Treść opublikowana przez wojtek1418
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
Witajcie. Zakładam temat gdyż takiego problemu nie było na forum. Auto po uderzeniu w krawężnik . Połamane wahacze w tylnym lewym kole przegub itp. Teraz moje pytanie. Samochód poskładany i w trakcie jazdy po ok 20 km wyskoczyły kontrolki żółte od hamulcy z wykrzyknikiem, ciśnienia w oponach żółta i od kontroli trakcji. Podkreślam wszystkie trzy koloru żółtego. Co moze byc winne? Czujnik prędkości koła przychodzi mindo głowy. Podpowiecie cos?
-
E90 ściąga na lewo.
Mogły sie zmienić katy minimalnie chociaż teoretycznie nie powinny. Ale podjedzie do jakiegoś goscia od zawieszeń/geometrii zeby sprawdził pochylenia i ewentualnie amory przednie.
-
Łańcuch rozrządu N47
N47 to N47 :D
-
E90/ E91 - Splitery z allegro - opinie
Ciężki temat z tym ogólnie. Wiem ze Czerwony ma dostęp do tego tylko z kolei jest problem z kontaktem właśnie z nim :d
-
E90 ściąga na lewo.
Czy letnie koła maja większa średnice felgi? Np zimowe to 17 a letnie 18?
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
To zależy czy lubisz sam sie bawić z lakierem. Wiadomo powłoka bedzie siedziała dobrych kilka miesięcy, a jesli chodzi o wosk to tak jak Rivasi pisał trzeba zdecydowanie cześciej powtarzać zabiegi. Chyba, ze bedzie to naprawdę trwały wosk i powiedzmy bedziesz go dodatkowo qd zabezpieczał to tez chwile pobędzie.
-
E90 ściąga na lewo.
Odgrzeje i zostawię dla potomnych. Problem juz dawno ogarnięty ale zostawię info jakby ktoś miał kiedyś podobny problem. Wiec za ściąganie samochodu odpowiada tylko i wyłącznie kąt pochylenia koła. U mnie winny był skrzywiony amortyzator z lewej strony. Koło bylo wychylone na minus co w konsekwencji powodowało ściąganie . Po wymianie OBU amorów i ustawieniu geometrii jak ręką odjął.
-
E90/ E91 - Splitery z allegro - opinie
Odgrzeje schabowego :D jakby ktoś miał splittery do e90 Lci to chętnie przygarnę odkupie :D
-
Jaki silnik do e90?
Dokładnie jak kolega wyżej napisał. Ostatnio miałem u siebie e90 na liczniku 170 tys a jak pogrzebalem trochę to okazało sie ze miała ponad 560tys nalatane a koleś zadowolony :D
-
[e39] 525d 2003 M-Pakiet ~195KM 400Nm
Gratulacje! Tez przerabiałem ten temat nie dawni :D fotelik Recaro podstawa :cool2: :lol:
-
Projekt "Mała Czarna" E92 335i
Przeczytaj jak zakłada sie temat i popraw zanim zrobi to admin :D
-
M3 E46 SMG
Sam to odkopię, ale czasem nie wierze w to co czytam na tym forum :D
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Widać, że kierownik ostro wziął sie za robotę :D wiosna przyszła to i zapał do pracy powraca :) czekamy na filmik :8)
-
Zwykłe/niezwykłe 520d
Piękna skóra :) sam mam wnetrze od e60 na swapa , ale po pomiarach nie podejdzie mi do e90, fotele i szyny są szersze o 9cm :mad2: a mogło być tak pięknie xD
-
320d E90 Black Sapphire nowy wydech str3
Na chwile obecna wyleciały wszystkie oznaczenia modelu z tylnej klapy. Teraz jeszcze bardziej udaje benzynę z tylu :D w wolnej chwili wrzucę fotkę :D
-
Zwykłe/niezwykłe 520d
Jak zrobie zdjęcia to sie pochwale :D nic szczególnego ale na pewno lepsze niż te co mam teraz w e90 :D
-
Zwykłe/niezwykłe 520d
chłopaki a tak z innej beczki. nie wiecie czy fotele z e60 podejdą do e90? :D Mam fajne w domu i nie wiem czy je wyebać czy da się je podpasować :D
-
CHIPTUNING BMW 318D 320D 330D ProfiStrojenie DPFoff PROMOCJA
Chłopaki czy jest jakaś sprężarka która podejdzie p&p do n47 np od jakiegoś 3.0d? Wiadomo ze na 100% p&p żadna nie podejdzie, ale z pewnością sa takie, które wchodzą bez większych problemów .
-
320d E90 Black Sapphire nowy wydech str3
Rivasi fajnie ze chociaż moze poudawać :D jak wrzucę cos na yt to na pewno sie o tym dowiecie :P
-
320d E90 Black Sapphire nowy wydech str3
skromne 5 zielonych po znajomości :D
-
320d E90 Black Sapphire nowy wydech str3
witajcie ponownie :P wracam z kolejnym modem. Mianowicie wyleciał tłumik końcowy, a w zamian został wspawany Y-pipe z kwasiaka z podwójną polerowaną końcówką 2 x 70mm. Wszystko ogarnięte bardzo profi w firmie VT Performance. Pozdrowienia dla Tadzika :mrgreen: oprócz tego musiały jeszcze wlecieć klipsy w amory tylne ze względu na to, że przycierało. Teraz są po 2 szt czyli 10mm na stone i jest :cool2: http://www.fotem.pl/data/c85e249acaf925b81be89d943638.jpg wspomniany Y-pipe http://www.fotem.pl/data/ad33a01a7f8b9f9943c4c5643c3576.jpg http://www.fotem.pl/data/fb6a239f6ac084d1993e6d7a77b27.jpg http://www.fotem.pl/data/c20c8eb6e5ce067608287680dab0.jpg
-
Bmw e92 bbs motorsport 250km 570nm
ja bym od razu zrobił pomarańczowe... :duh: Nad każdym samochodem pracuje grupa inżynierów i każda próba poprawiania kończy się niezbyt dobrze, tylko seria Panowie no może być delikatna kosmetyka jak u niektórych... ale to co większość z was tutaj usiłuje zrobić :shock: czytaj -poprawić fabrykę to wygląda to moim zdaniem słabo... oczywiście wolny kraj :cool2: Hahahahaha :mrgreen: stary zobacz projekt Rivasi, kulfon3 lub damp21plbe a potem komentuj. Pozdro
-
E91 320d M47 '06 M-pakiet Le-Mans Blau by aaben
Fajnie dzieki. Zapewne pokuszę sie o takiego moda. Brakuje mi seryjnych cupholderów
-
E91 320d M47 '06 M-pakiet Le-Mans Blau by aaben
Bardzo funkcjonalny mod. Jaka cena takiego bajeru?
-
E91 320d M47 '06 M-pakiet Le-Mans Blau by aaben
Wyglada super. Kubki z Orlenu wejdą do tego Cup holdera?