Skocz do zawartości

gczarkowski1212

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gczarkowski1212

  1. Jaki kolega ma olej zalany?
  2. gczarkowski1212 odpowiedział(a) na korba1986 temat w E46
    Spalanie masz raczej w normie nie licz na mniej :lol:no i takie kapcie ciesz się mało pali :cool2:
  3. do lpg tak całkiem dobre nie licz na dynamikę trochę nie regulaminowo popraw :lol:
  4. Podepnij kompa sprawdz przepływomierz :wink:
  5. Tam żarówek nie ma poza tym już mówiłem że sonda samochodu nie przekreśla pomyśl o pozostałych rzeczach
  6. Jeżeli przyczyną jest lambda to nie problem nie przekreśla to auta oby tylko była sonda kilka wad właściciel wymienił jak zwykle tylko nabić klimę lakier jak nowy :duh: takie tam bajki za tą kasę ten model ma być wychuchany
  7. spalanie/temperaturę/dystans do przejechania na paliwie jakie masz w zbiorniku /średnia prędkość/ fajna sprawa polecam :cool2:
  8. Tak jeżeli założysz manetkę wpinasz się z kompem i wszystko aktywujesz spalanie temperatura średnia prędkość dystans do przejechania na posiadanym paliwie :lol:
  9. W przeciągu 4 lat nic poza wydechem końcowym został zżarty w mgnieniu oka
  10. Ten z prawej w mojej odpowiada za grzanie lusterek
  11. W pierwszej kolejności zrób test licznika zobaczysz czy podczas testu wskazówka działa
  12. Jak zdejmiesz obudowy kolumny ukaże ci się stacyjka w całej okazałości a narzędzi aż tak wymyślne nie są potrzebne dasz radę w serwisie puszczą cię w skarpetkach a kierownicy nie szukaj coś ci nie łączy w twojej poczyść wszystko
  13. OK ok nie zalecane tylko dopuszczalne i oczywiście że na seryjnych programach a już na pewno nie u Cześka w stodole no i napisałem koledze że 200 to już stop nic nowego nie wniosłeś poza łapaniem za słówka
  14. 1-Skocz do wydziału spytaj czy zaakceptują duplikat może przejdzie 2-Duplikat nie może być napisany tak z powietrza musi gdzieś być oryginał a jeżeli zginął to ma być kopia ta firma ma mieć kopię i koniec. 3-Sprawdz może masz na odwrocie wpis notarialny zgodności z oryginałem 4-Różne dokumenty giną i da się to wyprostować 5- Nie możesz pominąć FV pomiędzy panem z dowodu a Tobą jest to na biegu do sprawdzenia :nienie: Tyle na temat bież się za załatwianie powodzenia
  15. Papier na silnik jest nie potrzebny część zamienna
  16. oczywiście to są dwie różne sprawy powodzenia :cool2:
  17. jeżeli przekręcasz kluczyk i masz na desce wszystkie kontrolki to klakson nie ma nic wspólnego ze stacyjką zdejmuj kierownicę wpatruj się w taśmę a wcześniej pyknij na krótko trąbkę z prostownika w ten sposób wyeliminujesz uszkodzaony sygnał
  18. Nie ma prawa blokować się z kluczykiem w stacyjce nawet jak masz na poz 0 a o 1 to już nie wspominam do puki nie wyjmiesz kluczyka blotada tak jak by nie istniała
  19. Raczej pozostał bym już przy tej wartości zalecane max 30% dalej może być bummmm :nienie: ale ty decydujesz jeszcze się troszkę da :lol:
  20. 100% czujnik pod warunkiem że masz kontakt na wtyku i stan oleju jeżeli cię to dręczy możesz to wyłączyć wpinając się z kompem ale wtedy już twoja czujność musi być zawsze na 1 miejscu i to ty masz kontrolować poziom oleju . żadna inspekcja tu się nie ma nic do tej kontrolki :8)
  21. To z czego ta uszczelka :duh: zapraszam do siebie za 2700 zrobię ci kapitalny od korka spustu oleju po ostatnią śrubkę w klawiaturze
  22. gczarkowski1212 odpowiedział(a) na Push3r temat w E46
    Kolego tak na zdrowy rozum na 800 km od max do minimum spadek stanu to podejrzewam że człowiek nawet nie widomy ustalił by miejsce zalane olejem już nie mówię o 100% diagnozie ale chociaż prawa lewa strona a może przód lub tył . Kur.....a co to za mechanik kiego chu..a szuka dziury w całym przy takim wycieku to auto już powinno się spalić :mad2: kup odpowiedni płyn umyj ten silnik wokół spłucz wodą tylko nie szalej staraj się mocno nie pozalewać elektryki ogólnie w tym modelu masz dostęp ok pogoń auto 100 km i będziesz miał odpowiedz . Częste miejsca podstawa filtra z prawej stojąc przodem olej potrafi wyciekać i przepływa na lewą stronę następnie aż do miejsca łączenia skrzyni z silnikiem następnie uszczelka pod miską bardzo łatwo to sprawdzić no i z pod klawiatury tam widać wszystko o przodzie i tyle silnika nie piszę ponieważ to już chyba ten mechanik sprawdził więcej miejsc narażonych na wycieki raczej ja nigdy nie stwierdziłem . Jeżeli bunia oleju nie spala znajdziesz miejsce wycieku powodzenia :cool2:
  23. No jak musisz to trudno jeżeli pierwszy raz to machnij jakiegoś ursusa szkoda buni a informacje tego typu co,jak,ile i dla czego masz wszystko na youtubie powodzenia :duh:
  24. Kolego jak się nie znasz na tym to po co ci proporcje itd. jedz na lakiernie i tam wszystko zrobią przecież logiczne że nie skasują cię za 5l. lakieru tylko za tyle ile wykorzystają
  25. To samo się dzieje w mojej to nie przerywanie to obciążenie załączanej klimy ale to tak nie powinno być ponieważ mam drugą identyczną i tam wszystko odbywa się bardzo płynnie może ktoś wie jak z tym się uporać

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.