Treść opublikowana przez speed1211
-
E61 różnica między KGM High i Low?
Teraz to już zgłupiałem, lusterka ściemniają się na KGM Low
-
BMW Rheingold
Wystarczy rejestracja w Inpa
-
BMW Rheingold
Zmień język na angielski lub niemiecki
-
[e60] Dodanie składanych lusterek__błąd i kodowanie
Przewody kupowałem w DE, nie znalazłem biało fioletowego ale wpadł fioletowy. Kolektory są te same w lusterku i KGM. Ogólnie do każdego modułu idą takie same. Poszukaj na allegro. Dostaniesz 100 sztuk w cenie 10 bmw Moduł KGM pasuje :cool2:
-
[e60] Dodanie składanych lusterek__błąd i kodowanie
Wszystko jest na str. 6 ale photobucket wypią się i nie ma podglądu. Podłączyłem fotochromy do modułu. W E61 zawsze jest HIGH, w sedanach zazwyczaj jest LOW wiedz aby fotochrom działał trzeba też wymienić modul. http://fs5.directupload.net/images/170827/vmhxoms7.jpg Pin 4 i 5 w lusterku http://fs5.directupload.net/images/170827/zqi8kdlv.jpg Prawa wtyczka w module KGM http://fs5.directupload.net/images/170827/kl7sjw2m.jpg Pin 44 i 45 http://fs5.directupload.net/images/170827/f88a4ev4.jpg A to nr. Części potrzebnych pinów. Praktycznie do każdej wtyczki są potrzebne http://fs5.directupload.net/images/170827/onhaasq8.jpg http://fs5.directupload.net/images/170827/temp/vmhxoms7.jpg http://fs5.directupload.net/images/170827/temp/zqi8kdlv.jpg http://fs5.directupload.net/images/170827/temp/kl7sjw2m.jpg http://fs5.directupload.net/images/170827/temp/f88a4ev4.jpg http://fs5.directupload.net/images/170827/temp/onhaasq8.jpg
-
E60 VFL 2004 Dynamic Xenon nie działa
Spróbuj zakodować pustym plikiem man a następnie z czytaj błędy bo bez tego ani rusz Może masz coś w fa nagrzebane??? Sprawdź czy opcje są dopisanie do fa i też zakoduj pusty plik man, kolejna opcja to odłączenie baterii
-
Paruje cala przednia szyba Smierdzi z nawiewu 530d e60 2005
A filtry też wymieniłeś? Masz wodę w nogach?
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Działaj przy ostrym hamowaniu jak włączy się ABS Wywaliłem witaminkę z komórki i zainstalowałem oryginalną wersję. Działa dużo lepiej :cool2:
-
[e60] Dodanie składanych lusterek__błąd i kodowanie
Masz na trzy piny czyli miałeś podświetlanie wiedz to powinno działać bez niczego. Dodaj FA do CAS i LM i zakoduj pustym plikiem man KGM i LM. $430 składane lusterka $431 Lusterko wewn. ściemniane automatycznie $563 Lichtpaket Te opcje musisz mieć żeby wszystko działało Kodowanie pustym plikiem man i dwa kable z lusterka wewn. Do KGM. W mojej galerii są zdjęcia gdzie musisz je podłączyć. To jest potrzebne do Fotochromu Widzę że masz e60 to jeszcze KGM High potrzebujesz aby lusterka się przyciemniały no i oczywiście lusterko wewnętrzne fotochrom
-
[e60] Dodanie składanych lusterek__błąd i kodowanie
Jaka masz instalacje? Trzy czy cztery kable. A może to VFL przed 08/2005?
-
BMW Rheingold
Końcówki nie rozumiem. Co chcesz robić ista i inpa?
-
BMW Rheingold
Kodowanie przez carlly jest bardzo wygodne i działa lepiej jak przez ncs expert, polecam. Tylko cic nie łączy się przez kabel wiedz jest to tania sprawa tymbardziej że apke można mieć za darmo. Co do ista to spokojnie możesz wędrować po niej bez podłączenia w celu zapoznania się z funkcjami lub szukania dokumentów ale wykonywania funkcji nie możesz zrobić na sucho jak np. Adaptacje itp. W tym dziale jest instrukcja jak korzystać z programu i chyba nawet din ja robił
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Właśnie kupiłem adapter bluetooth od carly. 5 euro rabatu 5NGSR7 http://www.ivini-tech.de/?AccountShow=OrderOverView&OrderID=120514 Teraz i cic mogę kodować Łącznie 42,80€
-
BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM 2017-2
Obydwoje potrzebujecie mapy next do nawigacji NBT viewtopic.php?f=91&t=324567 Kod fsc możecie kupić w dobrej cenie u kolegi Kruk
-
E61 różnica między KGM High i Low?
Mam błędy ale pojawiają się po komunikacie słabej baterii wiedz odpadają. Poza tym czysto. Będę dalej podmieniać części ale to nie temat do tego wątku :wink: Co do tych pinów to jest to samo w low i high. MPM jest w obu zintegrowany. Dzisiaj jeszcze poszukam dalej w ISTA.
-
E61 różnica między KGM High i Low?
Ten link coś nie działa :( Tak jak pisałem w pierwszym poście coś wybudza mi samochód. Nie jest to aż tak straszne bo zawsze odpali ale szkoda baterii. Ista nie dała konkretnej odpowiedzi a test kgm został wykonany pomyślnie ale w takich wypadkach zazwyczaj jest winny moduł. Dodatkowo miałem w tym roku wodę w nogach pasażera z własnej winy bo nie zamknąłem odpływu szyberdachu przy doposażenia alarmu (w tym samym dniu padał deszcz a ja spać nie mogłem i myślałem czy na pewno zamknąłem odpływ :mrgreen: ) i to by mogło źle wpłynąć na kgm. Nie ma nalotu ale nigdy nie wiadomo. Co jest dziwne to problem pojawia się tylko raz a jak odpale na chwilę i wrócę do samochodu po kilku dniach nie pojawia się komunikat o rozładowania baterii. Bateria zawsze, względem ista w 70% naładowania a pobór prądu nie jest przekraczany więcej jak 80mA . w wielkim skrócie kgm wymieniam aby zdiagnozować problem a następnie idzie ibs i regulator bo problem pojawił się miesiąc po odpaleniu na kablach i nadal mam problem z ładowaniem ale co jest najlepsze to też nie zawsze :duh: :mrgreen: :twisted:
-
E61 by speed1211 wentylowane fotele z E65, nagłośnienie Indi
Dzisiaj przez przypadek zauważyłem że udało mi się zakodowac Heimleuchte z pilota czyli odprowadzanie światłami do domu :mrgreen:
-
E61 różnica między KGM High i Low?
Na oba linki już trafiłem. W pierwszym piszą o KBM a w drugim nic ciekawego :mrgreen:
-
E61 różnica między KGM High i Low?
Ciężko znaleźć. Tylko pobieżnie informacje które na nic nie odpowiadają High był też w e60 ale tylko z lusterkami bocznymi fotochrom
-
E61 różnica między KGM High i Low?
Wczoraj zamieniłem KGM aby sprawdzić czy to on wybudza mi samochód, miałem od Małysza Low wiedz go zamontował em i zakodowałem. Ku mojemu zdziwieniu, błędów brak i wszystko działa oprócz fotochromu w bocznych lusterkach i teraz się zastanawiam po co montowali High standardowo w E61, jakie jeszcze funkcje są inne w porównaniu do Low oprócz: - Fotochrom w bocznych lusterkach (którego nie miałem) - Elektryczna roleta (której nie mam) Klapa działa normalnie, szyba się otwiera a roleta odskakuje ale za to jest odpowiedzialny KBM
-
[E60/61] Montaż bocznych rolet bez wymiany boczków Str. 1
Musisz przełożyć szynę mocujące z dawcy lub same uchwyty tak jak koledzy tu opisywali. Jak znajdę chwilę to wstawię spowrotem zdjęcia ale jak narazie czasu brak
-
E61 nie odpala, sterownik świec?
Trzy minuty :wink:
-
Spot Monachium Ognisko Germeringer See 02.12.2017
Jutro rano wyruszamy do Achensee, jeśli jest ktoś jeszcze zainteresowany to na Facebook-u więcej informacji http://fs5.directupload.net/images/170814/g7uavgza.jpg
-
błąd SINE 9D12 e61 530d 2005r
Tak, musisz rozebrać syrenę i wymienić akumulatorek. Zamontowana jest w prawym, tylnym mocowaniu zderzaka. Jak poszukasz to znajdziesz jaki typ baterii tam wchodzi.
-
błąd SINE 9D12 e61 530d 2005r
Łatwiej by było dla wszystkich jak byś podawał opis błędu ale sobie poszukałem :mrgreen: Pada ci bateria syreny, jest w syrenka tak że musisz zdjąć nadkole i odchylic zderzak aby ją wytargac. Kiedyś widziałem fajny opis na amerykańskim Forum Chyba ten ale zdjęcia wygasły http://www.bimmerfest.com/forums/showthread.php?t=888591#/topics/888591