Treść opublikowana przez michszy
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
kosa :cool2: dużo roboty ze zdjęciem i montażem zderzaka jest ?
-
E87 118D --> darecki1985
207-ki robią robotę :) choć osobiście celował bym bardziej w kolor typu gun metal, byłaby kosa, czarne trochę giną
-
E87 120d Schwarz Vossen CVT Replica
z tym wyposażeniem na full to trochę przesadziłeś..:wink: ładna felga, co to za model ?
-
E87 120d+ >> woytek13
całkiem fajnie te "masywne" koła leżą na aucie :cool2:
-
BMW E81 118d by Luki
jeden i drugi jest niskopopiołowy więc nadaje się do dpf
-
E87 120d Japanrot by Marcin
ciekawy ten andro-idrive ha ha :) mógłbyś coś więcej napisać, jakie urządzenie i sposób montażu wybrałeś ?
-
Delikatne dławienie i ''cykanie'' 118d
Ja ci mogę odpowiedzieć w kwestii drugiej części pytania. Również mam 118d z 2005 roku i u mnie nie ma żadnego cykania lub tym podobnych odgłosów przy ruszaniu nie ma, a również jestem wyczulony na takie dźwięki. Więc raczej ten typ tak tego nie ma.
-
bmw 116 E87 wahania obrotów
viewforum.php?f=164
-
ex e87 and e87 lci
Lampy na aucie, przepraszam za zdjęcia po jakimś internetowym programie do obróbki online, ale robione zastępczym telefonem i żeby cokolwiek było wdać nie miałem wyjścia :wink: Mam dość mieszane uczucia co do wyglądu tych lamp, pewnie skończy się na dymionej przedliftowej lampie :D W kwestii montażu, to jest trochę zabawy ze zmianą pinów i cięciu wkładu, poza tym są inne nakrętki, m5 zamiast m6. http://124coupe.pl/hosting/images/zdjcie3698.jpg http://124coupe.pl/hosting/images/zdjcie3696.jpg
-
BMW E81 118d by Luki
Najlepiej gdybyś podgrzał emblematy suszarką lub wystawił na działanie mocnego słońca, klej zrobi się dużo bardziej elastyczny i bez problemu je usuniesz
-
BMW E81 118d by Luki
kolor robi robotę, śliczna 1er
-
ex e87 and e87 lci
Jutro powinny być u mnie , jak założę to się pochwalę :) Januszy się nie boję, w razie czego będę miał oryginalne lampy. Zresztą sprzedałem już kilka aut i zawsze miałem szczęście trafiać na normalnych kupujących :wink:
-
[SPRZEDANA] Static e87 by MikeE87 [M-PAKIET | DEPO | JOM]
coś zdjęcia nie hulają, wyświetla mi się tylko jedno.. całkiem sporo zainwestowałeś w auto, oby remont pomógł i zużycie oleju mieściło się w normie :wink: ps. gdzie kupiłeś te sprężynki do klapy ?
-
ex e87 and e87 lci
nowe lampki, trafiły się w fajne cenie, szkoda było nie kupić jak się spodobają to pomyślimy o ledach :wink: http://124coupe.pl/hosting/images/6139421617.jpg
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
spory parapet z tej lotki.. tak jak przedni mi się nie podoba, to mpak na tył jest świetny, auto nabierze charakteru :wink:
-
E87 120d+ >> woytek13
SG MD bardzo lubię, u mnie przyciemnia dość mocno. Jedną wadę zauważysz w stosunku do BSD, auto zdecydowanie bardziej łapie kurz...coś za coś :)
-
bmw 120dA LSE by SYSIA
dobra robota :cool2: to samo z zaciskami muszę zrobić u siebie
-
BMW E87 118i One Sparkling Grafit Sprzedany
ładny kolorek :) to są ori xenony czy depo ?
-
ex e87 and e87 lci
klamki w kolor aż tak bardzo nie rażą przy czarnym kolorze, może kiedyś, nie mówię nie.. w pierwszej kolejności felga 17, szukam oemowych stylingów 207 :wink: dziś był serwis olejowy :wink: http://124coupe.pl/hosting/images/zdjcie3687.jpg
-
E87 2.0d 163d
nawet fajnie wygląda na tych felgach :wink: może mi napisać jakie lampki założyłaś do oświetlenia tablicy, diody czy zwykłe ?
-
BMW E81 118d by Luki
felgi świetnie, poluję na takie do swojej jedynki :cool2: kolor auta też ekstra, odpowiednio zadbany robi robotę
-
ex e87 and e87 lci
dzięki panowie :cool2: do tej sztuki przekonał mnie przede wszystkim stan techniczny i przebieg, który jak na diesla jest dość niski i w pełni autentyczny w kwestii detailingu, to od kilku lat jest moją pasją i tutaj nie wyobrażam sobie oddać autka w czyjeś ręce, to sama przyjemność, już nawet żona przyzwyczaiła się do tego, że na kosmetyki do auta wydaje więcej niż na swoje :lol: dwa lata temu miałem compacta e46 i wiem, ze bmw w kwestii serwisu jest dość wymagające, jeśli zajdzie taka potrzeba będe pamiętał o tobie andrzejs82 :wink:
-
ex e87 and e87 lci
Witam wszystkich. Jak w temacie . Szukałem 120d ale trafiła się sensowna 118d i stałą się moją własnością :wink: Auto pochodzi z polskiego salonu. Ma udokumentowany przebieg, trochę ponad 130 tyś. km. Z wyposażenia szału nie ma, ale z ważniejszych dla mnie rzeczy rzeczy jest xenon, klimatronik, cztery szybki w prądzie. Brakuje tempomatu z multi i to na pierwszy ogień będzie montowane. Mocno tez myślę nad zmianą felg na 17, choć tych na zdjęciach mi szkoda bo są na nich praktycznie nowe gumy dunlopy. Trzy fotki strzelone na szybko kalkulatorem na wyjeździe po zakupy :) http://124coupe.pl/hosting/images/bmw1.jpg http://124coupe.pl/hosting/images/bmw2mwm.jpg http://124coupe.pl/hosting/images/bmw3.jpg
-
E87 120d+ >> woytek13
moja od wczoraj :D
-
E87 120d+ >> woytek13
Fajne podejście do auta :cool2: od razu skojarzyłem furkę z forum KA może kiedyś się miniemy w Lublinie :wink: