Skocz do zawartości

Staszek82

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Staszek82

  1. edytowałem już czyli uruchamiam auto,temperatura na 20stopni,dmuchawa na dwie kreski i włączam test 7.0 jeżdze dotąd,aż temperatura w test stanie w miejscy np bedzie to 80stp i wtedy sprawdzam dolny waż i jak się okaże,że dalej zimny?
  2. nie,ogólnie to jeżdzę na 22/23stp i poniżej a te 28,30 to jest na maks 5,6minut zawsze ustawiane czyli reasumując kolego po przejechaniu około 5km w test 7.0 powinna być temperatura 89/90stp??? a jak wąż dolny będzie dalej zimny??? a temperatura będzie 83stp np... ??
  3. aha no właśnie kolego czyli co zrobić tak temperatura na 20stponi dmuchawa,siła na dwie kreski i się przejechać z 5km powiedzmy bo po 3 osiaga pion i jak kolego po 5km temperatura w test 7.0będzie dalej np 82.83 stp to coś nie halo jest?
  4. hmm kolego bo w inpie miałem 82stp i dolny wąż był zimny to ile jeszcze trzeba by się zrobił ciepły... aha i dodam,że jak jest te 83stp i włączę ogrzewanie na 28stp to temperatura nie,że spada do 0 tylko no trochę,delikatnie ruszy się z pionu w lewo ale nie dużo ogólnie kolego przy ilu stp powinien się zrobić dolny wąż gorący??? bo dodam jak odpowietrzałem auto,to autko sobie 2h chodziło na wolnych obrotach i po około 2h dolny wąż był już całkowicie gorący i mechanik mówi układ jest dobrze odpowietrzony więc co moze być grane @up sprawdziłem teraz na zimnym silniku test 7.0 to jest 15stp a test 7.1 45stp
  5. a spytam kolego jeszcze tak bo mechanik mówi,że wąż od chłodnicy na dole jest zimny bo nawet jak osiągnie pion po 3km to termostat się jeszcze nie otworzy i tutaj pytanie jeżeli termostat się nie otworzy to auto i tak osiagnie temperature 90stp??/ czy dopiero jak będzie ten wąż dolny gorący? @up nie robię temperatury 26 i wiecej cały czas tylko jak się auto uruchomi i przez pierwsze 2,3km mam taką temperaturę
  6. ale włąśnie po ilu km powinno byc 90stp w teście nr 7???? silnik m47n
  7. Tak mam dwa termostaty nowe egr i główny wszystkie ori bmw ok zrobię tak i dam znać.... ale jeśli np ustawiam 26stp ciepła i jadę to co silnik nie nagrzeje sie do 90stp? bo w inpie miałem 82stp
  8. jak termostat do wymiany??/ jak był 2 tyg temu na ori wymieniony nagrzewa się auto szybko pion jest po okolo 3,4km i podczas jazdy temp nie spada tylko spadnie jak włączy się klime na postoju... a dolny wąż mechanik mówi jak by robił się od razu gorący to termostat do wymiany a on mówi,że po mimo tego,że wskazówka pion to i tak jeszcze termostat się nie otworzy bo jeszcze nie ma takiej temperatury jak trzeba najlepiej napisac termostat do wymiany
  9. sprawdziłem w test nr 7 teraz(silnik był wyłączony przez 10minut teraz)wskazówka pion i test i wyszło 78stp włączyłem teraz ogrzewanie na postoju i delikatnie z pionu spadła i wyszło 73stp czyli co jest grane?? coś jest nie tak czy po prostu silnik musi byc odpowiednio zagrzany? i wtedy nie bedzie spadałą?
  10. główny termostat jest ori bmw,auto nagrzewa się po 3km jechałem dzisiaj jak wskazówka była pion podłączyłem inpe i temperature engine 82stp było a wąż od termostatu dolny zimny wskazówka pion,przejechałęm się jeszcze z 2km stanąłem,ogrzewanie na 28stp na postoju i prędkość dmuchawy na 5,6 i wskazówka jak stała tak stała to sam juz nie wiem
  11. dla czego ta temperatura spada po włączeniu klimy?
  12. ten test to w inpie jest??
  13. Twermostat glówny jak i egr wymieniony na ori nowy 2tyg temu.... po prostu temperatura pion,włączam ogrzewanie na np 26stp i temp spada z pionu dodam,że jak się jedzie autem to jest wszystko git tylko jak się na postoju uruchomi ogrzewanie i na np 26/27stp i wentylator na 4,5kresek to spada temperatura z pionu
  14. Koledzy sprawa ma się tak silnik gorący,wskazówka pion,zgasiłem auto na 10minut,odpalam wskazówka dalej pion,na postoju włączam ogrzewanie temp na 26stp i prędkość dmuchawy na jakieś 5,4 kreski i wskazówka z pionu zaczyna spadać dla czego...
  15. A GEOMETRIA A ZBIEŻNOŚĆ TO NIE TO SAMO?
  16. aha no to ok bo jadę dzisiaj na zbieżność na stację diagnostyczną mają tylko przód ustawić i coś czuje,że wydam na daremno 60zl :mad2: bo tam nie ustawiają z ciężarkami ani nie mają nic takiego komputerowego tylko z tego co kojarzę... zakłądają coś na koło i jakoś laser świeci na jakiś punkt a mechanik pod spodem jakąś śrubą kręci
  17. czyli jak na słupku jest 2 przód i 2.4 tył a ja mam 2.2 przód i 2.4 tył to jest ok?
  18. Staszek82 opublikował(a) temat w Felgi i opony
    posiadam opony zimowe 205 55 r16 na słupku jest tabliczka,że przód 2.0bar tył 2.4bar mechanik upiera się by przód dać 2.2 a tył 2.4może zostać i tu pytanie czy danie 2.2 na przód jak na słupku pisze 2.0 może odbić się tym,że auto będzie ściągało itp? ogólnie jeśli ktoś z was ma opony 205 55 r16 to jakie macie ciśnienie z przodu i z tyłu?
  19. Staszek82 odpowiedział(a) na Staszek82 temat w E46
    a pokazał byś gdzie te sztuka oryginał na alledrogo jest?? bo patrzę i za 120zł ciagle są aż 2sztuki ;/
  20. Staszek82 odpowiedział(a) na Staszek82 temat w E46
    http://allegro.pl/para-2-szt-zarowka-zarnik-xenon-d2s-philips-4300k-i3794652983.html za 2 pary czy to nie podróby??
  21. Staszek82 odpowiedział(a) na Staszek82 temat w E46
    hmm koledzy to mam takie pytanie kupując żarniki xenon d2s ale 5000k takie: http://allegro.pl/xenon-d2s-prime-5000k-ksenon-zamiennik-philips-vat-i3844468493.html zostawić żółte postojówki czy zmieniać?
  22. Staszek82 odpowiedział(a) na Staszek82 temat w E46
    looo to dla czego tak Ci mocno świecą i są białe.... jak to 4300k i z daleka widać na fotce nr 1 jak by ringi były bo się rysują takie obręcze
  23. Staszek82 odpowiedział(a) na Staszek82 temat w E46
    to czyje to zdjęcie?
  24. Staszek82 odpowiedział(a) na Staszek82 temat w E46
    ej co te 4300k tak ładnie Ci świecą?? to efekt przez ringi tak???

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.