Treść opublikowana przez Emek
-
Wolno sie nagrzewa
Mialem to samo na bank termostat...i przy okazji wymien płyn i odpowietrz układ. pzdr
-
pytanie o tylne lampy
http://cgi.ebay.de/Rueckleuchte-BMW-E36-Coupe-rot-schwarz_W0QQitemZ260166674129QQihZ016QQcategoryZ57324QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem http://cgi.ebay.de/SCHWARZ-ROTE-RUCKLEUCHTEN-BMW-E36-COUPE-NEUWARE-AYA_W0QQitemZ170159647788QQihZ007QQcategoryZ44297QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
-
jakie żarówki?
Kupuj kupuj tylko jak bedziesz montował to załóż jedną philips'a a jedną zostaw oryginał...i wtedy bedziesz miał porównanie wtedy napisz czy gra warta świeczki i przy okazji foto mozesz wkleić ;) hehe pzdr http://www.mz3.net/articles/images/166-lowbeam_bluevision.jpg
-
jakie żarówki?
ooo własnie ten wątek też mnie interesuje podobno Philips bluevision xenon effect są OK w Z3 mamy chyba HB4?
-
car audio :)
yhyhyhh po prostu przeglądałem wszystkie te instrukcje co tam pozamieszczali ;)
-
car audio :)
tutaj masz w pdf'ie http://www.z3-roadster-forum.de/phpBB2/ftopic1037.html a tutaj jeszcze więcej: http://www.z3-roadster-forum.de/phpBB2/forum14.html pzdr
-
Gdzie dostane tą częśc?
Wpisz w Allegro: Czesci E36 i wyslij co najmniej klika maili napewno ktoś bedzie miał do sprzedania ;)
-
JAKI SILNIK I KIEDY LIFT
Nie nie było takiego silnika... najsłabszy to 1.8 115Km Ile wart hmm przejrzyj średnie ceny podobnych modeli z mobile.de i autoscout24.de i bedziesz miał wszystko jasne ;) jesli ten egzemplarz jest gdzies w ogłoszeniu podeslij link na pw lub wstaw w tym wątku :) pzdr
-
JAKI SILNIK I KIEDY LIFT
1.9 to albo M44 (140KM 16V) starsze roczniki...lub M43 (118KM 8V) od 99r... Lifting był pod koniec 99r. W europie występowały 1.8 115KM 1.9 M44 140KM 1.9 M43 118KM 2.0 (tylko po lifcie) 150KM 2.2 (tylko lift) 170KM 2.8 193KM 3.0 (lift lub coupe) 231KM i Z3M-power 321/325KM (zależnie od rocznika) W Stanach były też jednostki 2.3, 2.5
-
jak ozywic lakier ????
Sonax lack reiniger (usuwa np zamtowienia po paście tempo ;))
-
BMW Z3 wady i zalety
Jak by ktoś z adminów mógł przerzucić ten wątek do serii Z albo wogóle zamknąc (juz troche nie na temat jest) to bylo by fajnie :) pzdr
-
Lakier-poprawki
Jak ktoś ma daleko do ASO a chce zakupić zestaw naprawczy to na allegro są własnie takie o jakich piszecie oryg. BMW... pzdr
-
jaka zaróweczka podswietlania cyfr przebiego??
Żarówka od przebiegu 1,5W jest dosyć specyficzna najlepiej kupić w ASO nr czesci to: 62111391260 Od kontrolek 1,2W (inspekcja itd) 62131383311 te żarówki na bank mają na miejscu są dostępne od ręki także nic nie trzeba zamawiać i czekać...koszt jednej 5 zł.
-
Środki do polerowania karoserii
około 30 zł
-
Środki do polerowania karoserii
Do niewielkcih rys spokojnie wystarczy pasta "Tempo" Co do większych rys to najlepiej kupic zestaw naprawczy w ASO (lakier w kol. nadwozia +lak. bezbarwny)aby "zamaskować" ryse, a potem udać sie na polerke mechaniczną (pastą Farecla , 3m itd). pzdr
-
Podświetlanie "nóg"
Wygląda super :8) co tam za żarówki dałeś że tak świeci jaskrawo? Czy mi sie wydaje czy światło nie ma żółtego zabarwienia? A moze tylko na zdjeciu tak wygląda ;) ??
-
Nowa M Z4 AC
jak by była cała w jednym kolorze... :8) :cool2:
-
Alufelgi 18 w E36..czy jest sens zakladac??
za wysoki profil opony musisz szukać z profilem 40 i pewnie ET bedzie za małe...
-
jakie jest Wasze zdanie o tych kierunkach ?
Imho za bardzo będą sie odcinac od lampy...załóż takie żeby ładnie współgrały z lampą i tworzyły całość... :8)
-
chromy do Z3
Nakładki na klamki znajdziesz na Allegro bo pasują od E36, Chrom grill na ebay'u i ramke na biegi też np http://search.ebay.de/search/search.dll?from=R40&_trksid=m37&satitle=z3+schaltkulisse&category0=
-
chromy do Z3
jest tego faktycznie dużo w sumie jest wszystko do Z3 tylko trzeba troche sie naszukać ;) przewaznie wysyłka kosztuje 20 euro... Czasami mozna wylicytowac naprawde fajne gadżety których w Polsce dłuuugo nie bedzie :mrgreen: pzdr
-
Tester lakieru-jaki najlepszy ?
możesz kupić jakiś z wyzszej półki a jak zakupisz auto i miernik bedzie zbędny mozesz wystawic spowrotem na allegro powiedzmy stówke taniej :) stracisz tylko stówe a przy okazji uzyjesz profi sprzętu ;)
-
chromy do Z3
Wszystko o co pytasz znajdziesz na ebay.de http://search.ebay.de/search/search.dll?from=R40&_trksid=m37&satitle=z3+chrom* pzdr
-
Podświetlanie "nóg"
Nie wiem czy Ci sie przyda tekst po angielsku...,ale zamieszczam link ;) http://www.mz3.net/articles/087.html
-
czip do 318is 97r M44???? jak sadzicie????
Pakując chip do M44 uzyskasz jedynie 12 kucy...