Skocz do zawartości

rafixxxs

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafixxxs

  1. witam, do końca dpf zostało mi 1500 km co sie wtedy stanie? wyskoczy błąd? wypala sie normalnie cisnienie w normie ,przebieg auta 198 tyś . popiołu 69 gr. czy trzeba bedzie oddac do czyszczenia?
  2. niewiem zobacze jak podniose auto na podnośniku
  3. najlepiej przejechac sie z kompem i zczytać które koło ma najwieksze odchyłki predkosci obrotowej ,u mnie wyszło prawy tył i od niego zaczne
  4. to niewiem niech wypowiedzą sie fachowcy
  5. no właśnie, u nas w następnym roku na stacjach mają mieć ten nowy sprzęt do dpf-u i obawiam się że nie spełni norm. Niby nic nie widać jak się gazuje . jak kupowałem auto na diagnostyce mierzyli mi poziom zadymienia i wyszło 0.02 czyli w normie, jeden wtrysk mam troche gorszy +1,5 to moze od tego a ty jakie masz korekcje?
  6. no ale przeciez skoro dpf wyłapuje sadze i i uzbiera to po jakims czasie musi to przeciez wyrzucic przez rure to czemu ma nie byc czarna?
  7. tak ,pisze o końcówce rury wydechowej j/w na zdjeciu u mnie usmolona nie mam błędów dpf , wypala sie dobrze
  8. u mnie identyczny przypadek czarna końcówka jak dotkne to czarne palce ,miasto 90% i trasa raz na 2 tyg. na wypalenie dpf
  9. w tym aucie nie ma odczucia wbijania w fotela w porównanio do e 46 320d , tu jest troche inna charakterystyka bardziej jak w benzie
  10. też mam ten problem , tylko pyt. są 2 czujniki abs? wymienic oba ? i jakie firmy najlepiej, btool nie pokazuje błedów da rade samemu zrobic?
  11. czy to znaczy ze dpf bedzie sie wolniej zapełniał? a jak z mocą ,lepiej sie zbiera ?
  12. 67g popiołu przebieg 194 tyś. wypala co około 400 km ,jazda w miescie 85 % ciś . wsteczne w normie aczkolwiek do końca dpf zostało 7tyś, co póżniej? niewiem
  13. wole kupic diesla niż te nowe benzyny z "papieru" serii n ,tam tez jest kupa rzeczy do popsucia ,diesel przynajmniej nie chla tyle oleju co jest strasznie upierdliwe
  14. korzystam z kabla K+d can od inpa za 130 zł z allegro
  15. kwestia ceny?
  16. https://czescidobmw.pl/vin/grouptreedetail.aspx?catalogid=BMW201712&vehicleid=128033751&ssd=$HQARW1BYUHJIFlsCAVsIBwwBCgIYFB8GWwgRYnQFBhYaSRMQXBEOW0dfWEsVOjl8VAZEcHxiDxldOBM$&groupid=10151&vin= podlicz sobie
  17. u mnie takie błedy , nieprawidłowe wartosci wie ktos jak to rozwiazac?
  18. rafixxxs odpowiedział(a) na chelsea-adam temat w E90, E91, E92, E93
    podobno castrol to lipa dlatego zalałem Motul xclean 5w 40 niezaleznie od przebiegu , dobre sa jeszcze np. liqu moly, valvoline , millers z normą LL04
  19. doleje troche i zobacze czy dalej bedzie wyskakiwac jak tak to zmieniam czujnik bo raczej to nic innego
  20. jeszcze nie wymieniałem , b-toolem sprawdzałem nic nie pokazał... trzeba to jakos rejestrowac koniecznie?
  21. po zgaszeniu silnika i wyjeciu kluczyka zapala sie żółta kontrolka oleju , stan na bagnecie na połowie wiec olej jest, pewnie to czujnik tylko mam pyt. czy można wymienic czujnik bez zlewania oleju?
  22. 2.48 ?? link moge dostac jak przejść?
  23. czemu jak mam dodane egr z listy i podłączam sie pod obd to juz mi tego nie widzi ? i często pojawia sie .. błąd' "incorrect ecu" i dziwne wartosci wyskakują ma ktos tak?
  24. Jaki masz przebieg? u siebie mam 192 tys obecnie, w poprzedniej e 46 320d był tez plastikowy separator i nic z nim nie robiłem przebieg 270 tyś

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.