Treść opublikowana przez fabi73
-
E90 BMW WBAVC31070VA16230
fabi73 odpowiedział(a) na dylosz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto z Pleszewa to nie wrozy dobrze :mrgreen:
-
e87 118d WBAUD710X7PY76277 Sosnowiec
fabi73 odpowiedział(a) na musztarda temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak dla mnie auto na zdjęciach wygląda ok . Troche " smutne " jest to wnętrze ale nie można mieć wszystkiego :D . Sprawdz historie w ASO i jedz ogladac . Powodzenia :cool2:
-
nasi w niemczech
To trzeba cos pomyslec jak się zrobi cieplej :D
-
BMW e53 X5 Kutno 16SNBD Gruba korekta
fabi73 odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdyby czasy prosperity się skonczyly to ten dzial by przestal istnieć :mrgreen:
-
BMW E61 3.0i z ogłoszenia WBANN71080B499047
fabi73 odpowiedział(a) na Antique temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTez zajmuje się tym pare lat choć teraz jest to bardziej hobby :D . Mieszkam w Niemczech , mam sporo niemieckich znajomych i wiem jaki jest ich tok myslenia . Tak jak Adalbert napisał , zejdzie może trochę z ceny ale i tak trafi amatora . Ale jak cos jest dobre musi dobrze kosztowac :D
-
BMW e46 320d FY30028
fabi73 odpowiedział(a) na Gardor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewnie trzeba by dokładniej sledzic dzialy z awariami aut :D
-
BMW E61 3.0i z ogłoszenia WBANN71080B499047
fabi73 odpowiedział(a) na Antique temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI tu się mylisz kolego . Polak nie kupi , Niemiec tak . Może i trochę pobuja się z tym autem ale prędzej czy później znajdzie klienta bo tutaj liczy się stan techniczny auta , przebieg i wyposażenie .
-
BMW E39 2.5D 2001r. VIN: WBADL91030GW58668
fabi73 odpowiedział(a) na Pieron temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo i się jednak nie da . Albo inaczej , da się ale podmalowanego do sprzedaży ulepa . Za 10 tys kupisz , drugie 10 tysi wlozysz :mrgreen:
-
BMW e46 320d FY30028
fabi73 odpowiedział(a) na Gardor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawe co w tym aucie zostało z oryginalu ? Nadwozie z vinem ? :mrgreen:
-
E60 WBANV9C53AC136431
fabi73 odpowiedział(a) na Adam 535 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPytanie bez odpowiedzi . Pewnie sa uczciwe komisy tak jak i uczciwi handlarze ale mysle ze jest ich mało . W tych czasach większość jest nastawiona na maksymalny zysk a pojedynczy klient się nie liczy . Może kiedyś się to zmieni . I jak kolega madseason napisał niech Twoja "przygoda" z komisem będzie przestroga dla Ciebie i innych .
-
E60 WBANV9C53AC136431
fabi73 odpowiedział(a) na Adam 535 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego , nikt się z Ciebie nie wyśmiewa ani nie szydzi .Niejedna osoba popelnila taki blad zawierzając komisowi i ich gwarancjom . Twój przypadek powinien być gdzies podwieszony na samym początku jako przestroga dla innych . Pozdrawiam i mimo wszystkich "schodow" zycze długiej i bezawaryjnej jazdy .
-
E46 328Ci WBABM51010JH34004 Zwoleń
fabi73 odpowiedział(a) na ATI194 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo to TUNING jest ha ha :D
-
E60 WBANV9C53AC136431
fabi73 odpowiedział(a) na Adam 535 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak zwykle komis nie bierze za nic odpowiedzialności . Polskie realia .
-
BMW e53 X5 Kutno 16SNBD Gruba korekta
fabi73 odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDudki 11 - auta z gwarancja ha ha :D
-
Dziqsek E61 530XD LCI - Modyfikacje
Handlarz nie spi , handlarz czuwa :D
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Dlaczego nie ten dzial ?
-
E60 WBANV9C53AC136431
fabi73 odpowiedział(a) na Adam 535 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:cool2:
-
E70 X5 Niemcy win:WBAZW41070L830272
fabi73 odpowiedział(a) na ewbud temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa pewno kupując auto , zwłaszcza za tak duza kase , trzeba zachować zdrowy rozsadek i jakas ostroznosc . Prawda jest taka ze w Niemczech nie musi być zaznaczone w ogłoszeniu ze auto jest bezwypadkowe a szansa kupienia dobrego , pewnego auta jest dużo wieksza jak w PL . Chyba ze szuka się po ogłoszeniach i placach " sniadych " przyjaciol naszych handlarzy :mrgreen:
-
BMW 520d E60 vin WBANC31060CP63911
fabi73 odpowiedział(a) na Adamobmw1986 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg może być każdy :D . Bez dokładnego sprawdzenia to jest tylko wrozenie z fusow .
-
maksymalna wysokosc opony w 530d
Kolego , ja miałem w swojej e39 felgi 17ki od modelu e60 z oponami 225\50 i było bardzo ok :cool2:
-
BMW e46 328i EZ45877
fabi73 odpowiedział(a) na Gardor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJasne . Musi pojechać i się przekonać sam :mrgreen:
-
Szybkie pytanie o ATF
Powinni Ci kolego plukanke i wymiane tego "szajsu" zrobić w ramach reklamacji . To nie Twoja wina ze mechanik popelnl blad . Zycze powodzenia i mam nadzieje ze dojdziesz swoich praw .
-
Spotkanie w Hamburgu ?
Niech Grolsch się już chlodzi :cool2:
-
BMW e46 328i EZ45877
fabi73 odpowiedział(a) na Gardor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo takim opisie ja bym to auto odpuscil .
-
Spotkanie w Hamburgu ?
Na pewno ha ha . Pozdro :D