ale teraz podładowałem aku i mam 12,15V ja i tak tego sam nie zrobię musze znalezć kogoś z dobrym kompem i co sie zna na tym... mam gościa który przerabia menu na polski np albo nowsze i pracował wcześniej w bmw to moze on cos bedzie o tym wiedział co opisałeś dzięki speed1211 :)
odpinałem ibs i nic a tą synchronizację to komputerowo kazdy zrobi czy musi być serwisowy komp? i co moze być przyczyną ze to się stało... zaznaczam ze napięcie na aku miałem 11,4V i u mnie jest inny objaw bo rozrusznik nawet nie kręci...
witam mam taki problem z autem wszystko działa sa kontrolki na zegarach po wciśnięciu pilota tylko nie odpala po naciśnieciu start/stop... podłaczyłem pod komputer i mam takie błędy: - 4A63- Elektroniczny układ antykradzieżowy - manipulacja oraz: _42CE- Komunikacja BSD z alternatorem Ktoś coś wie co moze Być przyczyną???? przeglądałem bezpieczniki odłączałem juz kilka razy aku i podładowałem go problem dalej występuje:(:(:( proszę o pomoc
7 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.