Treść opublikowana przez speed1211
-
2.0d 2008 rok wymiana rozrządu
Bo jeśli to N47D20C to jest już poprawiony. Mam nalatane 200k i cisza Nie wyobrażam sobie wymiany co 100k To już bym dawno samochód zmienił bo jest to nieopłacalne i za to kupił bym 550i co miał bym do rozrządu dokładać :mrgreen:
-
2.0d 2008 rok wymiana rozrządu
To co ile zmieniać rozrząd? Co 100kkm?
-
Nie działająca navigacja CIC e92
M2sata nie podejdzie
-
Nie działająca navigacja CIC e92
Taki zestaw działa
-
BIG Breakes / upgrade hamulców w e91 320d
Nic nie trzeba kodować. Sprawdzałem zawartość opcji w sterowniku DSC i tam nie ma absolutnie żadnej opcji która się zmienia jak się zakoduje np wzmocnione hamulce, to też nic się nie zmieni jak sobie zakodujesz hamulce performance. Jak tam uważasz. Nikt cię nie zmusza do kodowania tej opcji lub do zmieniania sterownika dsc w VFL ale w granicznych sytuacjach sterownik wie jakie ma hamulce i oblicza siłę hamowania a nie dopiero jak zareaguje dsc że zacisk był zbyt mocny tak samo jak wysyłane informacje przez F-Can do SZL A nettodaten też porównaleś? Może tam są zmiany w dsc / szl lub skrzyni biegów
-
BMW E90 montaż Ringi problem
Oddaj to komuś bo zaraz będziesz nowej lampy szukał
-
BIG Breakes / upgrade hamulców w e91 320d
Performance trzeba jeszcze zakodowac :wink:
-
modul RLS kodowanie problem / pytanie
Musisz zrobić kalibracje rls-a w inpa Ansteuern - Initialisieren - F1
-
Nie działająca navigacja CIC e92
Wyjmij dysk twardy żeby Ci się nie resetował. Moze za dwa tygodnie będę klonowa mój dysk to wrzucę na chomika. Możesz kupić taki sam dysk. Ssd dużo nie daje ale jak chcesz to msata z konwerter msata->PCI Klonowanie twojego dysku raczej nic nie da. Navi pewnie padła podczas aktualizacji i ma śmietnik w pamieci. Możesz jeszcze spróbować wgrać starsza wersję mapy
-
Praca silnika N47 - czy to normalne?
No ja się niestety na tym nie znam. Koło posaowe było robione przed 100kkm Poduszki jeszcze nigdy Nalatanr jest 200kkm
-
cisnienie oponach
Pierwszy raz słyszę że większe ciśnienie ma chronić felge, może chodzi tu tylko o rancik. Tych 0,2 Bar czy 0.3 raczej nie odczujesz moim zdaniem
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
No to zaczynaj :wink:
-
Brak komunikacji OBD2 Bmw e60
Masz dobrze ustawiony com i szybkość połączenia w menadzerze? Sterowniki wgrane? Kabel przez k-Line (połączony pin 8 i 9)
-
Kierownica BMW E60 rysy na kierownicy
Deskę i navi też wymieniłeś czy to pierwsze to tylko poglądowe? Nie no te srebrne to katastrofa
-
Kierownica BMW E60 rysy na kierownicy
Tak ale za drogo to wychodzi 60pln vs 30€ :wink: za dwa miesiące jestem znowu w pl to mogę to też tam zamówić
-
Kierownica BMW E60 rysy na kierownicy
Dzięki, będę musiał poszukać czegoś podobnego. To jest kolejny polecany produkt który nie jest dostępny na niemieckim rynku. Ja myślałem żeby tylko odtluscic i pomalować ale jak tak pomyślę i zaczęło by odpadać to była by wielka porażka
-
Kierownica BMW E60 rysy na kierownicy
Tu trochę lepsze foty :wink: Jeszcze zastanawiam się nad pomalowane poduszki co jest zapewne niedozwolone :mrgreen:
-
Praca silnika N47 - czy to normalne?
Praca na zimnym silniku. Ledwo co opalony Z pokrywa Bez pokrywy
-
Kierownica BMW E60 rysy na kierownicy
Kwestia gustu, na początku jak to zrobiłem zastanawiałem się czy nie zrobić reszty na mat ale jak teraz patrzę u kolegów to muszę stwierdzić że moje rozwiązanie jest ładniejsze :wink: a fotki robione kalkulatorem Jutro zrobię nowe :wink:
-
Kierownica BMW E60 rysy na kierownicy
Plastdip odpada jeśli chcesz długotrwały efekt. Ja zrobiłem czarnym matem w sprayu. Wcześniej zeszlifowalem cała powłokę softlack a plastik wygladzilem na mokro P600 Efekt super i trzyma jak powinno http://fs5.directupload.net/images/170926/t68qvw45.jpg http://fs5.directupload.net/images/170926/mq8mw5dk.jpg http://fs5.directupload.net/images/170926/48d853pv.jpg http://fs5.directupload.net/images/170926/9npn4n4f.jpg . http://fs5.directupload.net/images/170926/phitzssi.jpg http://fs5.directupload.net/images/170926/ngbex3si.jpg : http://fs5.directupload.net/images/170926/my7bwfoq.jpg http://fs5.directupload.net/images/170926/c2shzmu6.jpg http://fs5.directupload.net/images/170926/mkspbqdz.jpg ) http://fs5.directupload.net/images/170926/9x2wh7nk.jpg http://fs5.directupload.net/images/170926/uut5xews.jpghttp://fs5.directupload.net/images/170926/b52kuzkp.jpg http://fs5.directupload.net/images/170926/qfzdb2po.jpg http://fs5.directupload.net/images/170926/rire33dm.jpg http://fs5.directupload.net/images/170926/254ogf59.jpg
-
E61 by speed1211 wentylowane fotele z E65, nagłośnienie Indi
Już prawie 6 lat razem i kolejna okrągła liczba na liczniku :wink: Z samochodu jestem bardzo zadowolony i przez tyle lat nigdy mnie nie zawiódł a na reperatury uszkodzonych części straciłem kosmiczna sumę pieniędzy. Jakieś 250-350 € z częściami :cool2: Oczywiście moje inwestycje to inna historia :wink: Mam nadzieję że teraz nie zacznie się wszystko sypać :mrgreen: W planie mam zakup rozrusznika i generatora i oddam do regeneracji. Jeździć z tym raczej nie będę ale wymienię aby w trasie nie padł a zazwyczaj robię trasy 1kkm w jedną str. 3... 2... 1...
-
Rozładowany akumulator po deszczu E61 525d 2004r
Sprawdź czy w bagażniku wody nie masz
-
Praca silnika N47 - czy to normalne?
Zrobię Ci jutro filmik to będziesz mieć porównanie
-
Bmw e60 przekładka z automatu na manual
Zmiana Fa i kodowanie dde cas na początek. Myślę że to pomoże
-
Re: ciekaw funkcje e60
To jedyna opcja. Nie wiem jak z wymianą zegarów na przedliftowe https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=270844&hilit=+Oleju