Treść opublikowana przez lord_Simon
-
Bmw E46 3.0D kopci
Brzmi jak "rozbieganie diesla". Lepiej poczytaj o tym.
-
[E46] [318i] czy jest możliwość całkowitego wyłączenia klima
Podejrzewam, że to funkcja, którą możesz zakodować NCSEM czy czymś.
-
[E46] [318i] czy jest możliwość całkowitego wyłączenia klima
Właśnie sprawdziłem i klima zapamiętuje wszystkie ustawienia jakie były przed wyłączeniem zapłonu.
-
problem z odpalaniem 320 d
Dopisz 320d do tematu, bo Ci zamkną. A pompka podprogowa działa jak trzeba? Słychać ją po włączeniu zapłonu? Sprawdź ją.
-
BMW seria 1 czy clio IV
Nieeee no sorry ale beznadziejny ten Twój mąż, jeśli chodzi o kwestię motoryzacyjną (reszty nie oceniam!)!!! Co on księgowy, że tylko te liczby mu w głowie?? A rocznik taki, a przebieg siaki.... Czym jeździ? Skodą Octavią?
-
BMW seria 1 czy clio IV
A jak masz budżet? Może to: viewtopic.php?f=5&t=276938 od znanego tu użytkownika 320SI.
-
E46 320D Lifestyle Edition
Z zewnątrz e65 to wygląda jak Twój avatar mikan :)
-
BMW e36 330ci WBABN51070JT67572
lord_Simon odpowiedział(a) na Dr08nY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWarto zmienić temat na e46
-
BMW seria 1 czy clio IV
1. kup BMW 2. zmień męża :mrgreen:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Ale franca brzydka! :duh:
-
BMW E46 320d WBAAP71060PJ57057 Warszawa
lord_Simon odpowiedział(a) na hubertgal temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDobrze widzę lampy od 330i? :lol:
-
e46 330i Be My Walentine
O proszę to edek.by po moich Kielcach jeździ :cool2:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
W pierwszej kolejności na 314 stron tego wątku :lol:
-
Bmw e46 320dbrak
lord_Simon odpowiedział(a) na mefisto94 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA teraz widzę różnicę. U mnie są czarne.
-
Bmw e46 320dbrak
lord_Simon odpowiedział(a) na mefisto94 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak rozpoznać różnicę w lampach między np. 330i a 320d?
-
318i 143KM czy 320i 170KM
318i N46 to też silnik 2 litry.
-
320d wibracje przy przyspieszaniu
Miałem kiedyś w FOCUSIE wibracje przy przyspieszaniu bardzo odczuwalne na 3 biegu, na reszcie właściwie wcale. Okazało się, że przegub zewnętrzny miał wyłamane ząbki.
-
BMW E46 316i VIN: WBAAX31040PG26481
lord_Simon odpowiedział(a) na tendi312 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTylko że oryginalne lusterko było fotochromatyczne a to pewnie nie jest.
-
BMW E46 316i VIN: WBAAX31040PG26481
lord_Simon odpowiedział(a) na tendi312 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLusterko w środku nieoryginalne.
-
E46 320d Lifestyle Edition vol.2
Auto znane i lubiane :cool2: Gdyby się Johnny zdecydował kilka miesięcy wcześniej na sprzedaż, to byłaby zapewne moja. Z klimy śmierdzi, bo nieużywana praktycznie jak i samochód :P Załóż temat w dziale Galeria albo poproś moda o przeniesienie viewforum.php?f=159
-
F10 520d WBAFW110X0C644016
lord_Simon odpowiedział(a) na MD36 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażF10 w cenie e60! Będzie się działo! :lol:
-
e46 CCFL a spręzyna
Drogi Staszku! Biorąc pod uwagę, że jeździmy po tym samym województwie i możemy się kiedyś na drodze spotkać, to apeluję do Ciebie o wymianę tych sprężyn na nowe. Nie chciałbym być w pobliżu jak będziesz przeganiał swoją 190km/h i Ci spring strzeli.
-
filtr paliwa-jak często wymieniacie
Wymiana we wrześniu. Rozbebeszę stary i zobaczę co tam dają w tych dystrybutorach. Nie omieszkam się podzielić fotkami na forum :norty:
-
filtr paliwa-jak często wymieniacie
Znaczy, że moje wymiany co rok to paranoja? Tankuje diesla od lat ciągle na tej samej stacji, a beemkę od początku tylko na tym droższym paliwie.
-
filtr paliwa-jak często wymieniacie
Ja wymieniam wszystkie filtry co rok czyli przy każdej wymianie oleju i nie wyobrażam sobie przeciągać tego do 2 lat :shock: Wiadomo jak wtryskiwacze w CR reagują na syf w paliwie.