Treść opublikowana przez jedker
-
Problem z odpalaniem 316i 1.9
Obadałem temat dokładniej i znalazłem przyczynę która jest zgoła odmienna od wcześniejszych założeń... Nie zauważyłem tego wcześniej ale kiedy samochód nie chce zapalić, to w pozycji 2 kluczyka nie zapalają się kontrolki na desce, tak jak by stacyjka nie załapywała? Wystarczy że "cofnę" kluczyk do pozycji 1 i ponownie przekręcę do 2 kontrolki się zapalają i silnik odpala.... Czy winą jest wadliwa stacyjka?( coś może nie łączyć?) czy może coś innego? Jakieś pomysły?
-
BMW E90 330D 2006 Poznań WBAVC51010VD01324
jedker odpowiedział(a) na domel134 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://best-performance.pl/chiptuning.php?marka_edit_wersja=4&marka_edit_nadwozie=9 ;) Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
BMW E90 330D 2006 Poznań WBAVC51010VD01324
jedker odpowiedział(a) na domel134 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAkurat z tego silnika można tyle Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
E91 i zbierająca się woda na podłodze za siedzeniem pasażera
Odkręć boczki drzwi i sprawdź czy mata wygłuszająca się nie odkleiła. W e46 był to znany problem moze tu jest podobnie
-
Problem z odpalaniem 316i 1.9
No póki co liczyłem na fusy :) Myślałem ze moze słaby akumulator ma na to wpływ, ale jeśli nie to jutro pogadam z elektrykiem i będę wiedział coś więcej
-
Problem z odpalaniem 316i 1.9
No właśnie gdzieś o tym czytałem ale nie znalazłem tematu z dokładnie takimi objawami... Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka Da się sprawdzić czy to to?
-
Problem z odpalaniem 316i 1.9
Witam. Koledzy mam mały problem z odpalaniem, a mianowicie czasem nie chce odpalić za pierwszym razem.silnik kręci i nic. Za drugim razem odpala na dotyk. Nie wykrylem żadnej zależności tzn. Czasem odpala normalnie nawet na zimnym a po przejechaniu jakiegoś odcinka znów kręci i nic.:/ czy może mieć to coś wspólnego z akumulatorem? Ostatnio się rozładowal przy tych mrozach. Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
E90 330xd M pakiet DO ZAMKNIĘCIA
http://www.youtube.com/watch?v=un1VhJIwnxQ Sorry ale nie mogłem się powstrzymac :D
-
Niski poziom płynu chłodniczego.
miałem taki sam problem w e46, pomogło odpowietrzenie układu
-
E90 320D WBAVU31030K046661
jedker odpowiedział(a) na dawidtrafny temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMOze troche źle sformułowałem zdanie;) To tylko moje wnioski, choc pewnie sie nie pomyliłem jeśli przebieg podany przez kolege jest prawdziwy
-
E90 320D WBAVU31030K046661
jedker odpowiedział(a) na dawidtrafny temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażP7R9A EDITION FLEET Przeciez firmy ie kupuja takich aut zeby staly na parkingu... poza tym w 2 lata 150tyś. :?
-
E90 320D WBAVU31030K046661
jedker odpowiedział(a) na dawidtrafny temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSamochód flotowy więc to 250 tys to on miał ale w 2010 r. Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
[e91] 320d wbaavu31050ky24975
jedker odpowiedział(a) na polacco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRedukcja mocy czyli ma 150 KM a nie 163 KM :)
-
[E46] WBAAM51040EZ50284
jedker odpowiedział(a) na pietrovek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtył zderzak to samo...widać jak szczelina pod wlewem jest coraz szersza :)
-
Rejestrecja anglika.
nie zarejestrujesz w polsce auta z kierą po prawej. Jeśli mieszkasz np w angli i masz tam zarejestrowane auto to mozesz nim jeździć po polskich drogach
-
Rejestrecja anglika.
Twoje pochodzenie nie ma tutaj znaczenia o ile sie nie myle. Możesz być nawet z księżyca :) ale samochód rejestrujesz w Polsce wiec nie da rady. Możesz za to w druga strunę( zarejestrować go ,o ile to możliwe w kraju z którego pochodzisz i jeździć nim w polsce)
-
BMW e91 318i WBAUS32050A535634 kłamczuszek z forum
jedker odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa tu nikogo nie bronie, ale zrobiliście trochę nagonkę. Co do uczciwości to może faktycznie przy kolorował, jednak jest napisane "literatura angielska" więc to chyba oczywiste skąd pochodzi samochód. Kolega capaz napisał ze samochód widział i jest naprawdę dobry, więc czemu robic koledze zły PR jeśli poza swoimi domysłami tak naprawdę o samochodzie wiecie tyle ile powie VIN.
-
BMW e91 318i WBAUS32050A535634 kłamczuszek z forum
jedker odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż...wyszło własnie jak potencjalnie dobre auto może zostać przekreślone przez forumowych "fachowców" wróżących z fusów. Gratulacje Panowie :oops:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
NOwa perełka na sprzedaż http://otomoto.pl/mercedes-benz-e-260-pakiet-amg-gaz-gangsterski-C31850984.html Na pewno niemiec płakał jak sprzedawał :D
-
BMW E81 120D WBAUB51000VB89985 Warszawa
jedker odpowiedział(a) na magnifique temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNajlepiej jechac i zobaczyć choc pewnie już nie jeden obejrzał...przez dwa miesiace cena spadla o 7 tyś a to daje do myślenia. http://allegro.pl/bmw-e81-120d-motorsport-m-pakiet-bixenon-80-zdjec-i3705114270.html
-
e90 320d WBAVU31000KZ26846
jedker odpowiedział(a) na obione temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena jest zdecydowanie za niska...tez szukam e90 do 10 tyś ojro i na mobile w tej cenie ciezko znalesc dobry egzemplarz z 2006 a tu 2008 :shock: z takim wyposażeniem....śmiem wątpic:)
-
pomoc kod do radia
Czyli jeśli włoże je spowrotem do samochodu bedzie działac bez codu? Ja je wyjmowałem, więc wiem ze jest z tego samochodu:)
-
pomoc kod do radia
co to znaczy> :shock: Szczerze mowiąc nie wiem czy kod jest potrzebny(pewnie tak) używam niefabrycznego radia, ale gdyby ktos kiedys chciał wrocic do orginalnego radia to pewnie by mu sie przydal kod...;)
-
pomoc kod do radia
Jeśli by mozna :) BMW Reverse 65.12-6902657 PH595011371120 KW 03/01 Index:01
-
BMW z Niemiec
Zdaje sobie sprawe ze nie wypas ;) ale mam realne podejscie i wole szukac zadbanego samochodu ze słabszym wyposażeniem niz trupa na wypasie. Poki co robie tylko rozeznanie tematu, ale musze przyznać ze ten kolor i M-kowe fotele w alkantarze to coś co mnie uzekło :D