Skocz do zawartości

lord_Simon

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lord_Simon

  1. lord_Simon odpowiedział(a) na Szalinki temat w E46
    Brzmi jak "rozbieganie diesla". Lepiej poczytaj o tym.
  2. Podejrzewam, że to funkcja, którą możesz zakodować NCSEM czy czymś.
  3. Właśnie sprawdziłem i klima zapamiętuje wszystkie ustawienia jakie były przed wyłączeniem zapłonu.
  4. lord_Simon odpowiedział(a) na dasza73 temat w E46
    Dopisz 320d do tematu, bo Ci zamkną. A pompka podprogowa działa jak trzeba? Słychać ją po włączeniu zapłonu? Sprawdź ją.
  5. Nieeee no sorry ale beznadziejny ten Twój mąż, jeśli chodzi o kwestię motoryzacyjną (reszty nie oceniam!)!!! Co on księgowy, że tylko te liczby mu w głowie?? A rocznik taki, a przebieg siaki.... Czym jeździ? Skodą Octavią?
  6. A jak masz budżet? Może to: viewtopic.php?f=5&t=276938 od znanego tu użytkownika 320SI.
  7. Z zewnątrz e65 to wygląda jak Twój avatar mikan :)
  8. 1. kup BMW 2. zmień męża :mrgreen:
  9. Ale franca brzydka! :duh:
  10. O proszę to edek.by po moich Kielcach jeździ :cool2:
  11. W pierwszej kolejności na 314 stron tego wątku :lol:
  12. A teraz widzę różnicę. U mnie są czarne.
  13. Jak rozpoznać różnicę w lampach między np. 330i a 320d?
  14. lord_Simon odpowiedział(a) na debski7 temat w E46
    318i N46 to też silnik 2 litry.
  15. Miałem kiedyś w FOCUSIE wibracje przy przyspieszaniu bardzo odczuwalne na 3 biegu, na reszcie właściwie wcale. Okazało się, że przegub zewnętrzny miał wyłamane ząbki.
  16. Tylko że oryginalne lusterko było fotochromatyczne a to pewnie nie jest.
  17. Auto znane i lubiane :cool2: Gdyby się Johnny zdecydował kilka miesięcy wcześniej na sprzedaż, to byłaby zapewne moja. Z klimy śmierdzi, bo nieużywana praktycznie jak i samochód :P Załóż temat w dziale Galeria albo poproś moda o przeniesienie viewforum.php?f=159
  18. lord_Simon odpowiedział(a) na tracs2 temat w E46
    Drogi Staszku! Biorąc pod uwagę, że jeździmy po tym samym województwie i możemy się kiedyś na drodze spotkać, to apeluję do Ciebie o wymianę tych sprężyn na nowe. Nie chciałbym być w pobliżu jak będziesz przeganiał swoją 190km/h i Ci spring strzeli.
  19. Wymiana we wrześniu. Rozbebeszę stary i zobaczę co tam dają w tych dystrybutorach. Nie omieszkam się podzielić fotkami na forum :norty:
  20. Znaczy, że moje wymiany co rok to paranoja? Tankuje diesla od lat ciągle na tej samej stacji, a beemkę od początku tylko na tym droższym paliwie.
  21. Ja wymieniam wszystkie filtry co rok czyli przy każdej wymianie oleju i nie wyobrażam sobie przeciągać tego do 2 lat :shock: Wiadomo jak wtryskiwacze w CR reagują na syf w paliwie.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.