Treść opublikowana przez Blade1984
-
[e90] 320d 163KM. A może jednak nie turbina? Świece?!
rusei szkoda że tak mało wytrzymała...
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Blade1984 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażślepak Nie kupuj tego ulepa...
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Maxmarc klapkami się nie przejmuj tylko po zakupie przy okazji przeglądu niech mechanik sprawdzi ich stan...
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
MiceBMW jeździj, oglądaj i na pewno coś się fajnego trafi. Z moich doświadczeń wynika że nie ma reguły ale zawsze zaczynam segregowanie od najdroższych aut w danych roczniku ...
-
CHIPTUNING BMW 318D 320D 330D ProfiStrojenie DPFoff PROMOCJA
Nie moc a moment się liczy ;)
-
CHIPTUNING BMW 318D 320D 330D ProfiStrojenie DPFoff PROMOCJA
amster_skip żadnych poprawek raz a porządnie ;) NAjpierw wyszło 195 koni i ponad 430 nm ale to było przegięcie i chmura dymu. Zostawiliśmy na 184km i 420nm.
-
CHIPTUNING BMW 318D 320D 330D ProfiStrojenie DPFoff PROMOCJA
amster_skip powinieneś się zmieścić w tej kwocie, ja robiłem w TC Performance w Łodzi. Olej zmieniam co 10 tyś km.
-
E91 320d trzęsie po uruchomieniu po nocy
Skorpionek 11 podłącz pod kompa i wklej kody błędów, od tego bym zaczął...
-
bmw e61 525d tryb awaryjny a uszkodzony kompresor
Uruchamia sie dopiero na przełomie tem 96/97'C.
-
CHIPTUNING BMW 318D 320D 330D ProfiStrojenie DPFoff PROMOCJA
amster_skip dokładnie tak. Ile dokładnie to zalezy od stanu auta. Mi wyszło 420nm :D U mnie każde auto dostaje remap. Różnica jest naprawde odczuwalna. Z głową zrobiony chip + częste wymiany oleju i filtrów nie skracają drastycznie żywotności silnika.
-
bmw e61 525d tryb awaryjny a uszkodzony kompresor
Błąd to 41f2 elektroluefter wentylator chłodnicy ;) . 41f2 electric fan
-
CCC Professional 2017
sonni navi professional to i płyty do navi professional.
-
bmw e61 525d tryb awaryjny a uszkodzony kompresor
slawekBMW5 220 tys km to pewnie było ale w 2010 roku ;). Mam nadzieje że porządnie sprawdziłeś auto przed zakupem.
-
E91 320d trzęsie po uruchomieniu po nocy
Ja tam nigdy nie oszczędzam na częściach.
-
CHIPTUNING BMW 318D 320D 330D ProfiStrojenie DPFoff PROMOCJA
amster_skip jak podciągniesz pod 400nm + to bezie spora różnica.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Dobra rada odpuść diesla. Od 320i (170 km) w góre.
-
BMW E90 325iA (SALON POLSKA) M Pakiet LCI
2009
-
BMW E90 330i WBAVB31020VB67320
Blade1984 odpowiedział(a) na andrzo89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażprzemasi dobra rada, staraj się kupić auto którym ktoś jeździł minimum 2 lata i jest coś w stanie o aucie powiedzieć, omijaj handlarzy...
-
BMW E90 330i WBAVB31020VB67320
Blade1984 odpowiedział(a) na andrzo89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKruk cenna uwaga :D
-
BMW E90 325iA (SALON POLSKA) M Pakiet LCI
lukaszbmwe90 ciężko porównać te dwa auta bo mają zupełnie inny charakter. Nie ma aut do wszystkiego... Szukałem czegoś innego wygodniejszego, BMW e90 super mi się jeździło ale miałem już dość klekotu/wibracji/dźwięku diesla. Zmieniłem prace i nie muszę już dojeżdżać po 65 km do pracy dziennie :D więc diesel przestał mi być potrzebny. Najpierw myślałem o e60 2,5 benzyna ale mi szybko przeszło to auto nie jest ani sportowe ani komfortowe, jest takie pomiędzy, jednak sporo pali i bez turbo nie ma dużego momentu w całym zakresie prędkości obrotowej silnika, do tego sporo pali. Jeśli chodzi o vw passat cc jest jedyny oprócz Scirocco który mi się podoba. BMW lepiej się prowadzi ale jest mało komfortowe. Co do spasowania elementów bogatszy zadbany passat cc jest jak dla mnie tak samo spasowany (wersje bieda edition mają gorszej jakości wykończenie z tego co zauważyłem, tu i tu zero trzeszczenia stukania itd). Żeby odczuć gorszej jakości dolną część konsoli musisz ją po dotykać bo wizualnie zero różnicy. Wstawki srebrne robią robotę, drewno wygląda słabo moim zdaniem. Komfort, wygoda przestronność zdecydowanie na + dla passata cc. Silnik rewelacja spalania w mieście przy normalnej jeździe czyli nie psj ani nie od świateł do świateł to 11 litrów pb95 trasa 7,5 przy 140km/h . 200 konny diesel spala 6 trasa i 9,5 w mieście więc 1,5 litra to dla mnie śmieszna różnica która tylko potwierdza że nie warto diesla brać. Auto w gratisie miało ciemne tylne lampy które dodają tylko charakteru.
-
BMW E90 325iA (SALON POLSKA) M Pakiet LCI
lukaszbmwe90 dobrze że napisałeś chyba. Sam przesiadłem się niedawno do Passata CC 1,8 tsi 160@200 KM. Gdybym czytał pierdoły w necie zamiast podpytać kumatych mechaników to bym nic nie kupił :mrgreen: Kolega ma Passata 1,8 tsi (CDAA) z przebiegiem uwaga 250 tyś km i od wymiany do wymiany nie dolewa oleju, rozrząd wymieniał przy 190 tyś km. Zachęcony jego doświadczeniem sam kupiłem 1,8 tsi po 2 miesięcznych ciężkich poszukiwaniach (serwisowany do 180 tyś w Niemczech, po kompletnej wymianie rozrządu i zero problemów z olejem w historii wv aso), zrobiłem pierwszy tysiąc kilometrów i jestem mega zadowolony z osiągów i spalania. Wcześniej ze względu na duże przebiegi byłem skazany na diesla :( Nie ma się czego bać w silnikach turbo z bezpośrednim wtryskiem podstawa to znać wady fabryczne i albo zrobić po kupnie albo jak ja prześwietlić porządnie przed zakupem.
-
Ostrzeżenie! BMW 320i E90 - WBAVF910X0VG34958
Blade1984 odpowiedział(a) na skydaro temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDla mnie takie rzeczy jak zmienione podświetlenie/ palenie w środku/ łyse opony sugerujące że na aucie oszczędzana była każda złotówka dyskwalifikują to auto... Tanio można naprawić??? Chyba części tanie bo robota dobrego mechanika już nie...
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
madseason jak za darmo ;)
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
W życiu bym nie kupił BMW z mniejszą mocą jak 160 KM...
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Przemoo sprawdź historie w serwisie "auto świeżo sprowadzone z Niemiec" 1999 rok i przebieg 269 000 km = mało realne niestety.