Skocz do zawartości

Juni6

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Juni6 opublikował(a) temat w E60, E61
    Witam można przełożyć climatronic do e60 z Klima manualna ? Jaki to koszt, czy oprócz wymiany panelu klimatyzacji trzeba coś wgrywac, zmieniać?
  2. Juni6 odpowiedział(a) na Juni6 temat w E60, E61
    O i to jest odpowiedź, działa tak jak pisałeś dzięki wielkie , każdy coś pisał o długich ale nikt nie napisał kiedy te długie zaliczyć, pozdrawiam :lol:
  3. Juni6 opublikował(a) temat w E60, E61
    Witam , tak jak w temacie chciałbym się dowiedzieć od wtajemniczonych , jak to jest ze światłami powitalnymi /odprowadzenie do domu w przedlifcie 2004 , na i drivie mam ustawione na 10 sekund (A także zmieniałem na 20 lub 30 sekund) i nic się nie dzieje po zamknieciu lub otwarciu auta , nic się nie świeci tylko migna kierunki ze auto zamknięte, jak to włączyć, czy to w ogóle działa w przed liftach ? Mam normalne żarówki ,nie ksenon czy to tez moze być powód? Lecz po co ustawienia z tymi sekundami odprowadzenie do domu , ktoś coś pisał że trzeba nacisnąć przycisk od bagażnika lub dźwignią od długich się to jaka włącza , nie wiem a chciałbym wiedzieć piszcie co wiedzie ,pozdrawiam
  4. Juni6 odpowiedział(a) na Juni6 temat w E60, E61
    To przekaźnik ten jasno niebieski
  5. Witam , mam ten sam problem , nawet temat założyłem ten sam , czy wymiana tego przekaźnika powinna pomóc? Bo omijałem już masę, sprawdzałem czy w komputerze i akumulatorze sucho , bezpieczniki ok , właśnie czekam na ten przekaźnik , bo póki co jestem uziemiony a błędy są cały wczesniej, wczesniej auto odpalało po kilku próbach a teraz w ogóle , a wam co pomogło ?
  6. Juni6 odpowiedział(a) na Juni6 temat w E60, E61
    Oki czyli jeden krokodylek za kielich złapać a drugi za jakąś śrubę od silnika , np: za łapę , dobrze zrozumiałem? A gdzie znajdę ten przewód masowy , w którym miejscu jest?
  7. Juni6 odpowiedział(a) na Juni6 temat w E60, E61
    Ooo , też coś takiego usłyszałem że to może być to , najgorsze że dzisiaj jeździłem i wróciłem do domu zgasiłem auto i po pół godziny próbowałem odpalić i już jest lipa kompletna , teraz cały czas wyskakują te błędy i auto nie odpala , jedyne co zrobiłem to zatankowałem paliwo lecz wątpię że to ma coś z tym wspólnego , a podpowiecie może gdzie znajduje się masa? żebym zaglądnął na nią , a u kolegi jak wyglądała sytuacja i jak poradził z autem?
  8. Juni6 odpowiedział(a) na Juni6 temat w E60, E61
    Wczoraj dostałem się do sterownika , pod filtrem kabinowym , tam wszystkie wtyczki dobrze są wpięte , sucho jest , ani śladu żeby woda była , z tyłu tam gdzie mam Aku też nic nie ma tylko kurz , ani śladu żeby coś mokrego dostawało się do tych miejsc ,
  9. Witam użytkowników forum , założyłem dziś konto ponieważ mam problem z E60 , w sobotę rano wsiadłem do samochodu i probojac go odpalić wyskoczyły mi błędy na desce , mianowicie nie sprawny tempomat , kontrola trakcji oraz pompa paliwa , po przekręceniu kluczyka na rozruch silnika kręcił lecz samochód nie odpalił, po 3 próbie samochód odpalił bez problemu i bez błędów , cały dzień nim podróżowałem i nie było żadnego problemu z uruchomieniem go po zgaszeniu , następnego ranka sytuacja się powtórzyła , i dokładnie tak samo , te same błędy i po 3 próbie auto zapalało i cały dzień jeździło bez problemu , więc domyślam się że odpowiedzialna jest wilgoć a raczej jestem pewien ponieważ wczoraj powtórzyłem rytuał i pojechałem autem parę kilometrów (tak żeby się zagrzał) było ok po chwili zaczął padać deszcz (dosyć mocno) i na tym skończyła się jazda , samochód cały czas wywala te 3 błędy ile razy bym kluczyka nie wyciągnął nic to nie dawało , pytanie odemnie jest takie : czy spotkaliście się z takim problemem? Co radzicie , gdzie zaglądać , co może zaciekać że robi taki kłopot i w ogóle napiszcie wszystko co mogło być przyczyną i jak poradzić , POMOCY :mad2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.