Skocz do zawartości

lukasz822

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukasz822

  1. lukasz822 odpowiedział(a) na Marchall temat w X5 (G05)
    A ja w F15 wyczyściłem szczotka i takim środkiem do czyszczenia kanap skórzanych . Środek był z firmy KLER. Efekt mega dobry, tzn ozdzyskany mat. Oczywiście nie jak nowy, ale w 80% na pewno.
  2. A dla mnie nowa 7 jest również bardzo ładna … mimo, że moim pierwszym BMW było E36 323 Ti Compact M Technic i raczej preferuje tradycyjne formy to chyba się starzeje i porzucam te młodzieńcze wspomnienia, a stawiam na innowacje.
  3. Szczerze to byłem na pierwszym pokazie w zeszły piątek w Arena Łódź i to prawda, na zdjęciach wygląda średnio, a w rzeczywistości bryła i proporcje bardzo dobre. Mi się podoba.
  4. Ja nie liczyłbym specjalnie na ultra rabaty. Jak wcześniej koledzy pisali do połowy 2026 roku obecne x5lci ma być, więc jeszcze dużo czasu. Ponad to oprócz braku rabatów na X3 pojawił się inny problem, już na 6-7 miesięcy przed końcem produkcji nie można było wybrać pełnego wyposażenia, zniknął silnik x3 m40d , ograniczenia w wyborze kolorów itd…
  5. Ale to myślisz, że aucie 2 miesiące i 5tys km tak już może być? Czy to po prostu wada produkcyjna?
  6. Czy może spotkał się ktoś z takim zjawiskiem jak na filmie? występuje zawsze po postoju ponad 10 minut. Samochód ma dwa miesiące , umówiłem się już na serwis gwarancyjny na najbliższy poniedziałek, bo brzmi conajmniej dziwnie. IMG_5664.mov
  7. Gdzies wyczytałem , że u niektórych też się takie dźwięki wydobywają, ale podobno jest to zależne od konfiguracji wyposażenia, bo wtedy poszczególne systemy się aktywują podczas wybudzania i Mogą wydobywać się dziwne dźwięki…
  8. A to ja zapytam o hak. Mam seryjny i zauważyłem, że jak jest rozłożony i wybudzam samochód wydaje dziwne jęczenie jakby z tyłu pod spodem auta. Taki dźwięk na dwa razy, raz głośniej, a raz ciszej. Jeśli tak jest schowany , to słychać to bardziej jako uruchomienie elektroniki , zassanie powietrza. Czy ktoś ma takie odgłosy ?
  9. Tak to z telefonu. Działa tak przez CarPlay, ale wystarczy w telefonie odznaczyć go w CarPlay i nie będzie sam się włączał. Zostanie tylko ten z samochodu.
  10. U mnie w X5 LCI też słychać czasami takie jęczenie przy wybudzeniu auta, a zwłaszcza, gdy mam wyjęty hak … chyba tak musi być …
  11. U mnie tylko lewe, ale mam pytanie co do pozycyjnych z tyłu. Nieraz jak mijam x5lci to przy dziennych z przodu świecą również pozycyjne z tyłu. U mnie dzienne kreski z przodu świecą, ale tył całkowicie ciemny, czy to da się jakoś włączyć , czy nie bardzo ?
  12. A ja miałem odebrać X6 40d w lipcu, zamówiona 8 kwietnia i cały czas info , że nawet nie jest w produkcji i nie wiadomo kiedy będzie. Dealer nie jest w stanie odpowiedzieć kiedy konkretnie … Przewidywany termin odbioru październik/listopad 😕 ktoś może ma podobnie ?
  13. Ja używam Thule velocompact 926 z adapterem , jestem mega zadowolony. Zabieram 4 rowery dwa 29 cali rama M (damski, męski) oraz dwa 27.5 rama M (damski , męski- dzieciaków) . Co najważniejsze łatwość pakowania rowerów i odpowiednią ilość miejsca. Okazuje się , że wielokrotnie u znajomych na innych bagażnikach włożyć 4 rowery ta sztuka układania , kół, pedalow , ramy, obniżania siodełek i przekręcania kierownicy - puzzle. Tutaj jest na prawde bezproblemowo.
  14. Moim zdaniem, ten samochód w mpakiecie jest tak ładny, że nie ma co dokładać. Przynajmniej ja nie będę. X5 40d mpak rozszerzony , kolor szary skyscraper . Felgi 21 i wszystko gra. Ale jak coś kiedyś dorzucisz chętnie zobaczę fotki. Pzdr.
  15. lukasz822 opublikował(a) temat w X5 (G05)
    Cześć, x5 40d 06.2024, czy zdarzyły się komuś problemy z przednim czujnikiem ? Kilka razy zdarzyło się, że się nie włączył, mimo, że używany był książkowo tj. Prędkość poniżej 4km/h , przeszkoda stabilna (ściana). Nie włączył się czujnik tylko w ostatnim momencie czujniki asystujące kierowcę zatrzymały samochód 20cm przed ścianą, pomimo, że czujnik przedni powinien działać 70cm-50cm wcześniej (dane z serwisu, BMW guide i inne źródła. )
  16. lukasz822 odpowiedział(a) na maja22 temat w X5 (G05)
    Pewnie już zamówiłeś , ale : odebrałem 40d miesiąc temu. spalanie średnie 9.7, siedzenia komfort rewelka, elektryczne standard, skórę mam syntetyk, ponieważ w f15 40d miałem natural, ale siedzenia się wycierały i wypychały. W busach firmowych syntetyk i po 200 tys km zero śladów zużycia, ponad to wzór szycia (romby) bardziej mi się podobał. IE jeździłem 30d , ale podług 40d f15 313ps jest wiele bardziej dynamiczne.
  17. A co jest złego w 30d ?
  18. W renderach jest kilka błędów jak ogrzewanie kierownicy przycisk na, a w rzeczywistości włącza się na panelu , natomiast pamięć foteli ustawia się od strony kierowcy. Też to było dziwne , jak odebrałem miesiąc temu, ale widocznie tak ma być …
  19. no może sekunda i trochę, co nie zmienia faktu, że irytuje bardzo … nie kojarzę, żeby w poprzednim moim f15 40d coś takiego było , bo chyba że tutaj przełącznik szybko się zmienia , a tam klasyczna dźwignia i ona czas wypełniała …
  20. Cześć, krótkie zapytanie, auto odebrałem 3 tyg temu i zauważyłem lekkie opóźnienie przy zmianie biegów, tzn. w przypadku zmiany z R na D przy manewrowaniu jest ok. 2 sekundy zwłoki od momentu zmiany i pojawieniu się D na wyświetlaczu. Normalne , czy coś nie tak ? Odwrotnie z D na R raczej nie ma opóźnienia.
  21. Niestety w nowszym sofcie nie można wyłączyć. Ja odebrałem 3 tyg temu i szukałem u wielu dobrych koderów w Polsce i jeszcze nie zabierają się za iDrive 8,5. Jedynie ten SET na kierownicy
  22. robilem ostatnio taki manewr u znajomego, kodowanie zajelo mu 3 minuty, i jest to na swiatlach dluchich ustawionych na 42%mocy i wszystko gra, w pozycji auto swica sie swiatla dzienne przod oraz pozycje tyl bez podswietlenia tablicy rejestracji, natomiast gdy ciemno wlacza sie ksenon i reszta.
  23. u mnie regularnie po miescie spala 9,0l ... trasa ok. 8 litrow przy jezdzie mieszanej, jak mozna to szybko, jak nie to wolno...
  24. prawa strona legla
  25. Nie ringi. Mam na mysli wewnetrzne swiatlo w reflektorze, ktore w autach bez bixenonu jest swiatlem drogowym. O ile sie orientuje bmw nazywa to swiatlem pomocniczym

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.