Treść opublikowana przez zan1zan
-
streaming audio
nic nie trzeba było u mnie dokładać, dopisał tylko jakąś linijkę kodu i śmiga :cool2:
-
streaming audio
tak, mam pełną obsługę telefon + audio u mnie nie trzeba było nic dokładać, tylko skorzystać z usług człowieka biegłego z programowaniu BMW - raczej nie szukaj ich w ASO, bo oczywiście nie byli mi w stanie pomóc, a kumaty gość załatwił to w kilkanaście minut
-
RTTI koszt używania w PL ?
Czy całkiem fajnie to ja nie jestem przekonany ? Ostatnio jeżdżę z włączoną też mapą Googla i wydaje mi się, że trafic lepiej tam działa - pewnie ma znaczenie ilość użytkowników BMW/Googla, Ostatnio np. startując w trasę różnica w czasie przejazdu BMW/google była ok. 45 min. - w BMW dłużej i w trakcie jazdy czas zmniejszał się do przewidywań z googla. Poza tym tak z 2 lata temu A1 od Gdańska miała według RTTI korek prawie aż do Torunia - i zdarzyło mi się to co najmniej 2 razy - a korka oczywiście nie było, więc algorytm w BMW nie do końca się sprawdza. a przy okazji mam pytanie, bo u siebie nie brałem opcji pełnego internetu - czy jest możliwość odpalenia mapy googla na ekranie ???
-
BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM 2017-2
u mnie aktualizowała się podczas jazdy - bez problemu, nawet z nawigacji korzystałem
-
BMW X5 2017 Nawigacja
w wersji 2017-1 nie ma jeszcze, ale w ukazującej się teraz 2017-2 już ma być :mrgreen:
-
streaming audio
no właśnie u mnie jest tylko opcja "telefonu" a nie ma "audio"
-
streaming audio
a Ty jaki masz zestaw podstawowy, czy rozszerzony ?
-
streaming audio
ja mam podstawowego bluetootha, nie tego rozszerzonego, ale według sprzedawcy z BMW nie ma to znaczenia .......... :roll:
-
streaming audio
tak, próbowaliśmy na różnych telefonach i na każdym systemie
-
streaming audio
u mnie sprzedawca i serwisant też byli przekonani, że musi działać, a jednak wyświetla tylko opcję 'telefon', bez 'audio' a z jakiego okresu macie auta ?
-
BMW ROAD MAP EUROPE NEXT 2017-1
ponoć jest już dostępna wersja 2017-2 z min. brakującym kawałkiem A1 koło Łodzi - ciekawe kiedy tutaj ktoś będzie miał możliwość podrzucić
-
streaming audio
mam u siebie problem ze streamingiem muzyki do audio w X5, w menu bluetootha nie ma w ogóle opcji "audio" jest tylko "telefon" i w serwisie sprawdzali, że w moim egzemplarzu nie ma takiej opcji w ogóle jak to wygląda u Was ?
-
silnik x25d - opinie
wrażenia słuchowe to zapewnia mi zestaw audio :lol: jak już wcześniej pisałem też bym wolał 30d, a najlepiej 40d lub 50d :mrgreen: , natomiast różnica w cenie jest jak dla mnie nie do przyjęcia - za silnik 30d przy mojej konfiguracji doszło by pewnie ok. 65 tys. PLNów :mad2:
-
Akcja serwisowa 25d - zawór EGR
- Akcja serwisowa 25d - zawór EGR
nie przesadzaj - 218 KM :lol: :norty:- Akcja serwisowa 25d - zawór EGR
ale chyba nie na wszystkie, bo ja dostałem tylko wezwanie na lampy, a EGR ponoć mnie nie obejmuje ?- Ad blue
- przedłużenie gwarancji
tylko do końca marca jest możliwość przedłużania gwarancji i pakietów serwisowych na dotychczasowych warunkach, co IMO jest sporym pogorszeniem oferty ze strony BMW czy wykupujecie przedłużenie gwarancji do swoich X5 ? na 3 rok ja brałem, bo cena była przystępna, ale na kolejne lata oczywiście rośnie, aż do absurdalnych na 6 rok ( coś chyba ok. 25 tys. zł :duh: ) jakie w ogóle macie przebiegi ? - ciekawe kto ma największy przebieg ?- BMW ROAD MAP EUROPE NEXT 2017-1
że się tak naiwnie zapytam - są stare i nowe wersje 2017-1 ???- X5 f15 vs 5 GT lift
nie jeździłem 5GT, ale z uwagi na to, że jest na płycie 7-ki, to spodziewać się można większego wnętrza, wygląd jest faktycznie dyskusyjny, ale po lifcie trochę lepszy, sam się zastanawiałem nad 5GT ale u mojego dealera nie mieli nawet i cenowo drożej od F15 a nowe 5GT na pewno niedługo będzie - nowa 5 już za chwilę w salonach, to i GT się pojawi za jakiś krótki czas- BMW ROAD MAP EUROPE NEXT 2017-1
no właśnie na zapas A1 była już narysowana w 2016-1, tak więc spodziewałem się jej normalnie oddanej w navi :8) , oby kwietniu była, bo tak trzeba będzie jeszcze rok czekać :D- BMW ROAD MAP EUROPE NEXT 2017-1
czy orientujecie się jakie zmiany są w tej wersji 2017-1 na terenie Polski, bo grube ostatnie otwarcia autostrad jak A1 i A4 jeszcze nie są uwzględnione ? jest może jakaś informacja w necie nt. zmian tak jak to podaje np. Automapa ?- F15 2017 Łączenie screen mirroring ?
Nie znam sie to sie wypowiem :P Sprzęt na pewno jest w części nowy, bo choćby masz ekran dotykowy, podejrzewam, ze wpakowali tez przy okazji LTE zamiast przestrzalego już 3G- Moje X5 F15
:shock: o to się zmieniło, bo jak ja kupowałem w 2014 r. to o darmowych aktualizacjach nie było nawet mowy.- Zakup X1 F48 - konfiguracje, ceny, podpowiedzi.
ale ta zdalna lokalizacja działa tylko gdy auto jest o obrębie z tego co pamiętam ok. 1,5 km, więc nie jest to przydatne jak samochód odjedzie bez wiedzy właściciela dalej :cry: inna sprawa, że BMW może spokojnie zlokalizować auto wszędzie, a z drugiej strony złodzieje na pewno wiedzą, że niektóre auta mają wbudowane urządzenia lokalizacyjne. - Akcja serwisowa 25d - zawór EGR
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.