Treść opublikowana przez kulawy23
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Jak igla i jest to prawda, to ok. Tylko musisz sobie teraz ocenic czy 2.0 Ci wystarcza bo mimo map itp to nie wierze w 170 koni, a jesli nawet to napewno nie jedzie to jak 170 konne m52b25. Ja osobiscie to jak e36 to tylko 2.8 i chce wydac okolo 15 tys na takie wozidlo.
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Czarna z Żor to kilka dodatkow z tesco (lampy kierownica i "poduszki" na pasy). Sosnowiec wyglada ciekawie i ma dobry motor pod maska. Zabrze to przemawia za mna wyposazenie bo ma tempomat, natomiast nie wiadomo do konca jaki silnik tam siedzi (po mocy m52b25 ale wpisana pojemnosc 2l). Zycze powodzenia w poszukiwaniach, aby nie byly tak mozolne jak moje :D
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Hehehe ja tez szukam cos dla siebie inarazie lipa. A cos ktos moze powiedziec o tej sztuce? http://allegro.pl/bmw-e36-328-sedan-m-pakiet-kolektory-m3-szpera-bdb-i4481801990.html
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
W opisie jest napisane, ze sprzedany wiec chyba sie kolego nie przejedziesz ;/
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
W takie przeiegi nie wierze i nie o to pytalem. Przykladowo kolega z pracy (niemiec) jezdzi e90 z 2007 roku i ma przejechane 200 tys. Wiec 100% e39 na allegro itp maja krecone liczniki.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Sprawy nie poszly po mojej mysli i jednak moge soie pozwolic na e39 do 15 tys. W gre wchodzi tylko silnik m52b28 i musi miec klimatyzacje i tempomat, reszta nie ma znaczenia. Moja uwage przyciaga ogloszenie (link nizej), prosze o opinie: http://olx.pl/oferta/sprzedam-bmw-e39-528-CID5-ID563Zp.html#e18b51f2de Ewentualnie jak ktos ma taka e39 lub znajomy do sprzedania to prosze o kotakt.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Witam. Jako, iz nie dlugo mam zamiar nabyc e39 mam kilka pytan. Interesuja mnie silniki 2.8 i 3.0i chyba ze trafi sie ladne b44. Czy w wersji poliftowej wystepowal silnik 2.8? I jesli tak to czy byl juz na podwojnym vanosie (chyba podwojny vanos byl w bmw od 99 roku). Na temat silnika 3.0 m54 czytalem wiele opini i byly one rozne wiec pada pytanie czy odczuje wielka roznice miedzy 2.8, a 3.0? Bede dysponowal budżetem okolo 20 tys. i nie ukrywam, iz chcialym nabyc wersje poliftowa, jednak jesli bedzie ladne v8 to przyjme nawet przedlifta :D
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Ladna, przod troszke nizej i bedzie kosa. Tylko szkoda, ze kolejna ladna z wypozazeniem golfa II.
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Za takie pieniadze kolego jak chcesz maly motor to napewno kupisz cos ciekawego. Auto z ogloszenia wyglada zachecajaco, jednak tyle placac wymagalbym jakiegos wyposazenia.
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Kolego e36 jest dosc nieprzewidywalne z duza moca. Na mokrym asfalcie nawet dodanie lekko gazu moze zakonczyc sie zerwaniem przyczepnosci wiec tutaj trzeba uwazac. Jezdzac slabszym autem trzeba mocno dusic zeby jechalo, a tutaj jak z przyzwyczajenia zacznie sie mocno dusic to i w sloneczny dzien Cie pozabiera na drodze. Do tego autem z napedem na tyl trzeba krecic kierownica w przypadku poslizgu troche inaczej niz w fwd, nie mowiac juz o chaotycznym i panicznym kreceniu, ktore moze wystapic u osob swiezo po odebraniu prawka. Taka prawda niestety, ale czlowiek po egzaminie i odepraniu "papierow" dopiero uczy sie jezdzic i 200 konna jednosta + tyl naped i dosc lekkie auto moga okazac sie katem.
-
E34 525 TDSa Techno-Violett
Na 5er juz pisalem i tutaj tez podtrzymuje swoje zdanie, ze bedzie z niej kosa.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Czytaj ze zrozumieniem, zobacz co pisalem wyzej, a pozniej mow, ze ktos jest durny itp. Wiecej nie moge o twoim komentarzu napisac, bo musialbym znizyc sie do twojego poziomu.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Tds to nie silnik wyczynowy, ale jak trzeba i sie lekko podkreci to nawet sporo potrafi jak na klekota. Jakies 6 lat temu ojciec tez mial tds'a i przez rok jezdzilismy nim bezawaryjnie, natomiast wujek ma od 8 lat do dzis i stale cos jest nie tak, bo kupil auto po powodzi i ma problemy z elektryka itp. Do tego silnika trzeba podchodzic z "uczuciem" bo nie jest to pojazd do upalania tylko do wozenia czterech liter z punktu A do punktu B.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Mialem tds'a w e34 kupionego za 2800 zl. Troche wlozylem w hamulce, zawieche i sprzeglo, ale silnik byl dzwon i zlego slowa na tds'a nie powiem. Dobrze traktowany i utrzymany to bardzo wdzieczny silnik.
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Mysle ze za te 5k napewno da rade wyrwac, a moze mniej warto negocjowac. W tych autach nie patrzy sie na rocznik tylko na stan techniczny i blacharski. Jesli jest ok to decyzja nalezy do Ciebie. Jesli dobrze zrozumialem to dzisiaj miales ogladac/kupic wiec daj znac co i jak.
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Sprzedać nie będzie raczej ciężko, chyba że zameczysz przez wakacje. Czerwony kolor dokładnie oglądaj bo w większości aut może być on już różowy.
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Albo ja mam cos nie tak, albo moderatorzy tak zjeba.... strone olx (tablica), ze nie widze zdjec w linku, ktory podales. Wiec z ocena z mojej strony nic nie pomoge.
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Raczej znajdziesz i predzej 1.8 niz2.0, ale warto szukac. Is'a na 90% nie bylo w kombi.
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Porownywac mozna predzej 2.0 z 1.8 ale is. Tanszy w utrzymaniu itp bedzie 1.8 ze wzgledu na mniejsza ilosc cylindrow i mniejszy apetyt na paliwo. b20 mozna kupic dobre juz w okolicy 7 tys. Zadbane i warte uwagi 1.8 beda ciut tansze. Osiagami 2.0 i zwykle 1.8 to nie trzeba tlumaczyc nikomu, jednak 1.8 is jest podobny do 2.0 wzgledem osiagow. Zalezy do czego potrzebujesz auto i jak lubisz jezdzic.
-
520i E34 '93r - Moja Babcia
Koło i drewniane wnętrze jest na ogromny plus :cool2:
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Raczej nie warto, bo auto wyglada na ulepa wiec nie bylo pewnie dobrze traktowane. W sumie tego nigdy nie wiadomo, ale wyglad auta odstrasza.
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Nie wiem czy dobrze mysle, ale za cene 10k to mozna szukac sedana lub coupe, a nie cabrio. Ceny ladnych i godnych uwagi cabrio czesto przekraczaja i to sporo prog 10 tysiecy. Auto z ogloszenia wyglada wrecz smiesznie i jedna mysl jak go widze przychodzi mi do glowy, jest to typowy "ulep"
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Akurat nie ciezarowkami tylko troche innym sprzetem, co do tego gdzie mozna depnac to wiem bo osobowym jezdze sporo i w sumie tylko po autostradach. I mysle ze pora skonczyc temat bo chodzi tu o porade w sprawie e39, a nie o to jak ktos z nas jezdzi itp. Jedni jezdza wolniej inni szybciej, a to czy lubie dana marke to juz moja sprawa i nikt nie musi sie ze mna zgadzac. Kazdy ma swoje upodobania i fantazje...
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Ludzie lubia to co maja, "a ja kocham swoja mame" :mrgreen: Kazdy wybiera dla siebie to co w tej chwili jest mu potrzebne badz co sie akurat wartego uwagi trafilo.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Glownie mam jakas niechec do passaciarzy i golfiarzy gdzie 1.9 110 km to najwspanialsze auto na swiecie, a bmw jezdza wiesniacy i kazda inna marka to dno... Nie lubie vw i audi i pokrewnych marek, dlatego jestem ustawiony anty na te pojazdy. A co do pedzenia to jezdze zawodowo duzymi zestawami i mam spore doswiadczenie w prowadzeniu pojazdow i wiem kiedy i gdzie moge depnac.