Treść opublikowana przez fabi73
-
BMW E60 525i , VIN WBANE31070B927277
fabi73 odpowiedział(a) na Gringo92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo ale ma mpakiet i od tego mu przybywa koni :mrgreen:
-
e46 330i automat KM28771
fabi73 odpowiedział(a) na domenicos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiezla mina .
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Kolega danielxc717 ma absolutnie racje - szukaj benzyny nawet z dużym silnikiem . 2-3 tys rocznie to żaden przebieg i tych kosztów po prostu nie odczujesz a frajda z jazdy będzie :cool2:
-
E90 318d 2009r Inchcape Wroclaw. VIN: A256652
fabi73 odpowiedział(a) na masta112 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDlaczego zakonczyc ? Każdy ma prawo wyrazić swoja opinie często zresztą oparta o jakies doświadczenie . Tutaj nawet nie można ocenic auta po zdjęciach - bo takich nie ma . Wszystko to jest wrozenie z fusow . Mnie osobiście nie podoba się ze auto które miało jakas tam przygodę ( faktycznie drobna ) jest wystawiane przez BMW Inchape jako bezwypadkowe . Dlaczego w ogłoszeniu nie ma zdjęć z tej przygody ? Kolega dowiaduje się o tym nieoficjalnie z forum . Cos tu jest nie tak . Oczywiście decyzja należy do zainteresowanego .
-
BMW e46 330i WBAEV510X0PD80698
fabi73 odpowiedział(a) na domenicos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzy ja promuje jakies swoje auta ? Roznimy się tym ze ja mieszkam w Niemczech i dla mnie nie jest szokiem cena 1500 euro za Vw polo 6n z 96 roku w dobrym stanie ze "swiezym " przeglądem . Twój komentarz na temat cen na niemieckim rynku był co najmniej nietrafiony .
-
BW E46 320D WBAAS71080CH31022
fabi73 odpowiedział(a) na legionista6 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBył : "duzy dzwonek " lub duzy przebieg lub poważniejsze uszkodzenie mechaniczne .
-
Olx.pl E39 Poznań/ VIN:WBADD51030BP01800
fabi73 odpowiedział(a) na maxiior temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHandlarze pisza tylko jedna umowę - miedzy Niemcem a nowym nabywca . W Niemczech nie ma czegos takiego jak umowa kupna - sprzedaży . Masz komplet dokumentów czyli "maly " i " duzy" brief i już jesteś wlascicielem auta :D
-
Olx.pl E39 Poznań/ VIN:WBADD51030BP01800
fabi73 odpowiedział(a) na maxiior temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPete '-większość umow takich jest i UC tego nie kwestionuje . Liczy się kasa . Masz racje ze w przypadku jak auto się rozsypie to można tylko wyc do księżyca .
-
ALLEGRO - BMW 520i AUGUSTÓW WBANA31060B007667
fabi73 odpowiedział(a) na ojciec_dyrektor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle jakie ladne fotki , takie nostalgiczne w zimowej aurze ha ha :D . Handlarski bełkot nie do zniesienia . Ps . Nie kazde auto z Niemiec ma naklejke dotyczaca norm emisji spalin . Nie we wszystkich miastach niemieckich jest to obowiązkowe .
-
Brak dużego brifu
fabi73 odpowiedział(a) na Zenek pestka temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneOczywiście ze tak ale kupując takie auto kupujesz kota w worku bo nie wiesz czy się dogadasz z bankiem .
-
BMW e46 330i WBAEV510X0PD80698
fabi73 odpowiedział(a) na domenicos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMysle ze nie powinieneś się wypowiadać w temacie rynkow samochodowych których kompletnie nie znasz .
-
Brak dużego brifu
fabi73 odpowiedział(a) na Zenek pestka temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneCzyli 9000 euro wyrzucone w bloto . Najprostsze rozwiązanie to przepisac umowę :mrgreen:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Ja tez uważam ze 2.0 jest za slaby do e39 . Miałem 523 wcześniej i tez mi nieraz brakowało mocy . Mysle ze optymalne rozwiązanie w benzynie w tym modelu to silnik 2.8 który już ciagnie od samego dolu . Ale każdy wybiera auto pod siebie i dla siebie .
-
e92 335i wbawb73538p043591 Zielonka
fabi73 odpowiedział(a) na isys3014 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMasz racje Zenek -" kazda stwora znajdzie swego amatora" :D . Niestety to przysłowie bardzo się sprawdza na naszym rynku aut używanych .
-
E46 323 cabrio WBABR31030JP41703
fabi73 odpowiedział(a) na werner18 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo chodzi o "okazje" ale tylko cenowe :D
-
Brak dużego brifu
fabi73 odpowiedział(a) na Zenek pestka temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneI dobrze zrobil . Takie auto tylko na części ewentualnie albo dla ryzykantów na " przekladke " :mrgreen: . Mnie tez tylko zawsze zastanawialo co Niemiec zgłasza w banku ? Kradziez ?
-
Brak dużego brifu
fabi73 odpowiedział(a) na Zenek pestka temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnePowiem Ci szczerze ze nie wiem . Musialbym popytać . W Polsce auta bez dużego briefu i tak się nie zarejestruje .
-
E46 323 cabrio WBABR31030JP41703
fabi73 odpowiedział(a) na werner18 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMiałem w moim e39 523i wtryski valteki i autko chodzilo bez zadnych problemów .
-
BMW e90 / WBAVA51030VA70514
fabi73 odpowiedział(a) na lukas1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak znajomy będzie mowic po niemiecku to na pewno się dogada :mrgreen:
-
Brak dużego brifu
fabi73 odpowiedział(a) na Zenek pestka temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneMoże tak być Zenek . Bardzo często jest tak ze jak auto jest w kredycie to duzy brief czyli " po naszemu " karta pojazdu lezy w banku do momentu splacenia . Swego czasu przywiozłem do Polski renault scenica tez tylko z malym briefem i poszedł na części . W tamtym roku kupiłem mini coopera i tez czekałem az znajoma rozliczy się z bankiem .
-
BMW e87 118d Bytów 99RDNZ Korekta licznika Uwaga!
fabi73 odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo " sliczny " ale przebieg :D . Czar prysł i nawet fotka z dziecięcym fotelikiem nie pomoze .
-
E90 320i WBAVA71070VA43988 - Inowrocław
fabi73 odpowiedział(a) na Rikson temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFaktycznie cos bardzo się blyszczy . Dobre oko Bronx :cool2: . Od kamyczkow to bardziej maska niż błotniki .
-
[E46] 320D Touring 2004, Łódź - WBAAP71070PP10749
fabi73 odpowiedział(a) na Krendzel temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMysle ze auto jest warte zachodu . Sprobuj sprawdzić historie auta w ASO i jak będzie ok to jedz ogladac .
-
BMW e53 X5 Kutno 16SNBD Gruba korekta
fabi73 odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa " dudkach " którzy takie auta kupuja :mrgreen: . A swoja droga handlarz ma zaufanie do BMW ze mimo takiego przebiegu daje jeszcze gwarancje :D
-
E90 BMW WBAVC31070VA16230
fabi73 odpowiedział(a) na dylosz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażUsmiech będzie dziwnie skrzywiony jak siegnie do kieszeni :D