Skocz do zawartości

Woojtus

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Woojtus

  1. Witaj, A czy sprawdzałeś czy filtr powietrza jest na pewno zmieniony? Wiele pseudo mechaników nawet nie wie jak się do niego dostac. Filtr odmy tez trzeba zmienic . Ale co radze to jedz do diagnosty i jak ci wepnie wtyczke to wiekszośc wyjdzie. Mozna sprawdzić zakres cisnienia paliwa , turbinke ect. Motor przy 120 tys powinien byc igła. Niestety auta z II reki portafią miec nałapane błedów i wielkiej kajmany w silnikach. Pamietaj ze jak zadbasz o wszystkie filtry oleje to auto bedzie bardzo wdzięczne w mocy i spalaniu. Test sterowników silnika itp to podstawa !!!
  2. Woojtus odpowiedział(a) na ab_pl temat w E60, E61
    w e36 miałem swierszcza na sprężynie w kolumnie kierownicy. duzo psiakania z kanału i ucichło.
  3. Woojtus odpowiedział(a) na ab_pl temat w E60, E61
    jak jezdziłem chwilowo oplem to do szału doprowadzał mnie tez szelest w przełączniku BC. na szczescie zlokalizowałem swierszcza:) ale w tej vektrze szyby tak nie trzeszczały na cieple jak w BMW cos jednak nie jest doskonale z tymi uszczelkami w betkach.
  4. Woojtus odpowiedział(a) na krzysiek7 temat w E46
    w e36 zdejmowałem białe po moim poprzedniku,Po co Ci te białe?? jak juz to lepiej dac zegary od M a białe wyglądaja nie ciekawie. Zdejmujac poczywicie pourywałem wskazniki na szczescie do e36 jest duzo gratow i wstawiłem nowy. Pozdrawiam
  5. Ja ostatnio też latałem z baterią do przodu auta. nawet nie wiedziałem ze jest taki bolec do otwierania awaryjnego .Człowiek sie całe zycie uczy:)
  6. Zobacz na filtr odmy , mało kto go zmienia a Bmw przewiduje takie opreracje!
  7. - fakt mówili - bmw i diesel to poraszka.... Takie są sprowadzanki, mają setki tysięcy nabite. Cięzko kupic nawet dobrą krajówke. Moja chodzi jak Tissot- o diesla trzeba dbać i nie byle kto moze przy niej grzebac. Grono ex mechaników niby zmienia foltr powietrza klientom a nawet nie wie gdzie on jest. Spoktałem się nawet z taką kajmanją jak przekrecenie czystej czesci filtra przez małą dziurkę pod pokrywę tak by wygładało ze zmieniony, Rece opadają, jak ma jezdzic?
  8. Woojtus odpowiedział(a) na STM temat w E46
    Znam ten problem, Mozesz spróbowac zmienic amor ale nie daje ci to pewnosci ze bedzie prosto. Ja przerabiałem ten problem i diagnosta radził rozebrac kazdy element i sprawdzic. Niestety wyszło ze auto biało bombe . Juz nie zajmowałem sie tym problemem i sprzedałem wóz:)
  9. Mam auto krajowe z pewnym przebiegiem, Robie serwisy jak trzeba wg zalecen producenta , Dobre filtry oleje i auto szaleje. 90%sprowadzanek ma dziwną histore , Magiczne 150 tys moze równać sie 300 tyś a pewne czesci nie działają juz jak powinny przy takim przebiegu. Pamietajcie o wymianie filtrów itp, pompowstryski i turbo nie jest wieczne... pozdrawiam
  10. Woojtus odpowiedział(a) na Woojtus temat w E46
    Dzięki wielkie , już wiem gdzie są te bajery do regulacji. Przy okazji byłem tez na stacji ustawić na 100% i jest ok. Pozdrawiam
  11. Woojtus odpowiedział(a) na Woojtus temat w E46
    Wiem ze to nie wydatek a nawet mam znajomych co zrobią mi za free . Chciałem się dowiedziec gdzie są te sruby by wiedziec tak oooo. I nadal nie wiem więc miło bedzie jak ktoś mi podpowie.
  12. Woojtus odpowiedział(a) na Woojtus temat w E46
    Zapomniałem : E46 touring po lifcie , bez soczewek
  13. Woojtus opublikował(a) temat w E46
    Witam, Ostatnio zauważyłem ze jedna lampa przednia swieci mi zbyt wysoko , na scianie w garażu widać dokładnie różnicę w wysokosci.Gdzie znajduje się ręczna regulacja reflektora? bym mógł sobie wyregulować? Dzieki pozdrawiam
  14. Tankowałem na BP i Statoilu ale wydaje mi się ze moja beta najlepiej smiga ba Shellowym V power diesiel GTL Uważam , ze wszyskie te rodzje paliw są czystymi , zależy od kokretnej stacji w jakim stanie mają zbiorniki :?: Wiem o tym ze jest to tez zabieg marketingowy z tym V powerem ale utrzymuje ze turbina najlepiej pompuje na tym paliwie. Znam osobiscie przypadek gdzie na nowej Bliskiej z nowymi zbiornikami załatwili 3 silnki z okolicy. Okazało się ze zbiorniki nie były ok i znaleziono w nich duzi syfu. A nowa stacja !!
  15. Witam, Jak mam go sprawdzić jadąc? z laptopkiem czy jakiś inny sposób?
  16. witam, Mnie też denerwuje kwestia braku mocy do 2000 obr. Dalej leci super. Byłem na kompie u kumpla i serwisie bosh niestety nie ma błędów:) Mierzłem wartości łącznie z doładowaniem turbiny i wszystko ok. A jednak wydaje mi się ze nie idzie z dołu:( Juz sam nie wiem ,czy to taka charakterystyka silnika? w Carsimie tescia auto lata od dołu jak rajdowe... Nie wiem co robić? Jeśli jest ktoś z okolic Krakowa kto już przetykał! auto to chetnie oddam wóż na warsztat:) :mad2: Pozdrawiam.
  17. dzieki za rade.Postaram się cos podziałac w tej kwestii. Najchetniej zleciłbym to złotej rączce:)
  18. Czego innego szukałem:( a przy okazji przed zimą dobrze będzie zmienić swiece:)
  19. NIestety byłem w serwisie Bosh-a i niestety nic nie wyszło. Dowiedziałem sie niestety przy okazji ze swieca żarowa na jednym garnku mi nie chodzi. Muzyk
  20. Witam Ja ma 150km i oststnio tez wydaje mi się ze z dołu słabo się wkręca.ale nic nie dzieje się na większych prędkosciach. Czy elentualnie coś z tym zaworem wyjdzie mi na sprawdzniu kompem? Czy kat można sprawdzić przez analizę spalin? Dzikęki
  21. Czary z naciskaniem i stacyjką nie działają:) Wczoraj jak zmieniałam opony poruszałem przy okazji kabelkiem przy klocku i zgasło tak więc gdzieś tam tkwi proble. Jak znajde chwilę przegladnę dokładnie stan kabelków:) POzdr.
  22. Witam, Mam pytanie , zmieniałem klocki hamulcowe i czujniki , niestety nadal swieci mi się kontrolka na desce czy muszę wykasować ten bląd z kompa? czy ma sie to zrobic samo:) podpięcia raczej są dobrze zrobione. ( moze zwykły reset?) czekam na dobre rady:) Muzyk
  23. Woojtus odpowiedział(a) na Woojtus temat w E46
    Niestety dobrze traiłeś cały wahacz ledwo sie trzyma x 2 Troche mnie szarpnie z portfela :)ale bedzie ok..bez bujania:) dzieki za podpowiedzi Pozdrawiam Muzyk
  24. Woojtus odpowiedział(a) na Woojtus temat w E46
    zapomniałem napisać . przebieg 149 tys.
  25. Woojtus odpowiedział(a) na Woojtus temat w E46
    Witam, Autko jest kupione w polskim salonie w 2003.Przebieg pewny (książka a-z) wiec maglownica pewnie odpada:) Z tego co mechanik mi wczoraj mówił raczej będą to tuleje wahacza najczęsciej to leci i na to wygląda u mnie. Napisze dokładnie jak odbiore auto z warsztatu. Pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.