Skocz do zawartości

irek.k

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez irek.k

  1. Chyba byśmy jakoś urobili nasze żonki :D
  2. Potwierdzam , impreza była przednia , oby częściej :D
  3. Też się zgodzę z kolegą , że w próbie sprawnościowej powinna być oddzielna klasyfikacja dla aut seryjnych , a oddzielna dla aut przygotowanych do takich wyścigów . W takiej sytuacji seryjni nie mają szans .
  4. Również dziękuję za fajnie spędzony czas :cool2: . Ja już od 15 w Kaliszu (luz na drogach) i od razu przyjąłem zimne piwko ale ulga :D
  5. Dokładnie , nie jeden by chciał takie autko np. ja :D
  6. irek.k odpowiedział(a) na AREK1056 temat w F22-23, F87
    Ładne ładne , ale ładnie tak zmieniać dział :D
  7. Ale maszyna , super :D
  8. Ładny kolorek , mnie się podoba :cool2:
  9. dzięki , też tak myślę :D
  10. Czyli, zdecydowanie warto to zrobić :) . Dzisiaj w końcu robiłem próby przyspieszenia do 100 na letnich oponach i mimo nie najlepszej pogody (przyczepność) udało mi się osiągnąć 6.3s :cool2: Dodam jeszcze, że 400m zrobiłem równo w 14s :)
  11. Jest różnica Arek :cool2:
  12. W takim razie, trzeba będzie podjechać :)
  13. Fajnie Arek :cool2: , jakieś 13s do 190 ja troszkę gorzej , do 180 w około 18-19s. , ale też fajnie :)
  14. Nie przesadzaj , spokojnie do 210 :D
  15. Ładnie wyszło :cool2:
  16. irek.k odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Galeria - nasze samochody
    Oj, będzie się działo :)
  17. dzieki, v-max sprawdzę dopiero na letnich bo zimówki mają indeks prędkości do 210 ,czyli trochę mało ,przedtem wystarczało :)
  18. Też się pochwalę , mam już moda :D . Autko zrobiłem w TuneForce w Poznaiu , miło i profesjonalnie - Polecam :cool2: Jedyneczka śmiga teraz, aż miło . Tym co się zastanawiają nad chipem , mówię nie ma co się zastanawiać ,tylko robić :) . Podsyłam link z moda . https://www.facebook.com/pages/TuneFORCE/109364479166793
  19. Arek fajnie wyszło :cool2:
  20. To mi się podoba :)
  21. Ja też :)
  22. irek.k odpowiedział(a) na K8v8M temat w F20, F21
    A mnie przód się nie podoba , dół zderzaka podobny do pasata , ale mnie to nie dotyczy :D
  23. Czarne zawsze fajne :P
  24. To chyba nie jeździ , to chyba lata :cool2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.