Treść opublikowana przez Woojtus
-
Obroty m50?
Witam, U mnie w e36 m50 2.0 jest ok 500. czy to mało? trochę lubi telepnąc . A jeśli mało to jak podciągnąć? jak ma być książkowo? Dzięki
-
pali bezpiecznik, przestał działać centralny
Jesteście genialni , w zyciu bym tam nie sprawdzał, Kable były przetarte i tam wszystko spawało:) Dzieki za radę! Już wszystko chodzi jak trzeba :clap:
-
pali bezpiecznik, przestał działać centralny
Hej, :modlitwa: Dziś zabolało mnie to. Zapalając auto nie zaświeciła mi sie deska , wychodząc z auta nie swieciła mi prawa strona przód i tył, zmieniłem bezpiecznik i spaliło go , kollejny i było ok. az wreszcie padł zam.centralny i oświetnenie wnętrza. Co boli moją 3. wiem ze coś zwiera ale gdzie zacząć? Pomocy bracia :modlitwa:
-
szyberdach, specjalista w Krakowie
Chyba Golda?
-
Szum( piski ) z okolic przodu
Witaj , U mnie byłe podobnie tylko ze cały czas sie kręciło, szumiał jak niezle dotlenione jumbo. Podjedz do edisa na koltalską i moze przepną ci na próbe swoje i dowiesz sie wtedy co go boli. Nowego nie radze u nich kupowac:) daj znac co było .....
-
szyberdach, specjalista w Krakowie
Witam, Potzebuję pomocy do szyberdachu w moim aucie, Nie domyka się całkiem ani nie otwiera ma lekkie szczeliny i na autostradzie szumi jak halny!!!! moze da sie cos wyregulować, dzieki za pomoc Wojtek
-
podkładka pod cewke?
Dzieki ale nie mogę znależć tego skanu, Jak wygląda ta podkładka? taka zwykła okrągła pod szpilkę? czy jak?
-
podkładka pod cewke?
Witam, Ostatnio borykam się z nieładną pracą mojego m50 Ale mam jesno pytanie co do cewek, Czy w waszych autach są jakieś podkładki izolujące cewkę od pokrywy zaw. ? Nie mam książki by to sprawdzić a u mnie nic pod cewkami nie ma? Dzieki za odp. Wojtek
-
brak mocy czasem pryknie:(
Czy nikt mi nie poradzi?
-
brak mocy czasem pryknie:(
Witam . Od jakiegoś czasu borykam się z moim e36 320i benzyna. Spadła mu moc i od jakiegos czasu za pomocą forum wyeliminowałem kilka wad. Cewki i fajki ok. filtry tez podobnie uszczelka pod klawiaturą. Gdy zmienie swiece jest ideał ale po jakimś czasie znów spada moc i lubi kichnąć. lekko drga silnik więc stawiałbym na dolot? NIe bardzo się upieram przy tym ale na czystych świecach jest ok. Próbowałem odkręcić kolektor i przepatrzyć uszczelkę i wszystkie rurki. Niestety nie porafię odkręcić ostatniej nakrętki przy kolektorze blokuję mnie listwa wtryku. Jak się tam dostać? Koledzy , czekam na rady czy dobrze szukam powodu złej pracy mojego m50? Dzięki Wojtek :modlitwa:
-
wciąż strzela i brakuje mocy....
Zmieniłem fajki, rurki są na miejscu nic nie wyskoczyło. nie wiem co boli mój silnik? kto mi doradzi? W serwisie boscha kom nie wykrył nic cos tam mówili o 3 cewkach ale nie wiem , jak nie było błędu . naciągneli mnie na swiece 3 szt. na 150 zł. Ja ngk kupiłem za 70 i to komplet. wiec nie wiem co robic. dzieki
-
wciąż strzela i brakuje mocy....
Która z uszelek mogła nawalić? co prawda przy dodoawaniu gazu jest pewien świst lecz nie wiem czy to jest jakiś objaw awarii, świst jest równomierny i myślałem ze to wiatrak. autko lubi delikatnie szarpnąc budą lecz po obrotomierzu nic nie widać.
-
wciąż strzela i brakuje mocy....
Narazie czekam na fajki bo chcę też je wymienić. Co do tej rurki to nie za bardzo się orientuję co to? Wiem ze zmieniłem ostatnio cienką rurkę która idzie od pokrywy zaworów gdzieś pod kolektor. Pewnie to nie to. Jeśli rozumiem wychodzi ona z tej grubej , zagiętej rury od przepływki? Masz może jakieś foto lub rysunek? Dzięki
-
wciąż strzela i brakuje mocy....
Przepływka chyba jest ok. odłączylem na chwile i auto nie zachowywało sie ok, po podpięciu jest ok. wiec raczej to nie to. Poczytalem troche o cewkach i spróbuje zmienic fajki:)
-
wciąż strzela i brakuje mocy....
Juz o nie wiem co robic. ( e36 320i) Auto dławi się przy ostrym starcie i lubi strzelić.( nie mam LPG) Jest zmulone i brakuje mu odejscia . Uszczelkie pod klawiaturą zmieniłem bo był olej na swiecach ale juz nic nie przepuszcza, swiece nówki ngk już 2 razy zmieniłem, Wieczorem sprawdzałem i nie widać przebić na cewkach, Filtr paliwa .powietrza zmienione. KOLEDZY CO MI MULI AUTO? POMOCY :mad2:
-
320i 24V Drgania silnika
Bracia jestem z tym problemem z wami:) Nie wiem co i jak, Resetowałem kompa zmieniałem swiece i uszczelkę na klawiaturze i dlej drga, co wiecej lubi strzelić gdy mocniej sisnę gazem , (benzyniak) Posprawdzam dolot sym środkiem do rozruchu może coś da. Jak przyspieszam to ładnie gwizda mi silnik sasysamym powietrzem wieć nie wiem czy to lewe czy tak gra bemka:) Drgania mam bez falowania obrotów, a jak kupilem auto to chodził cichutko jak melex:) :duh:
-
po resecie nie do konca taka rewelacja?
Okej , uzbroję się w cierpliwosc i bedę nabijał km. ale jak po jakimś czasie stuknie na jałowym to bedę znów was męczył. Pozdrawiam Wojtek :D
-
po resecie nie do konca taka rewelacja?
Witam , Resetowałem wczoraj komp. zgodnie z instrukcją jaką podano mi na forum. Od wielkiego czepania budą ustwił się na dość równomierną prace. Ale nie do konca co parę cykli lubi szarpnąć a przed restetem była lepsza kultura pracy na jałowym. Oczywicie przyspiesza lepiej ale te wolne obroty mnie wnerwiają:( Czy ma jeszcze czekać aż to się wszystko poustawia czy co? Dzięki za pomoc . pytam dużo bo od nie dawna mam tą e36 w poprzedniej e30 wszystko chodziło jak w zegarku. Wojtek
-
czy resetować?
:?: Witam, Mam pytanie czy jest potrzeba zrobenia reste komp. wymieniałem swiece bo nie paliły wszystkie gary, zalewało mi je z walnietej uszczelki pod klawiaturą, przy awarii pompy wody wywaliło wode i temeratura niezle wrosła ale jest juz szczelnie, czujnik temperatury z filtra powietrza dyndał sobie na sznurku bo poprzedni właściciel" tjunigował" to auto i miał sportowy filtr:) wyjąłem przepływkę by sprawdzić czy jest ok.?chyba tak? Czy po tych wszystkich moich poczynaniach należy resetować komp? Dzięki wielkie za rady :hand:
- + stożek
-
320i strzela i muli jak przyspieszam
:mad2: Witam, W moje e36 320i mam problem z przyspieszeniem!!! Bardzo wolno sie zbiera i sprzela, dopiero po 4 tys jest power Miałem kiedys e30 i duzo lepiej sie zbierała. Leję tylko 98 , mam filtr stozkowy (taką juz kupiłem) wiem,ze jest zamontowany nie tak jak ma byc ale zanim przejdę na serię mam pytanie czy to jest tylką przyczyną mojego mulenia? Gdzie szukac przyczyny? przepływka? iskra? czy ten dolot? Dzięki za pomoc