemczech bardzo dużo i na pewno nie sa to kwoty na kieszen przeciętnego Polaka . Wiem co mowie bo mieszkam w Niemczech i obserwuje ten rynek aut . Bez znajomosci bardzo rzadko udaje się wyrwac jakas okazje cenowa bo większość aut przejmują handlarze . Dlatego niskie ceny maja auta po przejściach , dzwonach , uszkodzonych silnikach , pompach itd.
  9. Jak sprawca dzwonka jechal bez zapiętych pasow to poduszki nie wyskoczyly :D . Ale autko nie wygląda najgorzej , trzeba obejrzeć i sprawdzić .
  10. :cool2: A ja wracając z Niemiec tankuje auto po niemieckiej stronie na fulla :D
  11. Powinienes zrezygnować z tych napisow . Jak dla mnie gryza się z caloscia auta , to już taki przesyt . Nie obraz się ale to wygląda jak oklejone auto Turasa :D . Ale to Twoje auto i najważniejsze żeby się Tobie podobalo . Pozdrawiam
  12. Dorzuc jeszcze aptekarza :D Ludziska wierza w to co im wciska handlarz :mrgreen:
  13. fabi73 odpowiedział(a) na zdzich. temat w Zloty i spotkania
    Kempten - jakie to okolice ?
  14. Czyli da się jednak kupic auto za rozsądne pieniądze , w calkiem niezłym stanie od handlarza :D Idzie na lepsze :cool2: Powodzenia i szerokości :D
  15. Niekoniecznie . Swego czasu , także na Zachodzie panowala swego rodzaju moda na diesle i często auta zasilane ON kupowali ludzie którzy wcale nie robili dużych przebiegow .
  16. masz racje ! a zeby bylo smiesznie wiekszosc przyjezdza i mowi !!!!! ja na przebieg nie patrze :mad2: to dlaczego nie chca miec 500tys na blacie??????????????????????????????lepiej cofniety na 170 ???? leiej sie patrzy??? Lepiej się można pokazac przed sąsiadami i znajomymi :mrgreen:
  17. :cool2: I będzie rekordowa ilość uzytkownikow i postow :D Może wynik do księgi Guinessa ha ha :D
  18. [quote name="mmw" Dokładnie tak. Ładnego sedana z tego rocznika się sprzedaje za 22-23 tys. zł' date=' a tu coupe za 18. :duh: No ale Polaczek-cwaniaczek musi kupić okazyjnie bo inaczej czuje się frajerem. :) Tylko kto się okazuje kim tak naprawdę to wiemy. :)[/quote] Ludziska za bardzo wierza ze to wlasnie ja jestem tym szczęśliwcem , tym wybrancem któremu udało się wszystkich handlarzy wycyckac i kupic super auto za cene złomu . A rzeczywistość i zycie boleśnie to później weryfikują
  19. Wbrew pozorom te auta nadal wzbudzają zazdrość . Wiadomo ze inaczej to wygląda w mniejszych miastach i miejscowościach , inaczej w dużych miastach typu Warszawa , Poznan czy Wroclaw gdzie jest dużo więcej dobrych i drogich aut ( większość w leasingu :D ) . Co ciekawe to nawet w Niemczech wlasciciel BMW jest uważany za osobe majetna bo sami Niemcy mowia ze jest to auto drogie w utrzymaniu .
  20. Bo większość ludzi musi niestety nauczyć się na własnej d..ie

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.