Treść opublikowana przez Mariusz040
-
BMW F30 335i M PERFORMANCE
Mariusz040 odpowiedział(a) na tren temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo pierwsze załatw Vin tego auta, bo temat pofrunie do kosza. Skądś kojarzę to auto, ale nie przypominam sobie skąd. Ogólnie cena jest niska jak na taki samochód. Mi wydaję się, że to była amerykanka, miała charakterystyczne czarne pasy na całej długości, ale po wielkim dzwonie fachowcy w PL z nich zrezygnowali i jest calutka biała. To tylko przypuszczenia mojej omylnej pamięci, ale na 75% to jest ten samochód ;) Zaraz może coś uda się wygrzebać :wink: @edit Moja pamięć niezawodna, proszę: http://www.bezwypadkowy.net/forum/59-ocena-auta/49753-proba-o-zdjcia-powypadkowe-bmw-335i-f30-vin-wba3b9c55dj437489
-
BMW 320d ED Efficient Dynamics e90 VIN: WBAPP51040A869066
Mariusz040 odpowiedział(a) na frshman temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPiszesz, że szukasz automatu a wrzucasz samochód w manualu. Rocznik jak widzisz podbity w górę, troszku przebieg niewielki jak na tego diesla. Zakładam, ze nie pochodzi z Polski ;-) Aukcja tym razem nie chce mi sie pokazac, wnioskuje z poprzedniego tematu. @pochodzi z holandii co przroczylem takze moze byc fajnie ;-)
-
Witam co Wy na takie BMW 320i VIN WBAEV11000KK47404
Mariusz040 odpowiedział(a) na grzbietu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZrobił kilka takich samych fotek, z tym że na jednym koła skręcone w lewo, na innym w prawo :mrgreen: Nie było kiedyś jakiejś ankiety odnośnie tego jak ludzie postrzegają oferty z fotkami co krok, a jak standardowe 10 zdjęć?
-
BMW e90 330D Kraków WBAVC91090KS08315
Mariusz040 odpowiedział(a) na HuGo86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżeli zamiarujesz kupić 330d do 40tyś to licz się z tym, że samochodu bez przygód nie znajdziesz. Jak na tę cenę+możliwość małej negocjacji to samochód nie wyglądał źle. Można sprawdzić w ASO jak to jest naprawione i już. Na bardzo duży plus to wysłanie zdjęć przez sprzedającego, każdy inny w Polsce by kręcił, że jakaś przecierka czy inne banialuki. Co do rdzewienia wszystko zależy od tego jak ktoś to porobił, może być długimi latami i nic nie będzie widać. Pozdrawiam i życzę powodzenia w szukaniu niemalowanego ;)
-
E91 320d ,jastrzebie zdroj ,WBAVU31040KY08847
Mariusz040 odpowiedział(a) na misiorrrr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżeli nie przeszkadza Ci kierownica wysmarowana masłem i wierzysz w ten przebieg to nie widać tutaj nic niepokojącego. Najpopularniejszy diesel w de robił kilkanaście tyś rocznie... Poszukaj sobie na mobile podobnego auta i zobacz ile średnio kosztuje. W tej cenie polecam E46 ;)
-
BMW 318 E90 M-Pakiet Dąbrowa Górnicza WBAVF51020VF74831
Mariusz040 odpowiedział(a) na monkahead temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażM pakiet charakteryzuje się inną stylistyką, bardziej agresywną. To znaczy posiada inne zderzaki, progi i odmienne wnętrze. M Power to oznaczenie modelu z najmocniejszym silnikiem, w tym modelu powinno być to 4.0 420KM. Nie wiadomo skąd właściciel wziął sobie ten m pakiet i zachwala się nim. W tym aucie czegoś takiego nie ma, a ta "eMka" na klapie jest po prostu doklejona. O już wiem skąd to M, ma skórzaną kierownicę M(tak przynajmniej jest w Vinie) Poza tym rocznik cofnięty. W sumie to jest golas, jedyny plus to ksenon i niewielki przebieg.
-
BMW 318 E90 M-Pakiet Dąbrowa Górnicza WBAVF51020VF74831
Mariusz040 odpowiedział(a) na monkahead temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJaki 318, jaki MPakiet? Przecież to M Power, widać oznaczenie na tylnej klapie :D Zdjęcia można wrzucić, wystarczy wpisać link do niego w tag "img".
-
Prosba o radę/pomoc w kupnie samochodu e90/2010
Mariusz040 odpowiedział(a) na Grzegorz GB temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak najbardziej warto brać pod uwagę każą oferte. Wystarczy wziąć vin od sprzedającego, sprawdzić jak samochód wyglądał po kolizji i ocenić czy to nam przeszkadza czy nie. Jeżeli konstrukcja nośna nie była naruszona to samochód niczym nie różni się od bezwypadkowego. Niestety częściej auta są prostowane. Takie auto z niemiec też musi być walone, bo inaczej akcyza zje zarobek i nici z dobrego handlu. Samochody za kilkadziesiąt tysięcy niebite lub nie kręcone się nie opłacają. Nie ważne skąd ktoś je sprowadził. Polak patrzy na cenę, stan samochodu to drugorzędna sprawa.
-
BMW e92 328xi WBAWC33539P470308 bezwypadkowa Łódź
Mariusz040 odpowiedział(a) na kris1973 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ tym wyjmowaniem silnika to trochę zagalopowałeś. U nas w kraju handlujący praktykują sposób średniego i dużego młotka, tudzież wspomagania się liną i autem na chodzie. Podłużnice jak najbardziej walnięte, ale jakiejś tragedii nie widać jak na polskie warunki :D Bezwypadkowy może napisać, nic mu nie ma do zarzucenia biorąc pod uwagę nasze prawo. Zresztą czy ludzie myślą, że drogie auta z DE są bezwypadkowe bo tak napisali? Większość tych samochodów jest sprowadzana w stanie gorszym niż to, różnią się tylko tym, że nie ma zdjęć. Bardzo trafna wypowiedź kolegi KW_ . Trzeba kupić polski salon od 1 właściciela, dać 100tyś i tyle. Handlarze muszą jakoś zarobić, kręcić nowych fur nie ma jak bo prawie wszystko serwisowane to trzeba przyprowadzać i składać. Chcąc kupić od nich auto trzeba liczyć się z tym, że jego przeszłość nie będzie klarowna. Z USA są chociaż zdjęcia. Co do zachodu to można iść do wróżki i może ona wywróży kilka fotek. @edit Zenek W ilu procent zderzeń z taką siłą podłużnica przy takim uderzeniu zegnie się "pół metra dalej" ? Coś mi się wydaje, że to mało możliwe by zgięła się na silniku o.O Kiedyś wolną chwilę wrzucę jakąś bryłę do symulacji, ale dużo dużo łatwiej pójdzie na samym początku niż dalej ;)
-
E93 320 2007 Rzeszów/Dębica WBAWK71060PX02209
Mariusz040 odpowiedział(a) na cezzar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażc70 to zupełnie inny styl auta jak cabrio czy A5. e90 pod względem właściwości jezdnych sporo odstaje od audi. Audi jest bardziej orygonalne, lepsza moc silnika 2.0, mozliwosc łatwego softu. Niestety 2.0 lubi pić olej, poza tym auto droższe.
-
BMW 520 E60 SALON PL WBANA310X4B022176
Mariusz040 odpowiedział(a) na JACEK1118 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena w miarę ok. Szkoda, że manualna skrzynia i brak skór co w serii 5 jest dużą wadą. Ciężko będzie to kiedyś ewentualnie odsprzedać. Co do auta sprzedający zapewnia 100% bezwypadek-nic nowego. Na moje oko maska jest dosyć wyraźnie źle spasowana. Prawa część jest wyżej także coś było robione. Samochód wygląda na zadbany, ale to tylko zdjęcia.
-
bmw 528 f10 WBAXG310X0DW37509
Mariusz040 odpowiedział(a) na bambi001 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażczasem nawet nie jeden na ten sam samochód :D
-
bmw 528 f10 WBAXG310X0DW37509
Mariusz040 odpowiedział(a) na bambi001 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOgólnie auto okazja życia, wystarczy wpłacić zaliczkę i jest Twój. Potem kontakt się urywa, firma znika razem z kasą. Kiedyś miałem przyjemność zabawy z takim sprzedawcą, wtedy oferował E91 2009r praktycznie full wypas za 23tyś+opłaty :D Zapytałem go, że skoro jest za granią to czemu ja nie płacę za rozmowy z nim jak za zagraniczne. Niestety wtedy coś przerwało nam połączenie i nie dałem rady się już skontaktować. Nie pierwszy i nie ostatni przypadek.
-
bmw e90 320i WBAPG31070E187439 niemcy
Mariusz040 odpowiedział(a) na Michallbn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzkoda, że nie widać środka. Jedynie ten usyfiony bagażnik.
-
BMW E91 320D WBAVU51000A104503 ok. Warszawy
Mariusz040 odpowiedział(a) na mole temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeszcze zakładają konto, wrzucają 1 post i nikt nie ma prawa się o niczym zorientować :) Każdy powinien zachęcać do sprzedaży swojego samochodu, nic w tym dziwnego. Tylko ja nic nie mówiłem jak pisali, że moja jest za droga.
-
E93 320 2007 Rzeszów/Dębica WBAWK71060PX02209
Mariusz040 odpowiedział(a) na cezzar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrafił się cwaniak co się zna na zegarach i popsuł cały interes. Nieładnie :nienie: Nie wydają się Wam złe pasowanie pokrywy bagażnika? Poza tym maska nie za bardzo leży. A może to tylko takie zdjęcia. Ogólnie cabrio nie może mieć poważniejszych dzwonów, bo to będzie wychodzić. Wtedy zostanie przeróbka na coupe :D @edit na życzenie ;)
-
BMW E90 320i WBAVA71060KP96894
Mariusz040 odpowiedział(a) na sidoke temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOkazji nie ma, są tylko "okazje" :) Co do historii to tylko ASO. Trzeba do nich pojechać z kluczykiem i właścicielem i powinni dać całą historię na papierze za darmo. Jeżeli chcesz sprawdzić stan techniczny samochodu to koszt od 350zł w górę, przeważnie około 500zł, ale i tak warto. Tylko ja wątpię, że sprzedający się na to zgodzi, bo to auto jest na 100% po dzwonie.
-
BMW E90 320i WBAVA71060KP96894
Mariusz040 odpowiedział(a) na sidoke temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoza tym, że zgadzam się z postem powyżej to przód krzywo złożony. Zderzak z prawej strony odstaje, szpara maska-zderzak z tej samej strony większa od drugiej. Coraz częściej na naszym forum widzę e90 z lat 2005-06 w tych cenach... Mam 25tyś, miałem kupić E46 i pojechać na wakacje, ale dołożę 2 tyś i mam e90 z navi pro i automatem :lol:
-
e92 335i wbawb73538p043591 Zielonka
Mariusz040 odpowiedział(a) na isys3014 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSłuchaj jeżeli ktoś sprowadza silnik powyżej 2.0 z USA to musi być walnięty na sporo kasy, bo cały zarobek zje mu akcyza. Nie chce rzucać liczbami, ale pewnie połowa aut z USA jest prostowanych ( z niemiec zresztą też). Jeżeli Ci zależy na tym samochodzie to wrzuć go w temat, który masz powyżej (autocheck-auta tylko z USA), tam Loona lub inny dobry człowiek z dostępem do zdjęć pokaże Ci ile ten samochód jest warty. Jak dla mnie najbardziej konstruktywną informacją było zwrócenie uwagi na cenę, nie ma nic 20tyś taniej bez powodu. Pozdrawiam :)
-
x5 e70 3.0d - WBAZW41090L442136
Mariusz040 odpowiedział(a) na kajtus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo jakoś niestety nie mogę skojarzyć tej osobistości, może za krótko tutaj jestem. Co do egzekwowania kasy to pisałem o tym ze 3 posty niżej od cytowanego. Jeżeli sprzedający nie jest w porządku to nie ma co liczyć na kasę. Nie ma co więcej tego tematu rozwlekać, bo jak 320SI napisał, jeżeli gościu to czyta to ma bekę z uczciwych i naiwnych ludzi ;)
-
x5 e70 3.0d - WBAZW41090L442136
Mariusz040 odpowiedział(a) na kajtus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBezwypadkowości nie udowodnisz nikomu po grubości lakieru :x chyba, że jest gdzieś na piśmie, że lakier 100% oryginał. Zresztą nawet jeżeli to jest to i tak szkoda zachodu i nerwów, bo taki gość z własnej woli nie odda ani złotówki. Za dużo już takich przypadków przerabiał.
-
x5 e70 3.0d - WBAZW41090L442136
Mariusz040 odpowiedział(a) na kajtus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak tacy ludzie dorabiają się na tyle by sprzedawać auta za taką kasę? W tym wypadku pełnym profesjonalizmem wykazała się osoba robiąca te fotki. Dobra robota. Szkoda tylko takiej trasy na marne, nie ubiegaliście się za nic o zwrot kosztów?
-
x5 e70 3.0d - WBAZW41090L442136
Mariusz040 odpowiedział(a) na kajtus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak dla mnie przód jest spasowany ok, ale to tylko zdjęcia. Przebieg niski jak na X5 z tego rocznika, aczkolwiek samochód wygląda na dosyć świeży. Na pewno jest już długi czas na aukcji, 1300 wyświetleń. Nie ma co się martwić, bo takie samochody zbyt szybko się nie sprzedają :) Więcej tutaj chyba się nie dowiesz, trzeba zobaczyć to cacko na żywo. Przede wszystkim warto skontaktować się z forumowiczem, który zakładał poprzedni temat o tym samochodzie, może go widział i coś może powiedzieć. Zdjęcia są dobrze dopracowane i przyciągają wzrok, w rzeczywistości na ogół nie jest tak fajnie.
-
bmw 528 f10 WBAXG310X0DW37509
Mariusz040 odpowiedział(a) na bambi001 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPolacy kupowali diesle na potęgę, bo mentalnie w sprawach samochodów byli w latach 90. Teraz chyba w wynikach sprzedaży benzynka przegania diesla także popularność jakaś jest. Poza tym ceny takiego F10 528i w porównaniu z 520d z tego samego rocznika są wyższe. Co prawda silnik droższy, ale gdyby na benzynę nie było zainteresowania to ten model nie trzymałby ceny.
-
bmw 528 f10 WBAXG310X0DW37509
Mariusz040 odpowiedział(a) na bambi001 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSądzisz, że cena tego samochodu jest zbyt wysoka? Chyba żartujesz...109tyś za 528 z mocno średnim wyposażeniem to i tak tanio. Jaki jest jego stan to już inna sprawa, ale cena niska jak na ten rocznik.