Treść opublikowana przez speed1211
-
Zwykłe/niezwykłe 520d
Chyba każdy lubi myjnie ;) Mój najlepiej się czuje w trasie http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/Mobile%20Uploads/20160807_144324_zpsretg2fvl.jpg I pod palmami http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/Mobile%20Uploads/20160801_110557_zpsuzaxpzon.jpg ;)
-
E83 2.5SI brak komunikacji błąd EWS P1660 nie odpala
Kabel był winny :duh: Dzisiaj zlutowaliśmy pin 7 z 8 i zczytało samochód. Czy to możliwe że e83 rocznik 2007 działa tylko na k-line? Miałem starsze samochody jak e90 i e60 z początku produkcji i zawsze wszystko działało. :x :x :x :evil:
-
Zwykłe/niezwykłe 520d
To ja bym na rower się przerzucił :D
-
Zwykłe/niezwykłe 520d
Nie no, przecież żartuje. Mój też ma dopiero 160kkm Używany na urlop i weekendy bo na tygodniu jeżdżę innym :cry2: ale i tak 15-20kkm zrobię na trasach
-
Zwykłe/niezwykłe 520d
Masz nierealny przebieg jak na diesla :wink:
-
Montaż elektrycznych szyb tylnych
Pisałeś do kogoś na PW czy jak :?: :duh:
-
nivo e61 gdzie jest jak sie do tego zabrac??
No to 52. Rozpiski sam bym musiał poszukać
-
nivo e61 gdzie jest jak sie do tego zabrac??
Chyba bezpiecznik 52 w bagażniku. Odpowiada tez za rolete bagaznika. Sprawdź sobie w rozpisce bo rocznikowo mogą być różnice
-
bmw e60 530xd 2008 rok auto nie odpala
12,1 też niskie.
-
bmw e60 530xd 2008 rok auto nie odpala
To odepnij jeszcze baterie i rób synchronizację inpa, Carly for BMW też chyba się da. Napięcie masz dosyć słabe i na wszelki wypadek nie podłączaj ibs-a
-
bmw e60 530xd 2008 rok auto nie odpala
Prawdopodobnie musisz zrobić synchronizację dde z ews ale na początek odepnij ibs Drugi błąd może być spowodowany regulatorem
-
E61 520d LCI Ladowanie skacze od 12.2 do 14.8 IBS ?
Odpalam wczoraj samochód i znowu poprawne napięcie :duh: Jakaś rosyjska ruletka :mad2: Może to moja wina bo zrobiłem adaptacje akumulatora po całkowitym naładowaniu na prostowniku i teraz musi komputer to wszystko przypisać :shock: a jak jest naładowany to napięcie spada. Nie wiem. Dziwne to wszystko
-
E60/61 Spryskiwacze reflektorow
Zapchany weżyk albo spryskiwacz ale jak z obu nie leci to raczej weżyk
-
E61 Elektryczna klapa a przewożenie długich przedmiotów
Klape bagażnika możesz chyba ustawić w idriv-ie i jechać z otwartą. Pewnie będzie Gong dzwonił z tego co pamiętam ale normalnie po dwóch minutach powinien przestać. W cic można go przyciszyć
-
Re: ciekaw funkcje e60
Chodzilo mi o COAPI 1000. myslalem ze nie mozesz nic zakodowac bo nonstop wywala ten blad. Nic bedzie trzeba sprawdzic liste FA Kolega doposaza cic-a i nie moze nic zakodowac a na ccc tak samo to wyglada. Pewnie ktos cos namieszal.
-
Re: ciekaw funkcje e60
Rozwiązałeś problem? Kolega ma to samo.
-
BMW Rheingold
Fajna instrukcja :cool2: Będzie co czytać :wink:
-
E83 2.5SI brak komunikacji błąd EWS P1660 nie odpala
Wszystko działa ale nie miałem później samochodu żeby posprawdzać. Wychodzi na to że kluczyk działał a to jednak akumulator był. W ogóle dziwna sprawa. Akumulator był ładowany. Próbowaliśmy odpalić na kablach z mojego samochodu Samochod dopiero lekko zakrecił na nowym kluczyka i odpalił na kablach z mojego samochodu. Teraz działają oba kluczyki + jakiś inny który nie był z tego samochodu. Kolega musi jechać do bmw i zczytać wszystkie kluczyki A ja sprawdzić ista co mi powie względem kluczyków. Nic z tego nie rozumiem bo z innymi modułami się liczyłem a z ews za chiny nawet po całodobowym ładowaniu na bosch c3, akumulator zwykły. Ogólnie wcześniej sprawdzałem całe napięcie i nie wskazywało nic na walniety akumulator. Napięcie na rozruszniku 14V, bateria 12,8 ale czy jest spiecie w baterii nie miałem jak sprawdzić i do tego bmw sprawdzali trzy razy kluczyk i danych nie wysyłał :duh: Na przyszlosc na pewno będę podłączać prostownik aby nie myśleć później jak teraz bo mi spokoju nie daje. w przyszłym tygodniu będę wiedzieć więcej to dopiszę. Nie pisałem bo strasznie zalatany jestem ostatnio :wink: Ps. Do tego po odpaleniu na starym akumulatorze samochód znowu normalnie odpaliał i nie było żadnych błędów względem poduszki itp. Co by świadczyło o słabym akumulatorze. ADAC też było tydzień przed awaria w innej sprawie i by sprawdził na 100% akumulator. Też grzebał przy ews-ie. Czyżby kluczyk był walniety ale tylko czasami :?: A może problem z EWS znowu powróci :?:
-
Zablokowana stacyjka E61
Masz komputer i kabel? Inaczej nic nie zrobisz
-
BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM 2017-2
Dysku nie pociągnie, już próbowałem
-
E60/E90 Tmp. oleju w zegarach zamiast momentalnego spalania.
Fajnie wygląda :cool2: u mnie niestety to nie przejdzie bo w tym miejscu mam schowek a nie chciał bym z niego rezygnować. A do czego są te przyciski przy zegarach? Myślisz że da radę podpiąć się tylko pod czujnik wody lub w DDE czy ten sygnał nie podejdzie do innych zegarów?
-
E60/E90 Tmp. oleju w zegarach zamiast momentalnego spalania.
A skąd brałeś sygnał? Prosto z DDE czy od czujników?
-
Jak zaktualizowac Road Map Europe Premium CIC krok po kroku
Nawigacja będzie na emulatorze czy skrypcie? Ogólnie jeśli masz emulator to potrzebujesz vin z dawcy aby aktualizować mapy. Na skrypcie się nie da chyba że zrobisz to u kogoś kto się na tym zna to załatwi ci wszystko.
-
E61 520d LCI Ladowanie skacze od 12.2 do 14.8 IBS ?
To jest historia wybudzania się samochodu i wszystkich innych danych które zapisuje ibs . W LCI samochód na podnośniku jest na czerwono ale to też wyskakuje jak serwis się przekroczy.
-
E60 - aktywacja świateł dziennych pomoc!!!
Ta opcje trzeba zakodowac NCS Expert Tak, kończy ci się żarnik, potrzebujesz D2s wymienisz obie strony