Treść opublikowana przez Hiv
-
Kontrolka rezerwy jak u was
U mnie tez gdzies w 3/4 bliżej polowy czasami. Co ciekawe jeśli wylaczysz zapłon i wlaczysz jeszcze raz często wędruje troszkę wyżej :lol: Jak juz sie zapali to w miescie ok 30 max 40km i koniec i jest na 0 ale co ciekawe wskaźnik moze leżeć już niżej niż 0 a waha jeszcze jest ;) Te 8 litrow jest liczone od 0 faktycznego w zbiorniku wiec jak sie zapala teoretycznie nawet 100km powinieneś przejechać. To małe oszustwo wskaźnika ma zapobiegać wlaśnie jeżdżeniu na suchym baku(się usmiałem z tych "zawsze 15 litrów" LOL) :wink:
-
318is Duże spalanie Jaka przyczyna
Nie wiem tego. Zadzwon i zapytaj: 042 640 94 22
-
compact - prosze o rade
Mnie sie wydaje ze cena jest ok. Ale 316 zadnej bym nie kupil... 318ti albo is to minimum absolutne ;) Patrz na stan a nie przebieg. Jesli wszystko jest ok za 9k mozna pewnie bedzie ja łyknąć ;)
-
318is Duże spalanie Jaka przyczyna
W Łodzi na ul Kolumny 105b, za Carefour'em po prawej stronie, masz zaklad ktory profi naprawia wydechy. Ja mialem malą nieszczelnosc na spawie przy lambdzie i dokladnie takie objawy. Zadzwon, podjedz, wszystko ci sprawdza ;)
-
zapytanie o felgi
Możesz zakładać wchodzą bez problemu, swego czasu miałem takie felgi założone w E36, z oponami 225/45R17. Masz jakies foto moze tego?
-
Jakie lampy tylne w stylu LEXUSa?
Szukaj tylko i wylacznie (nawet uzywek) oryginalow ! Te lampy to tandeta... Po czym rozpoznac, ze to oryginal? Beda jakies oznaczenia BMW?
-
Przy ruszaniu słysze jakis płyn - to normalne?
Ja tez tak mialem w poprzedniej furce. okazalo sie ze padala powoli uszczelka pod glowica i auto dostawalo lewe powietrze, cisnienie do ukladu chlodzenia... :?
-
sekwencja do M44
BRC z butla w kole(pod spodem) 3300zł... Chyba sie na ta instalacje zdecyduje. Ciekawe tylko czy da rade ukryc wlew gazu pod klapka od wlewu benzyny ;)
-
Nieszczelny wydech a sonda lambda...
5min spawania i wszystko jest juz cacy. Spalanie wrocilo do normay(od razu jakies 2 - 3 litry mniej) i falujace obroty zniknely :D Dzieki za pomoc!
-
zapytanie o felgi
To ja sie podepne pod temat: http://moto.allegro.pl/item164599905_felgi_al_17_bmw_e36_e46.html Te felgi od E46 podejda do E36 bez problemow? Moze ktos ma u siebie takie?
-
sekwencja do M44
Ja bede zakladal gaz to chetnie na R6 bym sie skusił ale niestety nie myslalem ze tak wyjdzie... Teraz szkoda mi autka bo nie dałem za nie wiele a jezdzi sie znakomicie, jak to BMW i bezawaryjnie. Mam znajomka z A3 Turbo. Zakladal BRC i jest bardzo zadowolony. Chyba tez sie skusze na to. Zwlaszcza ze mozna zamienic kolo za butle :]
-
sekwencja do M44
Zapas też wystaje, wiec chyba nie ma az takiej roznicy ;) Na prawde nie masz zadnych problemow z tym BRC?
-
sekwencja do M44
Butla w miejsce koła w kompakcie? Przeciez ona bedzie wlasciwie pod autem na zewnatrz! Nie robili problemow?
-
sekwencja do M44
Kupiłem autko kilka miesiecy temu i juz zrobiłem nim prawie 10k km... W takim tempie rocznie zrobie ok 30 do 40k km! Liczyłem, ze bede jezdzil mniej ale zmieniłem prace i w aucie siedze codziennie... Nie planowalem skazic mojego kompakcika gazem ale coz... Nie mam innego wyjscia. Rocznie daje to oszczednosc kilku tys zł. A nie chce zmieniac auta na jakiegos klekoczacego diesla. Jezdzi mi sie nim tak wysmienicie i bezproblemowo ze i instalacje chce miec jak najlepsza(ale bez szalenst za 5 tys zł ;)) Wiec teraz pytanie - jaką sekwencje polecacie do 1.8 16V? I forumowiczow z Łodzi prosze o ew. namiar na dobry warsztat. Nie zalezy mi na zaoszczedzeniu na robocie. Chce zeby to było zrobione dobrze. Bede wdzieczny za wszelkie rady i wskazowki. PS. "Jezeli ktos ma wewnetrzna potrzebe dyskusji na temat +/- gazu czy tez pojemnosci silnika, ubezpieczenia czy czegokolwiek INNEGO NIE ZWIAZANEGO z tym tematem to niech zalozy swoj watek i tam do bolu mozna o tym dyskutowac..."
-
Nieszczelny wydech a sonda lambda...
Czyli rozumiem, ze tym moge tlumaczyc nagly wzrost przynajmniej o 2 albo i 3L na 100km?
-
Nieszczelny wydech a sonda lambda...
Zaraz przed sondą lambda zrobiła mi się mała dziurka od góry. Bede musiał ja zaspawac ale puki co... Czy ta nieszczelnosc moze wplywac na wskazania sondy lambda a tym samym na zuzycie paliwa?
-
Niedogrzany silnik - czyzby termostat?
..miałbyś może symbol, model albo typ tego termostatu? Musze również wymienić a chciałbym wiedziec jakie ma oznaczenie. Pozdrawiam Idziesz do sklepu, podajesz ostatnie cyfry z VINu, gosc wpisuje do EPC i daje ci odpowiedni termostat :D Bez fajki oczywiscie ;)
-
Padla moja bmw na pysk i zostala skreslona ;-(
Tak na marginesie i bez obrazy.... ale dlaczego kupiłes jedno z najbrzydszych samochodów na naszym rynku? :shock:
-
Niedogrzany silnik - czyzby termostat?
ja tego nie robiłem... Gość tak dużo nalał az sie zaczelo wylewac przez odpowietrznik i wlew w chlodnicy, potem odpalilem, odkrecił opowietrznik, potem wyciagnal troszke plynu i wszystko... Najwazniejsze ze skutecznie :D
-
Niedogrzany silnik - czyzby termostat?
Właśnie wróciłem... Termostat 58zł(jakis niemiecki - nazwa wyleciala mi z głowy). Troche płynu na dolewkę - 10zł Koszty wymiany, odpowietrzenie etc. - 50zł Byłem przy całej operacji! Termostat prosto z pudełeczka, nowiutki, nie trzeba żadnej fajki wymieniać(notabene fajka jest aluminiowa chyba, na pewno to nie jest to plastik!). Najważniejsze, że temperaturka trzyma teraz jak nalezy i w aucie jest sauna jesli odkrece ogrzewanie na max :dance:
-
Osłona przegubu wewnetrznego tylnego
Byłem właśnie na Długosza, osłona przegubu(cały zestaw naprawczy) - 95zł Trzeba zamówić - czas max. 2 dni
-
Niedogrzany silnik - czyzby termostat?
Mój to rok '95 wiec wychodzi na to ze mozna ;)
-
Niedogrzany silnik - czyzby termostat?
Jutro bede na miejscu wiec zapytam dokładnie... Gość zajrzał pod maskę i stwierdził, że wymienią tylko termostat, nic o fajce nie mówił... :roll:
-
Osłona przegubu wewnetrznego tylnego
Mówisz o Łodzi czy Zgierzu? Zaopatrujesz sie tam? Maja duzy dostep do części?
-
Jak wyczyścić szkła lamp przednich?
Sic! Sory za przeoczenie! Wszystko znalazłem ale chyba poczekam na lepsza pogode.... Cieplutki garaż by sie przydał... :(