Treść opublikowana przez speed1211
-
e46 330ci cabrio vin- PL93189
speed1211 odpowiedział(a) na Hemi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak bym szukal samochodu bez dachu to na pewno byl bym zainteresowany. Ladne wnetrze, przebieg tez O.K. jak mechanicznie wszystko o.k. to bym wzial nieznajac cen porownywalnych do tego modelu (bo nigdy nie szukalem) Jak i na zewnatrz i wewnatrz b.d. wyglada wiec milej zabawy przy jezdzie probnej (oby tylko deszcz padal :norty: )
-
NIE OTWIERA SIĘ KLAPA Z PILOTA
Opcja tylko w turasie http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/AHK_zpsddafb2e4.jpg a prawdopodobnie czego Ty szukasz jest tutaj viewtopic.php?f=73&t=16369 i mam prozbe, popraw CAPS LOCKA i dopisz o jaki model sie rozchodzi ...
-
Klima - "buczenie"
U mnie jest cisza, buczenie nie wystepuje po wlaczeniu klimy tylko jak jest na pierwszej kresce nawiewu to slysze takie krotkie przerwy silniczka ale to na wlaczonej i wylaczonej klimie. Tak jak by chwile wialo, krotka przerwa i znowu to samo ale to chyba jest normalne bo nie znam inaczej :mrgreen:
-
Swiezy transport bezwypadkowych ;(
darti123, codziennie kurs robisz? :wink: Wiem ze nic nadzwyczajnego ale w trasie we Fracji na autostradzie laweta pelna niedobitkow w drodze do PL codziennie nie widze. Jak sie trafia te dwie sztuki na aledrogo to bedzie ciekawiej :mrgreen:
-
Swiezy transport bezwypadkowych ;(
Dzieki za poprawienie. Od kilkunastu lat nie pisalem po polsku a z ortografii nigdy nie bylem orlem wiec zdarza mi sie strzelic byka ;) ale to mozna tez zrobic na PW bo to nie temat o ortografii :!: No, licznik tez trzeba cofnac bo remont kosztuje i bedzie za malo profitu :duh: Ciekawy jestem ile potrzebuja na remont i kiedy pojawia sie na necie do sprzedania. Pewnie gora 2 miechy bo pieniadz musi sie krecic.
-
e46 320d 00r ogromny problem światła/xenon
Moze podczas samopoziomowania jest poruszany ktorys z kabelkow w gniezdzie lampy od zasilania i sie rozlacza kontakt.
-
E61 LCI pszczola w tylniej lampie, jak wyciagnac?
Ja tez bo samochod stal pare dni na parkingu i byl zamkniety. Woda sie tam nie dostaje a co dopiero jakis owad a wszystko jest na obkolo zabudowane :think: Ma ktos kamerke szpiegowska na zbyciu to sobie zamontuje :mrgreen: Ps. Narazie pogoda do bani ale jak sie tylko poprawi to biore sie za szukanie przyczyny pasazera na gape i sprobuje go wyciagnac
-
E61 LCI pszczola w tylniej lampie, jak wyciagnac?
Jesli to czerwona biedronka to nawet bym nie ruszal :wink: Bede u siebie wykrecal spojler bo do rurki spryskiwaczy musze sie dostac to zobacze przy okazji jak to swiatlo jest zbudowane.
-
E61 LCI pszczola w tylniej lampie, jak wyciagnac?
Jak na zdjeciu nizej, wleciala i wyzionela ducha. Jak ona tam wlazla i czy bede musial rozbierac lampe na czesci pierwsze zeby ja stamtad wyciagnac czy po prostu jest wystarczajaco miejsca po boczku ze przechyle i wypadnie? Zbieralem juz rozne pamiatki na urlopach ale ta jest wyjatkowa :mrgreen: czy to moze jednak element wyposazenia ktorego do tej pory nie zauwazylem :norty: http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/Mobile%20Uploads/20140426_161538_zpskshskabn.jpg speed1211speed1211
-
Swiezy transport bezwypadkowych ;(
W drodze powrotnej z urlopu zauwazylem transport do PL ladnych, zadbanych i bezwypadkowych samochodow z Francji :duh: Na jednym widac jeszcze tablice ale niestety z bialego bmw byla tylko z przodu i nie do rozpoznania :/ http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/Mobile%20Uploads/20140426_172851_zpsoxjbmcqj.jpg http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/IMG_8550_zps7d4f322f.jpg http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/IMG_8551_zps3de82bb8.jpg http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/Mobile%20Uploads/20140426_171605_zpsq4aqyjo9.jpg http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/Mobile%20Uploads/20140426_171620_zpscskbkupn.jpg http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/Mobile%20Uploads/20140426_173352_zpsboz7pff9.jpg
-
e46 320d 00r ogromny problem światła/xenon
Wiec to chyba ta wtyczka. Przynajmnie ta mi najbardziej pasuje. WDS dopiero poznaje to troche ciezko jest mi go ogarnac ale wylaczenie innych i zostawienie tej powinno spowodowac odlaczenie samopoziomowania. http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/xenon_zps09c2ee87.jpg A tutaj wtyczka od poziomowania. Mysle ze odlaczenie jej powinno pozwolic sprdzenie czy tu lezy problem. http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/xenonpoziomowanie_zps34e6af1a.jpg
-
e46 320d 00r ogromny problem światła/xenon
Sprawdz jako pierwsze czy wszystkie kable sa cale i dobrze popodlaczane to wyglada na pekniety kabel. Kiedys czytalem cos o migajacym xenonie i problemem byl kabel... ktory to nie wiem ale xenony byly skretne i podczas skrecania sie wylaczal moze u Ciebie jest to samo lub cos podobnego np. podczas samopoziomowania ale zeby dwa na raz? Moze da sie sprawdzic to po podlaczeniu lamp tylko pod zasilanie. Jesli beda funkcjonowaly bez komputera to w lampach bedziesz musial szukac problemu.
-
[E60] Sporadyczne dziwne drgania silnika
Ja bym zaczal od filtra paliwa. Moze dostaje za malo i sie krztusi.
-
320d bajer do auta
O zdjecie chodzilo, tak to jest tylko opisane jak zamek i przelacznik wyciagnac ale to nic trudnego. Kontakt otwartych drzwi jest przykrecony torxem, jak chcesz to dokladnie Ci przetlumacze instrukcje demontazu (ale dopiero wieczorem :wink: ) Co do e46 i wyswietlacza otwartych drzwi to nie posiadalem ich za wiele wiec nie mam porownania :mrgreen:
-
320d bajer do auta
Albo w tym pytaniu jest coś podchwytliwego albo nie wiem ;-) To chyba normalne, że każde drzwi mają osobną kontrolkę ;-) Więc jak pomoże ktoś podsunąc pomysł jak podłączyć, kierując się moim poprzednim postem ? Nie, podchwytliwego nic nie ma :) na niektorych deskach widac ktore drzwi sa otwarte i pewnie dla tego to pytanie. To by znaczylo ze kazde drzwi sa osobno monitorowane. Co do kontrolki ogladalem zdjecia zamkow i w wiekszosci jest taki przelacznik wbudowany w zamek. Tutaj opisany problem otwartych drzwi i co zostalo naprawione. Ten mikroprzelacznik jest podobno odpowiedzialny za otwarte drzwi ale ten co to naprawial sam nie wie dokladnie ale pomoglo wiec prawdopodobnie jest to ten mikroprzelacznik http://www.bmw-syndikat.de/bmwsyndikatforum/topic104355w2_Tuerkontakt_einbauen_-Hilfe_3er_BMW_-_E36.html
-
330D+ MarcinS
Te z pierwszego linku widzialem na zywo i musze Ci powiedziec ze wrazenia na mnie nie zrobily za to jak widze te LED to zawsze mi sie podobaja i bardzo ladnie sie prezentuja :cool2:
-
320d bajer do auta
Mielem komentowac ale sobie daruje. Takie glupie czepianie sie o szczegoly kieruje poziom rozmowy do poziomu przedszkolakow (a on mi zrobil to, a on mi zrobil tamto, a on krzywo sie patrzy).
-
320d bajer do auta
To z calibra to tez abstrakcyjne porownanie. Logo swieci sie tylko jak otwierasz drzwi :mrgreen: Juz z ta wiocha tak nie przesadzajcie, czy swieci sie biale swiatlo pod drzwiami czy jest rzutnik to nie robi az takiej roznicy. Moja zona tez nie byla do tego przekonana jak kupiwalem. Mowila ze choinke robie z samochodu. Ja tez nie bylem pewny czy bedzie pasowac i juz planowalem co z tym zrobic jak jednak wiejsko bedziw wygladac a teraz wam powiem ze zona jak to zobaczyla spodobalo jej sie bardzo a jak dla mnie to fajny bajer ale nie musi sie kazdemu podobac :wink: ale na pewno nie wsioczy samochodu :mrgreen: http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/IMG_8220_zps30f7986c.jpg
-
Road Map Europe Premium CIC 2014-1 - trefna wersja?!
Na USA to juz jest od dawna :) na EU jescze nawet google nic nie wyzuca
-
Jaki zestaw naprawczy do opon kupić?
Powiem wam ze tez tak myslalem ze kolo zapasowe jest zbedne i zawiera miejsce w bagzniku. Bilem sie tez z myslami zemy kupic sobie taki zestaw by zwiekszyc pojemnosc bagaznika. Jezdze juz pare latek. Codziennie i min. 100km. Nigdy nie zlapalem gumy ani zaden kamien nie zrobil mi odprysku na szybie. Tak zawsze sie zastanawialem jakiego pecha maja inni ze ich to spotyka a ja mam szczescie i nigdy tego nie doznam. W pazdzierniku wracajac z pracy do domu tez trafil mnie ten pech. Opony zimowe w dobrym stanie profil 4mm, 3 letnie, cisnienie zawsze sprawdzane i utrzymywane w normie wiec na zly stan opon nie mozna tego zrzucic. Jadac 5km/h wjechalem na kufel i tak mi opone rozwalilo ze w kilka sekund zrobil sie flak a gdyby nie to ze mialem zapasowke to od piatku do poniedzialku bylbym uziemiony nie wspominajac o pracy w sobote i poniedzialek. Od tamtego czasu zmienilem totalnie zdanie o zbednosci kola zapasowego. Flaka zlapalem w miescie a jak sobie pomysle ze stalo by sie to w trasie to bym mial dopiero przerabane. Mam nadzieje ze Was nigdy to nie spotka i nie bedziecie stac w deszczu z dala od domu czekajac na lawete.
-
Jaki zestaw naprawczy do opon kupić?
Widzisz kolego, wszyscy sa jednego zdania wiec to chyba cos znaczy. Poza tym w pierwszej odpowiedzi na Twoje pytanie masz napisane jak to najlepiej zrobic. Z tego co ja wiem to wszystkie te preparaty to jede wielkie g... a wulkanizatorzy te preparaty przeklinaja.
-
Jaki zestaw naprawczy do opon kupić?
Tylko kolo zapasowe, to jedyne sensowne rozwiazanie. Juz mialem taka dziure ze zestaw naprawczy nie dal by sobie rady i tylko laweta by mi pomogla gdyby nie zapasowka.
-
E60 brak podświetlenia biegów, automat
To sprawdz bezpiecznik http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/1_zps60a4278f.jpg http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/2_zps57a29677.jpg http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/3_zps5f85928d.jpg
-
320d bajer do auta
Wez (+) z oswietlenia wewnatrz a mase z karoserii w polaczeniu z taka czescia, czujnik otwartych drzwi albo wlacznik swiatla. Tak w polowie strony. http://www.google.de/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fczesci.amauto.pl%2Ffotos%2Fczujnik_zamkn_alfa.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fczesci.amauto.pl%2Falfa.html&h=516&w=560&tbnid=Ftr8G066z81qtM%3A&zoom=1&docid=LofNiXKA_uVuaM&ei=tVxVU9b3Isncsgbg-4DwAg&tbm=isch&iact=rc&uact=3&dur=286&page=2&start=27&ndsp=28&ved=0CK8BEK0DMBs Jak dla mnie to kupa zachodu z tym wlacznikiem a w rzutnikach jest led wiec on dlugo bedzie swiecic.
-
320d bajer do auta
Tak jak pisalem wczesniej, elektrykiem nie jestem :mrgreen: Ja wiem tylko tyle ile z WDS-a dojzalem a tam nie ma napiecia na kablach (chyba ze nie znalazlem bo to moj pierwszy wglad w ten plan ;) ) Z tego co jeszcze znalazlem na internecie i dojzalem sie na planie z WDS-a to dzialanie tego czujniaka dziala tak: Drzwi sa zamkniete i jest kontakt zamka z zaczepem zamka. Podczas otwarcia drzwi zachodzi do zerwania kontaktu z masa, sygnal masy nie dochodzi do modulu sterujacego i swiatlo sie zapala. Tak jak piotr520 pisze ze jest to masa to tak chyba to wyglada bo w innym wypadku dochodzilo by do spiecia a gdy podlaczysy (-) z rzutnika logo do kabla od czujnika otwartych drzwi bedziesz miec ciagle sygnal o zamknietych drzwiach (albo otwartych, ciezko mi jest to ocenic :) ) Probnik iglowy kosztuje grosze a jest to podstawowe nazedzie jak chcesz cokolwiek robic przy kablach w samochodzie wiec proponuje zakupienie go :D