Treść opublikowana przez rafixxxs
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
witam, do końca dpf zostało mi 1500 km co sie wtedy stanie? wyskoczy błąd? wypala sie normalnie cisnienie w normie ,przebieg auta 198 tyś . popiołu 69 gr. czy trzeba bedzie oddac do czyszczenia?
-
Auto szarpie- zolta kontrolka trakcji miga !
niewiem zobacze jak podniose auto na podnośniku
-
Auto szarpie- zolta kontrolka trakcji miga !
najlepiej przejechac sie z kompem i zczytać które koło ma najwieksze odchyłki predkosci obrotowej ,u mnie wyszło prawy tył i od niego zaczne
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
http://bmwfault.codes/
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
to niewiem niech wypowiedzą sie fachowcy
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
no właśnie, u nas w następnym roku na stacjach mają mieć ten nowy sprzęt do dpf-u i obawiam się że nie spełni norm. Niby nic nie widać jak się gazuje . jak kupowałem auto na diagnostyce mierzyli mi poziom zadymienia i wyszło 0.02 czyli w normie, jeden wtrysk mam troche gorszy +1,5 to moze od tego a ty jakie masz korekcje?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
no ale przeciez skoro dpf wyłapuje sadze i i uzbiera to po jakims czasie musi to przeciez wyrzucic przez rure to czemu ma nie byc czarna?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
tak ,pisze o końcówce rury wydechowej j/w na zdjeciu u mnie usmolona nie mam błędów dpf , wypala sie dobrze
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
u mnie identyczny przypadek czarna końcówka jak dotkne to czarne palce ,miasto 90% i trasa raz na 2 tyg. na wypalenie dpf
-
[E90]M47T2 słaby dół, ciśnienie doładowania
w tym aucie nie ma odczucia wbijania w fotela w porównanio do e 46 320d , tu jest troche inna charakterystyka bardziej jak w benzie
-
Auto szarpie- zolta kontrolka trakcji miga !
też mam ten problem , tylko pyt. są 2 czujniki abs? wymienic oba ? i jakie firmy najlepiej, btool nie pokazuje błedów da rade samemu zrobic?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
czy to znaczy ze dpf bedzie sie wolniej zapełniał? a jak z mocą ,lepiej sie zbiera ?
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
67g popiołu przebieg 194 tyś. wypala co około 400 km ,jazda w miescie 85 % ciś . wsteczne w normie aczkolwiek do końca dpf zostało 7tyś, co póżniej? niewiem
-
Trwalosc i usterkowosc silników N52
wole kupic diesla niż te nowe benzyny z "papieru" serii n ,tam tez jest kupa rzeczy do popsucia ,diesel przynajmniej nie chla tyle oleju co jest strasznie upierdliwe
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
korzystam z kabla K+d can od inpa za 130 zł z allegro
-
BMW 316d kopci po programie
kwestia ceny?
-
[E90] dwumasa i sprzeglo
https://czescidobmw.pl/vin/grouptreedetail.aspx?catalogid=BMW201712&vehicleid=128033751&ssd=$HQARW1BYUHJIFlsCAVsIBwwBCgIYFB8GWwgRYnQFBhYaSRMQXBEOW0dfWEsVOjl8VAZEcHxiDxldOBM$&groupid=10151&vin= podlicz sobie
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
u mnie takie błedy , nieprawidłowe wartosci wie ktos jak to rozwiazac?
-
jaki olej ?
podobno castrol to lipa dlatego zalałem Motul xclean 5w 40 niezaleznie od przebiegu , dobre sa jeszcze np. liqu moly, valvoline , millers z normą LL04
-
Zapala sie zółta kontrolka oleju 2.0 d
doleje troche i zobacze czy dalej bedzie wyskakiwac jak tak to zmieniam czujnik bo raczej to nic innego
-
Zapala sie zółta kontrolka oleju 2.0 d
jeszcze nie wymieniałem , b-toolem sprawdzałem nic nie pokazał... trzeba to jakos rejestrowac koniecznie?
-
Zapala sie zółta kontrolka oleju 2.0 d
po zgaszeniu silnika i wyjeciu kluczyka zapala sie żółta kontrolka oleju , stan na bagnecie na połowie wiec olej jest, pewnie to czujnik tylko mam pyt. czy można wymienic czujnik bez zlewania oleju?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
2.48 ?? link moge dostac jak przejść?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
czemu jak mam dodane egr z listy i podłączam sie pod obd to juz mi tego nie widzi ? i często pojawia sie .. błąd' "incorrect ecu" i dziwne wartosci wyskakują ma ktos tak?
-
wymiana odmy 2.0D e90
Jaki masz przebieg? u siebie mam 192 tys obecnie, w poprzedniej e 46 320d był tez plastikowy separator i nic z nim nie robiłem przebieg 270 tyś