Treść opublikowana przez irek.k
-
Zlot Forum BMW Klubu Polska 2015 - Film str. 29
Chyba byśmy jakoś urobili nasze żonki :D
-
Zlot Forum BMW Klubu Polska 2015 - Film str. 29
Potwierdzam , impreza była przednia , oby częściej :D
-
Zlot Forum BMW Klubu Polska 2015 - Film str. 29
Też się zgodzę z kolegą , że w próbie sprawnościowej powinna być oddzielna klasyfikacja dla aut seryjnych , a oddzielna dla aut przygotowanych do takich wyścigów . W takiej sytuacji seryjni nie mają szans .
-
Zlot Forum BMW Klubu Polska 2015 - Film str. 29
Również dziękuję za fajnie spędzony czas :cool2: . Ja już od 15 w Kaliszu (luz na drogach) i od razu przyjąłem zimne piwko ale ulga :D
-
F20 LCI 118i 2015 urban line
Dokładnie , nie jeden by chciał takie autko np. ja :D
-
Seria 2 już jest
Ładne ładne , ale ładnie tak zmieniać dział :D
-
F20 LCI 118i 2015
Ale maszyna , super :D
-
F20 118i LCi 2015 Valencia Orange MPakiet
Jasne , dawaj :)
-
F20 118i LCi 2015 Valencia Orange MPakiet
Ładny kolorek , mnie się podoba :cool2:
-
[F20] Chiptuning silników turbodoładowanych
dzięki , też tak myślę :D
-
[F20] Chiptuning silników turbodoładowanych
Czyli, zdecydowanie warto to zrobić :) . Dzisiaj w końcu robiłem próby przyspieszenia do 100 na letnich oponach i mimo nie najlepszej pogody (przyczepność) udało mi się osiągnąć 6.3s :cool2: Dodam jeszcze, że 400m zrobiłem równo w 14s :)
-
Arek F22 m235i
Jest różnica Arek :cool2:
-
Czy jest ogranicznik prędkości
W takim razie, trzeba będzie podjechać :)
-
Arek F22 m235i
Fajnie Arek :cool2: , jakieś 13s do 190 ja troszkę gorzej , do 180 w około 18-19s. , ale też fajnie :)
-
Czy jest ogranicznik prędkości
Nie przesadzaj , spokojnie do 210 :D
-
E87 118D --> darecki1985
Ładnie wyszło :cool2:
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
Oj, będzie się działo :)
-
[F20] Chiptuning silników turbodoładowanych
dzieki, v-max sprawdzę dopiero na letnich bo zimówki mają indeks prędkości do 210 ,czyli trochę mało ,przedtem wystarczało :)
-
[F20] Chiptuning silników turbodoładowanych
Też się pochwalę , mam już moda :D . Autko zrobiłem w TuneForce w Poznaiu , miło i profesjonalnie - Polecam :cool2: Jedyneczka śmiga teraz, aż miło . Tym co się zastanawiają nad chipem , mówię nie ma co się zastanawiać ,tylko robić :) . Podsyłam link z moda . https://www.facebook.com/pages/TuneFORCE/109364479166793
-
Arek F22 m235i
Arek fajnie wyszło :cool2:
-
[F20] Chiptuning silników turbodoładowanych
To mi się podoba :)
-
[F20] Chiptuning silników turbodoładowanych
Ja też :)
-
F20 LCI już jest
A mnie przód się nie podoba , dół zderzaka podobny do pasata , ale mnie to nie dotyczy :D
-
E87 118d Gekon88
Czarne zawsze fajne :P
-
[E82] 135i mierzwin
To chyba nie jeździ , to chyba lata :cool2: