Treść opublikowana przez Mariusz040
-
E60 r 2004 520i WBANA31050B019678 Ostrowiec Świętokrzysk
Mariusz040 odpowiedział(a) na pasiekowski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa też jestem zalogowany na innych forach. Jedno co sie powtarza nagminnie to auta w super cenach. To forum jest wyjątkowo aktywne sporo osób zajmujących się handlem wypowiada się praktycznie w każdym wątku. Na innych forach nie ma to miejsca w takim stopniu. Poza tym w bmw jest możliwość banalnego rozkodowania vinu, w nowszych autach Kruk wrzuci ostatni serwis i temat się rozwija. Większa chęć pomocy ze strony użytkowników tego forum. Patrząc po tym jak przychylne są wpisy oceniających to handlarze, którzy najczęściej nie mają zbyt pewnych ofert byliby idiotami gdyby tutaj wrzucali swoje cuda. Przecież może jedno auto na stronę ma pozytywne oceny, albo i nie :D
-
E60 r 2004 520i WBANA31050B019678 Ostrowiec Świętokrzysk
Mariusz040 odpowiedział(a) na pasiekowski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGratuluję, udanej eksploatacji. Mam tylko małe zapytanie jak to autko sprawdzałeś? Na ten przebieg były książki czy potwierdzenia z ASO?
-
E60 r 2004 520i WBANA31050B019678 Ostrowiec Świętokrzysk
Mariusz040 odpowiedział(a) na pasiekowski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMasz w 100% rację, Ocena aut w tym dziale jest tak schematyczna, że wiadomo wszystko 5 postów do przodu. Wrzuca ktoś tanie autko, wychodzi kręcony przebieg, źle spasowane elementy, złe odcienie, odwrotnie założone siłowniki maski (tyle się o tym pisze, a dalej tyle samochód, gdzie zakładają je źle :p ), brak naklejek na pasach, słupkach, złe deski rozdzielcze, rozbieżności w vinie, że z Gniezna, że z Pleszewa, że z Radomia itd itp. Praktycznie zawsze można się do czegoś przyczepić i dalej drąży się temat auta wokół tej wady. Skoro wypowie się o tym tylu specjalistów to laik kupujący pomyśli, że to musi być grat i temat oleje. A jak do tego działu trafi dobre auto, wszystko wygląda OK to cena za wysoka i który idiota chciałby dać tyle za ten samochód?! :D Dobrym przykładem było moje e90, gdzie zgadza się wszystko, a mimo to zostało objechane za cenę. Jedna z tańszych ofert w kraju, patrząc na Niemcy to w ogóle nie ma co gadać, a pomimo to gościu który był poważnie zainteresowany olał temat. Myślę, że wrzucający temat rezygnują z oglądania, bo mieli nadzieję, że trafili na idealny samochód w dobrej cenie. Takim się nie okazał, więc wierzą dalej, że kiedyś przyjdzie jeszcze ten dzień i kupią swoje cacko za pół darmo. I tak kółko się kręci i kręci. Dobrze idą samochody, gdzie handlarz spotka fana samochodów, który naczytał się gazet, zabajeruje, nawciska głupot i będzie przyrzekał, że jest tym jedynym uczciwym. Przepraszam założyciela za offtop :)
-
E90 318i Krągola WBAPF51050A423625
Mariusz040 odpowiedział(a) na tomek_e90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa również się polecam, jeżeli wrzucone auto się nie spodoba :) Zerknij na prywatne wiadomości Tomek.
-
E90 318i Krągola WBAPF51050A423625
Mariusz040 odpowiedział(a) na tomek_e90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzejedź się kiedyś w nocy na ksenonach z BMW, różnica jest nieziemska. Znacznie to poprawia komfort, mój znajomy stwierdził, że na długich świeci jak w samolocie :)
-
E90 318i Krągola WBAPF51050A423625
Mariusz040 odpowiedział(a) na tomek_e90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażParktronik przód + tył? Ciekawe jak on widzi ten przód :) Silnik 1.8 :D Szkoda, ze nie ma ksenonów, moim zdaniem to najlepsza możliwa opcja doposażenia. Przede wszystkim to wziąć numer rejestracyjny z NLD i wtedy można sobie sporo ustalić na temat tego samochodu.
-
Seria 5 F10 - Rybnik WBAFV31020C696108
Mariusz040 odpowiedział(a) na Luk24 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażU mnie przebieg jest praktycznie identyczny i na fotelu jest jedno zagięcie na boczku (standardowo), poza tym zero śladu. Wszystko zależy od właściciela, bo mógł przez te 4 lata wsiadać i wysiadać po 5 razy na dzień i wtedy stan fotela pewnie powinien być jaki jest. Tylko wtedy po co mu diesel? :D Rzadko się widzi takie ogłoszenie, ciekawe.
-
Bmw e91 318i 143km , Piła , WBAUS31010A534398
Mariusz040 odpowiedział(a) na Patrykkkk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż50+ dużo... Wiesz ile kosztuje takie BMW w salonie? Strzelam na oko, że między 150 a 180tyś. Ile ma kosztować po 5 latach eksploatacji, w dodatku bardzo niewielkiej? Za ile chciałbyś kupić takie bmw z tym badziewnym silnikiem? 30tyś? 40tyś? 35tyś to kosztuje skoda octavia z blatem 200k z leasingu z PL z tego rocznika. Co tutaj porównywać? Cena jest niska jakby nie patrzeć ;)
-
BMW 520 e60 WBANX31090C087040 Radom - Korekta ponad 100tys
Mariusz040 odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo to widać, że biedactwo zostało oszukane w tych prawowitych państwach zachodu :cry:
-
Bmw e91 318i 143km , Piła , WBAUS31010A534398
Mariusz040 odpowiedział(a) na Patrykkkk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW sumie niewielka stłuczka, ale koło nie powinno strzelić po czymś takim. Poza tym nie wiem dlaczego nie ma zaślepek ksenonów z obu stron. Nie ma żadnych zdjęć z DE? Zapytaj ile mniej więcej za nie zapłacić wtedy :)
-
Bmw e91 318i 143km , Piła , WBAUS31010A534398
Mariusz040 odpowiedział(a) na Patrykkkk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWrzuć na jakąś strone np. Imageshack i dopiero wrzuć. To zdjęcia ze stłuczki w Polsce czy po sprowadzeniu? Cena niska jak na taki samochód, nie patrz na miernik lakieru bo on niewiele mówi o wypadkowości samochodu.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Mariusz040 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJako porządki obywatele można wyrazić zaniepokojenie, że auto jest składane z części kradzionych. Powołuje się biegłego i on ocenia jak jest w rzeczywistości. Przecież w tym M6 połowa części jest wiadomo jakiego pochodzenia. W mojej okolicy był przypadek, gdzie była stłuczka Mazdy 6. Biegły przy ocenie auta ocenił, że airbag kierowcy jest z samochodu kradzionego. Dalej okazało się, że nie tylko ta jedna część pochodzi z aut kradzionych. Koniec końców auto poszło na przepadek na rzecz skarbu państwa. To co się wyrabia z samochodami przechodzi wszelakie pojęcie. mmw bardzo trafnie określił tego przyczynę. Gadka gościa od subaru o sądach za rozpowszechnianiu zdjęć :D miazga
-
Rodzyn e92 335i WBAWC73599E068926 Radom-Warszawa
Mariusz040 odpowiedział(a) na kris1973 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłaśnie wczoraj również to oglądałem i nawet miałem niezłą bekę z tego wszystkiego. Reporterzy wyszukują takie cuda, ujawniają oszustwa i inne ceregiele uświadamiając tym samym nasze społeczeństwo. Tytaniczna praca... Mogę im codziennie podsyłać po 500 podobnych ofert nie patrząc na zdjęcia. Na jakiej podstawie ktoś wywnioskował, że auto kosztujące kilkadziesiąt tysięcy mniej niż powinno, będzie w 100% ok? Przecież to jest samochód dla 95% naszych klientów, którzy patrzą tylko na to jak podniesie się mnienianie ich sąsiadów o nich, kiedy kupią sobie taką brykę. Mało kogo interesuje własne bezpieczeństwo jak za taką kasę stoi taki samochód. Handlujący mają taki towar jakiego oczekują klienci, klientela oczekuje samochód za pół darmo, a w inny sposób zrobić się takiej ceny nie da. TVN turbo robił kiedyś reportaż dlaczego handlarze muszą tak postępować i pewien przedstawiciel tej branży dokładnie odpowiedział na to pytanie. Teraz jeżdżą sobie, szukają samych mega okazji i wytykają nieuczciwości oszustom :) Żaden rodzyn z tego 335, wystarczy poczytać temat o samochodach z USA, raz na 10 stron trafi się niebity :) Jedyne co mnie zaskoczyło w tym programie to zachowanie sprzedającego, który powiedział, że samochód miał robione całe przednie zawieszenie i zmieniony zderzak. Rzadko można aż tyle usłyszeć.
-
E90 WBAVC31020VC48847 Łódź
Mariusz040 odpowiedział(a) na chris_p temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiemiec kupił diesla by przez ponad 8 lat zrobić 180tyś km? :) W sumie napisali, że od A do Z serwisy w ASO także warto to zweryfikować. Jeżeli przebieg jest prawdziwy to samochód wart tej ceny.
-
E90 320, WBAPP51000A867489 Grójec
Mariusz040 odpowiedział(a) na Turus9 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMiałeś po drodze do mnie :) Chociaż wiedziałbyś jak powinno wyglądać niewałkowane BMW z fajnym przebiegiem. Nie martw się, przejechałeś masę km i nie kupiłeś auta, rzadkość chyba :D Jest szansa, że nie wpadniesz na minę ;) Poza tym najpierw papiery, historia tak jak pisano wcześniej. Ja to jest pewne dopiero wycieczka, inaczej w Polce szkoda czasu i kasy na wyjazdy. Zwróć uwagę to co piszą koledzy zorientowani w temacie BMW. Forum jest po to by pomagać, nikt nie ma powody by kłamać, bierz te rzeczy pod uwagę. Tutaj są ludzie mający pojęcie o tych autach.
-
Proszę o opinię 530d VIN WBANJ71000CR15162
Mariusz040 odpowiedział(a) na kultres temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWydaję Ci się, że taka cena to abstrakcja. Niestety polityka kupowania aut w naszym kraju to wygląda. Dobre BMW w Polsce to luksus, mało kto zdaje sobie o tym sprawę. Może 10 letnie to przesada, ale E90 z początku produkcji w full wypasie to w sumie normalna cena. Zobacz w konfigurator ile kosztują beemki, kogo na o stać?
-
E90 320, WBAPP51000A867489 Grójec
Mariusz040 odpowiedział(a) na Turus9 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo z drugiej strony 4-letni samochód patrząc rocznikowo. Nowy kosztował ze 170tyś na PL, a teraz ma być za 55tyś? :) Taniał o ponad 25ty rocznie ta?
-
E90 320, WBAPP51000A867489 Grójec
Mariusz040 odpowiedział(a) na Turus9 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo tym, że STOFF VERTEX/beige to tapicerka materiałowa tylko w kolorze kremowym, a na zdjęciach mamy skóry? Poprawcie mnie jeżeli się mylę.
-
e91 320d 2005 WBAVU31080KY02677
Mariusz040 odpowiedział(a) na lewymokiem temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażheh, złe ciśnienie w oponach :mrgreen:
-
E61 530d WBANJ71020CR12179
Mariusz040 odpowiedział(a) na kultres temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrochę technologii i człowiek się gubi... Za 4 lata chyba usiądę wieczorem i im napisze program, gdyby ich milionowy projekt nie chciał działać :mrgreen: Teraz się chłopaki zastanawiają kto ma w końcu wygrać te wybory :roll: A tak co poniektórzy wiwatowili
-
E61 530d WBANJ71020CR12179
Mariusz040 odpowiedział(a) na kultres temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZadaj sobie kilka banalnych pytań i przestań myśleć o tym aucie jako strzale Twojego życia. Po pierwszy ma ono ponad 8000 wyświetleń. Z taką ceną nie jesteś pierwszym, który tym się zainteresował. Na pewno było wielu naiwniaków nie mających pojęcia o BMW, którzy to auto oglądali, wiadomo-CCC (motto tego działu). Pomimo tego ta super bryka w idealnym stanie nadal stoi :shock: Po drugie nie czytałem większości postów w tym dziale, ale na pewno kilka osób raczyło upomnieć Ciebie, że to troszkę tanio, a u nas nic dobrego to nie wróży. Handlarze nie czarują samochodów w swoich komisach, wbrew pozorom muszą je kupić i jeszcze zarobić :wink: Pozdrawiam
-
BMW e90 320i lublin WBAPG31020VJ43235
Mariusz040 odpowiedział(a) na Michallbn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażM pakiet jak widzę dołożony, fotel troszkę wygnieciony jak na 60tys. Nie powinno byc na nim sladu. Jezeli wlasciciel posiada dokumenty to niech poda cene zakupu w de. Poza tym dwoch wlascicieli w pl i juz niebawem trzeci jak na auto z 2009r to niezły obrót :-)
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Mariusz040 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWystarczy czasem wrzucic w google i może coś wyskoczy. Tym razem coś jest na stronie dobregowujka : http://passioncars.pl/5UXFA13595LY22840 .
-
E92 335 XI 400 KM WBAWC71069E061682
Mariusz040 odpowiedział(a) na krystiangorecki12345 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżeli to byłoby niekombinowane 335 z takim wyposażeniem to cena jest bardzo dobra. Niestety u nas chyba nie ma obecnie dobrego na rynku. Nowe w salonie kosztowało w granicach 300tyś, może troszkę mniej po jakiś zniżkach. Nie ma co oczekiwać, że po 6 latach użytkowania taki samochód tyle zejdzie z ceny.
-
BMW F30 335i M PERFORMANCE
Mariusz040 odpowiedział(a) na tren temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest z USA, widac to po zegarach. Zreszta wiekszosc ich aut pochodzi z USA i ma pewnie podobna przeszlosc. A no fakt, nawet nie patrzyłem na resztę zdjęć po zobaczeniu pierwszego ;)