Treść opublikowana przez speed1211
-
Uszkodzony sterownik aktywnego układu kierowniczego
Temsky czego ty się tak wszystkiego czepiasz? Wiele różnych błędów generuje się przez niskie napięcie wiedz o co ci chodzi ?
-
Uszkodzony sterownik aktywnego układu kierowniczego
Naladuj na początek baterie.
-
BMW Coding Database propgram z wartosciami kodowania E/Fxx
Program z lista wartosci do kodowania w modelach Exx/Fxx http://www.coding-expert.de/2015/06/bmwcodingdatabase-codierwerte-fur-bmw-e.html Lista FA modeli Fxx http://www.xup.in/dl,17145307/FA_E-SYS_CODES2.txt/
-
E61 nie odpala, sterownik świec?
Odłącz na początek ibs
-
E61 nie odpala, sterownik świec?
Więcej błędów nie miałeś? Może akumulator padł. Słyszysz co kolwiek podczas próby odpalenia? Cykanie? Jeśli nie to rozrusznik. Musisz podać więcej informacji inaczej nikt ci nie pomoże
-
[E60/61] 520d Problem z trójnikiem wody
5' E60 (02/2005 — 02/2007) 5' E60 LCI (11/2006 — 02/2008) 5' E61 (04/2005 — 02/2007) 5' E61 LCI (05/2006 — 02/2008) Według katalogu pasuje od 02/2005 chociaż nie wiem co mogło się zmienić w M47 bo N47 w E60 wyszedł dopiero po lifcie Jesli wygląda podobnie to kupuj
-
INPA + N47 - problemów ciąg dalszy
Zainstaluj rheingold i problem z głowy :D
-
E61 LCI roleta bagażnika
Zobacz czy masz ten magnes po prawej stronie. http://fs5.directupload.net/images/170807/m8ofhlhu.jpg
-
[E60/61] 520d Problem z trójnikiem wody
Jest to jedna część nr. 8 http://www.realoem.com/bmw/de/showparts?id=NC31-EUR-01-2006-E60-BMW-520d&diagId=17_0748
-
Jak zaktualizowac Road Map Europe Premium CIC krok po kroku
Musisz je jeszcze rozpakować. I z USB idzie dopiero od 08/2009 lub po aktualizacji softu i potrzebny kod fsc
-
X3 aktywacja swiatel do jazdy dziennej
Jak włączyć ringi na dzienne? DRL włączyłem, to nie był problem ale do ring ów się nie dokonałem. Trochę inaczej x3 wygląda względem kodowania. Ma ktoś jakąś listę do x3 LCI? BFD też by mnie interesowało Tak jak tutaj ale tu jakaś przeróbka była http://fs5.directupload.net/images/170801/zjyxwnm6.jpg Ps. Już znalazłem jak przerobić instalacje bez ingerencji w oryginalne okablowanie. Jak zrobimy to opiszę.
-
BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM 2017-2
Który rocznik/miesiąc
-
Nerki chrom E60 Pre LCI
Mozemy sie zamienic :D
-
[E60] LCI - DRL światła dzienne - zgaszone tylne postojówki
DRL_TFL_MIT_SL_1 DRL_TFL_MIT_SL_2 DRL_TFL_MIT_KZL DRL_TFL_MIT_BL Próbowałeś? Albo szukaj pod TFL_xxx
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
Jak cie przycisnie i nie będziesz miał na bułki to wezmę za 30 tys. PLN :mrgreen:
-
E87 116i N43B16 Luz na wale i nieuczciwy sprzedawca
Na twoim miejscu skasował bym dane tego sprzedawcy.
-
[E60] Lusterka LCI do pre-LCI
Gratki :cool2: Jak bym był w pl to pewnie też bym je dawno kupił a tak to lipa bo już raz kupiłem i dostałem od 7-er :mrgreen: Ile płaciłeś jak można się zapytać?
-
BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM 2017-2
Nie
-
BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM 2017-2
U mnie w 2h były obie części
-
BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM 2017-2
Błąd w opisie. Zainstaluj 7zip jak najnowszy i napisz czy płyty są wykrywane a w sumie to nagraj tylko dvd1 na próbę bo ja rozpakowałem WinRar i pisze ze zła wersja :(
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Gratki na nowy soft :cool2: Też planuję robić ale najpierw muszę sprzedać parę gramów żeby na PayPal się kasa uzbierala :mrgreen: Co do photobucket to też mi wszystkie zdjęcia znikły. Jest to naprawdę hamskie z ich strony bo miałem ponad 1000 zdjęć wklejonych na forum z czego większość to instrukcje i schematy :duh: wszystko poszło się chustać :mad2: Teraz przeżyciłem się na Directupload Image Sharer bo ważne było dla mnie aby mieć aplikacje na komórce co bardzo ułatwia wklejanie linków na forum i sprawnie to działa.
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2017
Jeśli masz nawigację i jeden czytnik dvd to tak
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
A hasło?
-
[E60] Lusterka LCI do pre-LCI
To ostatnie zdjęcie to tylko podgląd do wtyczki. Pierwsze dwa zdjęcia to te same lusterka co w linku od ciebie
-
[E60] Lusterka LCI do pre-LCI
Fotochromu nie da się doposażyć do samego lusterka. Potrzebował byś bebechy i lusterko co już cenowo nie robi się interesujące do tego kable i wtyczka która nie jest do kupienia osobno. Tu masz lusterko z fotochromem http://fs5.directupload.net/images/170707/ffk4zp7m.jpg Chodzi o tą przezroczysta obramówkę http://fs5.directupload.net/images/170707/ls64whhd.jpg I taka wtyczka w srodku na cztery piny http://fs5.directupload.net/images/170707/bfk6yt64.jpg Kolor jest mi obojętny. Ważne jest led i fotochromu :mrgreen: