Treść opublikowana przez bodziotg77
-
bicie w kierownicy
jesli fele pojechales wywazyc to fele sa proste ale moze jakas opona ma bicie , moza jakas buła wyskoczyła . Sprawdz czy nie ma buł na oponie
-
Jakie felgi do E39?????
daj jakies przykłady to Ci doradzimy
-
jakie stosujecie płyny do spryskiwaczy w Waszych bumerach ?
witam ! mam pytanie jakie płyny są najlepsze a jakie odradzacie ? Z tego co wyczytałem to najlepiej wypada SONAX
-
regulacja świateł
hmm , z tego co piszesz to masz xenony co ?? mysle ze siadł Ci jakis czujnik regulacji xenonow ( samopoziomowanie ) mnie sie uszkodzil tylny i nie dzialaly mi dobrze swiatła CO sie ukazało ? ze wtyczka sie wypieła , wsadzilismy na nowo i gra :)
-
E39 ustawienie dzwiękow dzwonków w telefonie
tylko jak to zrobic ??
-
E39 ustawienie dzwiękow dzwonków w telefonie
Witam . Mam orginalny telefon w e39 po lifcie . Wszystko mi działa cacy ale nie umie ustawic jednej rzeczy. Otóz nie umie ustawic nadchodzącego dzwonku smsu. Wszystko inne bez problemu rozgryzłem ale tego nie. Smsy dochodzą normalnie ale bez dzwięku. Telefon jest orginalny i bezprzewodowy. Moj kolega tez ma tel w e39 tylko ze na kabel i jemu to chodzi a mnie nie :( jak mam to ustawic ? proszę o porade . z góry dziękuje
-
jakie żarówki xenonowe?
ja mam w swojej e39 po FL 4300 . Czy gdybym chcial w przyszlosci zmienic np na 6000 musze miec inna przetwornice ? albo czy lampy sie nie beda bardziej przepalały i niszczyly przez to ??
-
E36 a VECTRA
witam ! ja mam opla vectre b i bmw e39 . Opel spoko autko ale bardziej polecam e36 jednak. W oplu jest slaba blacha bardzo , a poza tym to jednak jest opel . za 13 tys mozesz juz kupic vectre z 98 roku nawet w idealnym stanie , podobnie jest z e36 . Ceny sa porownywalne .
-
Poprawa komforu - zmiana kol z 17" na 16"?
witam ! ja tez jezdze na 235/45/17 ! komfort tak sobie ! ale jak zakladam 205/65/15 to jezdze jak 7er :) niestety im wieksze kolo tym komfort gorszy i szybkie zuzywanie sie calego zawieszenia ( mowie o polskich drogach)
-
E60 diesel i benzyna - statystyki sprzedaży
uwierz mi ze e60 520d chodzi o 100 % lepiej niz Twoje 520i ! Ja osobiscie mam e39 520d i mam skale porownawczą z 520i . Przyspieszenie te samo ale na elastycznosc nie masz szans ! nie wspomne juz o ekonomi ! max 8 po miescie z klima
-
E60 diesel i benzyna - statystyki sprzedaży
uwierz mi ze e60 520d chodzi o 100 % lepiej niz Twoje 520i ! Ja osobiscie mam e39 520d i mam skale porownawczą z 520i . Przyspieszenie te samo ale na elastycznosc nie masz szans ! nie wspomne juz o ekonomi ! max 8 po miescie z klima
-
E60 diesel i benzyna - statystyki sprzedaży
ja polecam Diesla ! sam mam 520d i nie narzekam ! jezdze stosunkowo za grosze . A na wyscigi się nie wybieram
-
Co lepiej kupić 530i czy 530d z 2002-2003 e-39?
530d to jedyne rozwiązanie. Ekonomia i osiągi w jednym. 530i to wspaniale auto ale koszty paliwa są o wiele drozsze. Na przestrzeni roku roznica w spalaniu jest ogromna !
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
i potem sie dziwic ze na posiadaczy BMW mówia ze to nieuki co sie dowartosciowywują samochodem
-
Czarny dym z rury wydechowej...
kopcenie to w dieslach normalka ! Moja tez zakopci jak depne . Ale bylem 2 dni temu swiadkiem ! Nowe moze roczne Audi A6 ! jak przyspieszal dynamicznie to kopcil jak autobus komunikacji miejskiem co przejechal kule ziemską kilka razy. Moj kolega ma e46 330d , jak depta to czarny dym
-
4 km na ręcznym :/
wnioski są takie Nie dawac kobietom BAWAREK ( szkoda auta) CO do Twojego przypadku ! wspolczuje i jedz autem na HOLU
-
Klosz reflektora
uwazam ze takie zabawy sa bez sensu ! lampa bedzie parowac . Woda sie dostanie wszedzie ! a styknie 1 kropla w lampie i juz po zawodach ! parowac bedzie . Tez chcialem zrobic takie cos z pomaranczy na bialy ! nawet w ASO bylem ale tam mi powiedzieli ze sie po lifcie się nie praktykuje
-
transmiter fm - bmw e39
Transmitery to fajny wynalazek zeby jeszcze tylko dzialal dobrze . Kupilem 3 rozne na allegro i testowalem w 5 moich autach ! porazka na maxa Nie polecam . aha! dodam ze kupowalem te najdrozsze za ponad 100 pln ! Jak pytalem ludzi z alegro co tez je kupowali to 90 % co mi odpowiedzieli to ze KAPA 100 %
-
kamień z remontowanej drogi rozbił mi szybe:( i co teraz
dzis rozmawialem z kolegą z policji i byl taki przypadek. Jechal gosc przeladowany z weglem , za nim nowka e60 , no i wegiel poszedł w szyby i ją zbił . Przyjechala policja , kierowca ciezarowki dostał mandat , a szyba poszla z OC kierowcy ciezarowki . ponoc 1200 Euro kosztuje do e60 ( ta z wyswietlaczem na szybie ) a wracajac do tematu to nie warto sie sadzic . Wiecej czasu , nerwow niz to jest warte. Trzeba po prostu zachowac duza odleglosc od poprzednika . To jedyna recepta ma sukces aha bym zapomnial ! u mnie teraz latają dziury tzn wycinaja w jezdni i zostawiaja tak na 2 , 3 dni az nabierze mocy urzedowej. Dzis jechalem i sie wpakowalem na taka dziure ale na szczescie moja 17 jest cała .
-
Drgania calego auta podczas przyspieszania pomiedzy 80-130
moze masz krzywe fele ? mnie tez autko wpadalo w rezonans przy ok 80 km/h i mialem wszystkie 4 fele krzywe !
-
ogrzewanie na tył nie działa
JA MAM po lifcie i moge sobie z tyłu regulowac zimne i cieple , tak jak z przodu
-
parujące klosze przednie w e39
przyjacielu drogi o jakich mowisz zaslepkach z wierchu ?? to mowisz ze jak para ustąpi to gdzies siedzi w lampie ?
-
lampy
wlasnie ! w lampach po lifcie nie są diody jak niektorzy experci tu piszą tylno NEONY !!! a kolor nie ma znaczenia kierunku czy bialy czy pomaranczowy , tak samo jak bylo przed liftem . ] Co kto sobie wybral jak kupowal tak bylo .
-
parujące klosze przednie w e39
Witam ! mam taki problem . Kupilem auto w grudniu , jezdzilem zimową porą , wiosna , wiele razy w deszczu i nie parowaly mi lampy przednie (e 39 xenon lift orginal ) ostatnio oddalem auto do lakiernika , po czym dostalem juz zaparowane. Mysle hmm moze jak myli mi silnik z resztek kurzu gdzies sie tam woda dostala . Wysuszylem lampy , minelo pare dni ( nie padalo lampy ok ) Dzis jechalem kawalek ( padał deszcze i wilgotnosc tez duza ) i znow mam zaparowane ? Dodam ze odpowietrzniki sa dobre , skierowane na dół a w samej lampie ta malutka gąbka zeby przez ten odpowietrznik jakis robal nie wszedł . Co to moze byc ?? czy na dole lampy sa jakies odpowietrzniki jeszcze ?? Trapi mnie to bo niemam zamiaru nowych lamp kupowac . Czy mogli mi je jakos zle zalozyc ?? sa idealnie wkomponowane , niema jakis szpar nierownych . ( auto nie bylo bite tylko mialem odpryski ) Prosze o pomoc !
-
Szukam świadka
dziwne ze to byla srebrna piątka a ludzie mowili ze zielona brawa ! w koncu na twojej zostal lakier z tamtej chyba co ? mam nadzieje ze ten sprawca odpowie za ten czyn odpowiednio