Skocz do zawartości

speed1211

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez speed1211

  1. bo w bagazniku sie go wysowa :) Co do redukcj mocy to dziwne jest ze po rozkodowanym vin stoi 175 a powinno byc zredukowane wiec z fabryki wyjechal ze 175Ps. Ma 130Kw = 176 ale u mnie przy tej opcj redukcji ma tylko 150 Ps :/ http://www.bmwarchiv.de/vin/c081521.pdf
  2. Masz 150 Ps a nie 163 :mrgreen: bedzie wolny, do 100 potrzebuje o 1s dluzej ale powera ma takiego samego. Sam mam redukcje mocy i tego sie nie odczowa wiec nic strasznego. ale jak na dekoderze vin-u jest napisane ze 175 to tak pewnie jest bo ja mam wpis ze 150. Na zdjeciach nie pokazal ani bagaznika ani haka wiec ciekawe czy wogole jest :D
  3. Po 4h Disco Polo przyda sie wyczilowac :D
  4. Tyle pieniedzy za jeden znaczek :shock: To chyba ta za 700 wcale nie bedzie zla. Jak sie zrysze to dac znowu do zrobienia :mrgreen:
  5. speed1211 odpowiedział(a) na bmtriko temat w E46
    Powazna sprawa a Wy sie nabijacie!!! To nie zadne glony ani mech, zasiala sie trawka przy wymianie i juz rosnie :norty: przy ksenonach to za 3 tygonie zbiory :mrgreen: A tak na powaznie to prawdopodobnie kupiles walniety zarnik ktory zostal uszkodzony w czasie transportu lub sam go uszkodziles podczas montazu przez dotykanie palcami. Drugim powodem moze byc jeszcze uzywany albo jakas chinszczyzna z markowym napisem. Reklamuj i licz na szczescie ze reklamacja zostanie przyjeta bo sprzedawcy chetnie zrzucaja wine na montaz i niefachowe obchodzenie sie z zarnikiem.
  6. Bardzo mi sie podoba, tez lubie takie zywe kolory :cool2: tylko jedno bym zmienil, zdjecie tylniej kanapy bo przy tak ladnym wnetrzu ta plama az kluje w oczy :mrgreen:
  7. Nie ma co sie zgadzac czy nie zgadzac, obydwoje mamy racje ale jak sie kupuje bo sprzedawca tak powiedzial ktory chce opchnac akumulator bo mu juz rok w magazynie lezy to lepiej sobie darowac i kupic standardowy, to mniejsze zlo ;) Tu trzeba wiedziec co, jak i dla czego sie wiekszy kupuje.
  8. A ja zawsze myslalem ze to tylko po to zeby tyl dociazyc :) Kazdy ma swoje zdanie na temat pojemnosci ale jedna zecz nie podlega oligacji. Trzeba o niego dbac bo i najlepszy wysiadzie (obojetne jaka pojemnosc) jak bedzie ciagle niedoladowany. Ocieplenie na zime tez jest dobrym rozwiazaniem i duzo nie kosztuje :cool2:
  9. Fabryka montuje akumulatory z wystarczajaca pojemnoscia wiec podniesienie pojemnosci o jeden stopien jest jak najbardziej wskazane. Jesli mielismy problem z akumulatorem jak byl jeszcze w formie i sie rozladowywal tz. ze mamy ujemny bilans energetyczny i podniesienie jego pojemnosci tylko zaszkoszi a ciagle niedoladowanie spowoduje zsiarczeniem akumulatora (straci czesc pojemnosci) Jesli jednak nie mielismy problemu z doladowywaniem mozna spokojnie uzyc duzo wiekszego. Wieksza pojemnosc na duzym mrozie ulatwi rozruch.
  10. Jesli bedziesz jezdzil tylko 2km po buleczki w zime z podgrzewaniem szyb, wlaczonym nawiewem i swiatlami do tego moze jeszcze dwa stopy po fajeczki i cos na przeplukanie gardelka to i ten maly Ci tez poleci. Racja ze maly sie szybciej naladuje ale tez szybciej rozladuje wiec tu i tu trzeba by bylo podlaczac do prostownika. Dlatego kazdy niech sobie kupuje taki jaki uwaza bo on wie najlepiej ile jezdzi i jak czesto robi dluzsze trasy.
  11. speed1211 odpowiedział(a) na DiaboloRS temat w Oleje
    Ciekawa lektura :) Wiec od nastepnej zmiany oleju zaczynam dlugotrwale czyszczenie silnika :) Dzieki za szczegolowy opis :cool2:
  12. Im wiekszy, tym lepszy oby sie tylko na pólce zmiescil :) Jak robisz krotkie trasu to lepiej wiekszy bo jest mniejsza szansa ze bedziesz stac na mrozie z kablami w reku a przy dluzszej trasie go doladujesz. Przy dlugich trasach i regularnym uzywaniu samochodu jest to obojetne bo aku i tak sie doladuje.
  13. To jak 15 lat trzymal to nawet bym nie kombinowal z innym, chyba ze cena jest dwa x wieksza bo nawet sie nie orietuje. Ciekawe czy ori. jest tez jakosciowo lepszy jak np. hamulce, opony, wycieraczki itd.
  14. speed1211 odpowiedział(a) na DiaboloRS temat w Oleje
    No to wcale nie takie hop siup jak by sie na poczatku wydawalo :) Nawet bym o tym czyszczeniu z poczatku nie pomyslal. Teraz znowu nachodzo nowe pytanie. Kiedy silnik jest dobrze wyczyszczony? Czy normalna plukanka 15min. i spuszczenie oleju przez wieczor wystarczy? Najlepiej bylo by nowy silnik zalac ale na to nie mialem nawet okazji :mrgreen:
  15. speed1211 odpowiedział(a) na DiaboloRS temat w Oleje
    To znaczay ze on trzyma mimo wymiany oleju? A co z plukanka, tez nie zostanie wymyty?
  16. to chyba wszyscy co wypuszczaja testy oszukuja bo wszedzie gdzie przegladam wyniki sa porownywalne :) Afera afera a media tez czesto przesadzaja i z igly widly robia wiec i ze tego i tamtego punktu widzenia trzeba troche oko przymruzyc i porownac tez inne testy :cool2: Ja zreszta uwazam ze wszedzie gdzie sa robione testy jest smarowane ale o tym mozna by nowy temat zaczac :) Zgadza sie, czas zrobi z nim i tak swoje :) najwazniejsze zeby z tesco albo biedronki nie byl :mrgreen:
  17. a co bylo z oponami? Testow nie manipulowali wiec nie ma co sie martwic. Ojciec wczesnie na boschu jezdzil i co zime mial problem. Zawsze mial podreczna bateria bo nigdy nie wiadomo bylo czy rano bateria da rade. Teraz pare lat ma Bannera i w zime bardzo dobrze sie sprawia i trzyma jak powinien.
  18. a co podkupili bo nie czaje :)
  19. speed1211 odpowiedział(a) na DiaboloRS temat w Oleje
    Na ebayu tylko Xado 1 Stage i Ceramizer znalazlem ale Xado nie jest tanie, ponad 45 jurkow. Prawie tyle to za olej place :D wiec chyba zdecyduje sie na Ceramizer ale czas pokaze :)
  20. http://www.adac.de/infotestrat/tests/autozubehoer-technik/autobatterien/autobatterien_2012.aspx http://www.moll-batterien.de/qualitaetsauszeichnungen/stiftung_warentest.html Dwa testy z 2012 z nich mozna wnioskowac ze MOOL, Banner, Bosch i Varta sa najlepsze.
  21. To masz na mysli wypelnianie harzem, u mnie to z 30 sztuk jest. Male bo male ale jak bym mial zaczynac to nowa szba byla by tansza :) na szczescie nie ma glebszych tylko same powiezchowne ubytki. Tak wogole to te nowe szyby jakies slabe sa bo w starszych samochodach nie mialem nigdy takich odbic po kamieniach.
  22. Ja bym szyby nie polerowal, to zawsze ryzyko wyrzuconej kasy bo odpryski/slady po kamieniach moga zniknac a za to zacznie sie lamanie swiatla. Tez mam wysypke na szybie ale póki trzyma i nie peka to da sie z tym zyc. Zwracam zazwyczaj na to uwage jak ladnie wyczyszcze szyby na zewnatrz :mrgreen: Co do ceny, jeszcze zadnej nigdy nie wymienialem ale brzmi jak okazyjna okazja :D
  23. Instrukcja aktualizacji map w Navi CIC Dokumentacja ze zdjeciami, krok po kroku :) Na terenie DE moge podeslac plytki z aktualizacja 2013-2 po kosztach 3xDVD + przesylka
  24. Na ori one nie wygladaja ale szukac takich to jak igly w stogu siana, powodzenia :)
  25. I po wszstkim :mrgreen: Dziekuje wszystkim za pomoc w aktualizacji :cool2: i jeszcze raz, wielkie dzieki Adrzej :cool2: Stwozylem mala instrukcje jak zassac pliki, rozpakowac, nagrac na DVD i zaktualizowac navi. Nie jest jeszcze doszlifowana ale jesli ktos nie ma az tak duzo doczynienia z tymi programami itd. to sie przyda :) ja mialem pare niepenosci bo od paru lat tylko na tabletach siedzialem :mrgreen: viewtopic.php?f=91&t=244377&p=1824004#p1824004 Ps. jesli komus sie nie chce sciagac to na terenie DE moge podeslac plytki z mapa do aktualizacji 2013-2, po kosztach 3x DVD + przesylka

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.