-
BMW E39 2.5D 2001r. VIN: WBADL91030GW58668
Pieron odpowiedział(a) na Pieron temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto nie kupione. Wiele ognisk rdzy dookoła, poza tym ślady lakieru na oponach i elementach na których nie powinno tego być. Jakiś "fachowiec" pozostawił nawet pasek taśmy zabezpieczającej, na zderzaku w miejscu gdzie się styka z maską po zamknięciu. Taśma też oczywiście pryśnięta farbą. Nie działające lusterko, parctronic przód i tył i pewnie by się znalazło coś jeszcze. Podczas jazdy bez jakichś dziwnych odgłosów. Prowadzi się równo i nie znosi przy hamowaniu. Jak trochę przycisnąłem na 3 biegu to za plecami dość spora czarna chmura :/ Acha i jeszcze pompa wspomagania do wymiany bo wyje. Temat można uznać za zamknięty. Dzięki za pomoc i pozdrawiam. Paweł
-
BMW E39 2.5D 2001r. VIN: WBADL91030GW58668
Pieron odpowiedział(a) na Pieron temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzwoniłem na stację diagnostyczną. Oprócz sprawdzenia mechanicznego tzn: hamulce, zawieszenie, amorki, możliwość obejrzenia silnika, czy niema wycieków, mogą sprawdzić autko kompem, ale mają tylko jak to Pan powiedział "program ogólny, do wszystkich aut". Wyszukać ma to jakieś ewentualne błędy i jeśli były takowe w przeszłości i nie zostały przez kogoś usunięte to też. Koszt 50zł diagnoza mechaniczna (zrobię na pewno) i 50zł komputerowa(nie wiem czy robić).
-
BMW E39 2.5D 2001r. VIN: WBADL91030GW58668
Pieron odpowiedział(a) na Pieron temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażInpa to zapewne jakiś program komputerowy... NIestety nie będzie takiej możliwości. Jeśli na przeglądzie nic nie wyjdzie to zrobię jazdę próbną i zobaczymy. Jak myślisz robić testy typu: wciśnij gaz do dechy na postoju i zobacz czy i na jaki kolor kopci?
-
BMW E39 2.5D 2001r. VIN: WBADL91030GW58668
Pieron odpowiedział(a) na Pieron temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA czy autentyczność przebiegu mogę sprawdzić tylko po VINie w ASO?
-
BMW E39 2.5D 2001r. VIN: WBADL91030GW58668
Pieron odpowiedział(a) na Pieron temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzięki madseason. Myślę, że to wyjdzie na stacji diagnostycznej :]
-
BMW E39 2.5D 2001r. VIN: WBADL91030GW58668
Pieron opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam wszystkich. Proszę o pomoc w ocenie czy warto kupić to auto. NIestety mam mało czasu, bo dziś o 14:30 będę je oglądał, ale może czegoś uda się dowiedzieć. Auto jest w prywatnych rękach, w Mielcu, stoi na bardzo dobrych zimówkach, brak opon letnich i podobno w stanie bez zarzutów, ale to się okaże. Niestety nie będzie możliwości podlaczenia komputera, ba do serwisu daleko. Pojadę na stację diagnostyczną i tam sprawdzę co się da.Z góry wszystkim dziękuję i pozdrawiam.
-
BMW E39 2.5D 2001r.
Pieron odpowiedział(a) na Pieron temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziękuję bardzo za szybką odpowiedź. Pod kompa nie mam szans podłączyć, bo nie ma serwisu ASO w mielcu :( najbliżej KRK lub Rzeszów a to trochę daleko. Pojadę na stacje diagnostyczną i tam sprawdzę silnik pod względem wycieków, zawieszenie i amorki i co tam jeszcze będą mogli. Jak dzwoniłem to powiedzieli że niema możliwości podłączenia pod komputer. O jaki zawias chodzi? Silnika? gdzie on się znajduje? Cena niska bo podobno właścicielowi do kupna mieszkania. Tak przynajmniej mówi. Tak czy siak to jestem umówiony na 14 30. Pozdrawiam
-
BMW E39 2.5D 2001r.
Pieron opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam wszystkich serdecznie. Jestem tu nowy a to mój pierwszy post. Proszę Was, bardziej doświadczonych o radę. Jutro jadę zobaczyć to autko. Cena jest dobra według mnie. Napiszcie co sądzicie o tym aucie (jeśli można cokolwiek wywnioskować ze zdjęć). Kupno auta wypadło mi nagle :/ muszę coś kupić, bo auto którym jeżdżę zaczęło się sypać i nie opłaca się naprawiać. Będę wdzięczny za każdą pomoc! Jutro rano postaram się podać VIN. Pozdrawiam. Paweł http://olx.pl/oferta/bmw-525d-nie-tds-bezwypadkowy-garazowany-CID5-ID89pHh.html#sendmailContent