Treść opublikowana przez Woojtus
-
Luz na kierownicy 330d touring
Hej, Opony mam o takich samych rozmiarach:) Dzis auto bedzie na warsztacie to sie okaże co mnie skubnie po kieszeni. Pozdrowienia
-
Luz na kierownicy 330d touring
Witam. E46 320td Touring , Mam problem z utrzymaniem kierunku jazdy ,buja mi autem na lewo i prawo ,co prawda wiem ze gumy mam dosć szerokie ale na sucho da się wyczuć dość duzy luz na kierownicy,(jak dawniej w maluchach)Nie stuka nic ani nie puka podczas jazdy. Wybieram sie na trzepaki ale zanim sie tam wybiore może ktoś z was miał taki objaw?co padło? Dzieki wielkie za odpowiedzi Pozdrawiam ,Muzyk
-
bije kierownica
A ja toczyłem felgi, ważyłem koła , zieniłem opony i nic:) waliło kierownicą na boki. Okazało się ze nie mam pierścieni centujących:))) ha ha uzupełniłem braki i jest lala:)
-
mokro u pasażera
Po tescie z wlewaniem wody w szyberdach okazało się ze woda ucieka do wewnątrz gdzieś z połowy słupka, Zabieram się więc za suszenie wykładziny bo czas sprzyna:) a kanalik trzeba zastąpić nowym:) :P
-
mokro u pasażera
Dzieki bede sprawdzać. Pewnie tamtendy to sie leje bo głośnik był wilgodny:)) ale zrobię sobie test z konewką:) :P
-
mokro u pasażera
Ok sprawdze , Nadal interesuje mnie ten kanalikos szybera jak sprzawdzić czy tam jest to ok? dziekuję za rady:)
-
mokro u pasażera
Tak ,mam szyberdach. Bardzo mnie ciekawi ta twoja podpowiedz, wiec jeśli mozesz powiedzieć mi coś więcej o tym jak to przetkać proszę napisz. Bede wdzięczny Pozdrawiam Wojtek
- mokro u pasażera
-
mokro u pasażera
Witam, Przy wiosennym czyszczeniu samochodu odchyliłem dywanik pasażera i okazało sie ze jest pod nim nieżle nalane. Nie wiem skąd ta woda .zbiera się po deszczu Sprawdzałem nadkole jest ok Poradzicie coś?
-
Cieknoce paliwo przy tylnym kole kiedy wiecej niz 1/2 baku
Witam, U mnie lało się po kole przy prawie pełnum baku. Doszedłem do tego co to i okazało się ze pompa paliwa zle siedziała na uszczelce i słabo było zakręcone to ustrojstwo do baku. Moze to ?
-
M-cars czy Misiak ? Kraków - gdzie lepiej zostawić bunie
Polecam wizytę u kolegów z ulicy Piastwoskiej goście robią rzeczy , które w serwisie są nienaprawialne i za normalą cene:)
-
Cewki zapłonowe
Fajki kupiłem od razu nowe ,nie ma co żałować. a cewek miałem na szczęcie wiele kompletów od rozebranych rozbitków tyle ze nie trafiłem na idelane od razu, metodą prób i błędów wybrałem 6 szt. z 3 kompletów. Komputer w i serwisach jaki i u znajomych nic nie pokazywał ale ja stawiałem na cewki i tak było:) miłego szukania:)
-
listwy boczne
cena jest niezła:) towar chodliwy , zwłaszcza nocą:) ja straciłem już po jednej na stronie:)
-
kierownica nie chce wracać
Wczoraj mechanicy uzdrowili moje kółeczko. Stawiali na pompe i magiel ale ja twardo stałem przy swojej wersji :) Denerwowała mnie sprężyna która tarła na kolumnie. Mechanik znalazł kolumne z innej e36 i wkręcił ją w imadło i patrzyliśmy co może trzec u mnie na przykładzie tej urzywki:) Była zardzewiała i tak samo zgrzypiała i co ? odrdzewiacz i chwila czasu i ... cisza:) Wiec zrobił dokładnie to samo u mnie w kloumnie w kazdym miejscu odrdzewiaczem jak i smarem aż zaczęło już kipeć:))) I nic nie trze ani oporów nie ma kierwonica pieknie chodzi i wraca do "0" polecam taką taktykę zanim zabierzecie za magiel i pompe:) Szerokiej drogi 2008:)) :mrgreen:
-
sprężyna tył
Nadal nie mogę napotkać na takie sprężyny, Wszędzie są tylko całe komplety na 4 koła:( Może jakiś klubowicz ma gdziesz w garażu:))))
-
kierownica nie chce wracać
czy kierownica też cięzko chodziła? Po wizycie u mechanika niestety padło na magiel, jest ewentualnie nadzieja w wężach do zmiany ale czekam na tzw. po świętach i wtedy będą debaty:)
-
kierownica nie chce wracać
sam już nie wiem, zabieram się do mechanika może cos wymyśli? Z tym stabilizatorem troche dziwne ze u Ciebie miało to wpływ na odbijanie? chciałbym by było u mnie to coś:) Nie chciałbym by to była maglownica:(((( Co do łożyska pod stacyjką to na rozwalonym i zgrzypiącym odbijało wiec nie powinno chyba tak blokować? Na forum znalazłem coś o śrubie która jest od luzów może tam coś???
-
kierownica nie chce wracać
płynu jest dość. a czy to ze coś trzeszało w kierownicy jakby sprężyna i słychać to u góry ma jakis związek?
-
kierownica nie chce wracać
co wiem odpowiada za powrot nie kierownicy To odpowiada czy nie?:)bo mam już nadzieję ze to tylko to:)
-
kierownica nie chce wracać
jakby lekkie stuk w lewym kole a co ...?
-
kierownica nie chce wracać
Witam niedawno zmienilem pompe wspomagania i płyn było ok. do tego zmieniłem łożysko pod taśmą na kierownicy i było tez ok. Od dziś kierownica nie wraca na swoje miejsce po zakręcie i ciężko się obraca. co sie stało?
-
kolejny raz odpadły smigła..
dzieki, bede zajmował się tym po swietach:) zobacze co dostane w zufanym sklepie:)
-
kolejny raz odpadły smigła..
dzieki ale już wiem, 2 poduszki pod silnikiem są bad:( i dlatego przy dziurach lub szybkich obrotach wiatrak zawdził o obudowę:) czeka mnie wydatek :|
-
kolejny raz odpadły smigła..
witam kolejny raz wydawało mi sie ze silnik ma drgania, jak zwykle zaglądam pod maske i co ? to już 3 wiatrak w 2miesiecznej karierze auta stracił kilka smigiełek. co moze byc przyczyną?
-
sprężyna tył
co do obniżenia to dzieki ale jaką twardość? (jaki kolor?)