Treść opublikowana przez OlegBMW
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Wielkie dzięki za gruntowną odpowiedz. :cool2:
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
i 100tys zł na imprezę, jest nad czym się zastanowić :duh:
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
250zł - Panie litości :mad2: Wydaje mi się że jakby kosztowało 150zł to by zdecydowanie więcej chętnych było i lepsza zabawa również.
-
BMW E90 2.01 150km Dymi na Biało
Uszczelniacze zaworowe, standard w n46. Lepiej sobie nie zawracać głowy.
-
E90 320i 150KM problem
Fajnie że problem został rozwiązany. Oby się nie pojawił ponownie. :cool2:
-
n46 320i 150KM Falują obroty po dotknięciu gazu
Problem prawdopodobnie tkwi w samym pedale gazu, mam wrażenie że w pewnym położeniu obroty zaczynają wariować, zauważyłem że dzieje się to na każdym biegu. W przyszłym tygodniu zajmę się tym. Może będzie ten post dla kogoś pomocny :D
-
E90 320i 150KM problem
A skoro tak dobry to dla czego nie ma żadnej informacji co to za błędy. Może to jest generator kodów :mrgreen:
-
E90 320i 150KM problem
No niestety, nikt nie może pomoc bo te numery błędów są odczytane jakimś skanerem z biedronki, po wpisaniu w google powinna się jakaś informacja pojawić - a tu nic : (
-
E90 320i 150KM problem
Jedz do kogoś na diagnostykę DISem lub INPą, wtedy się okaże w czym jest problem. Pasowało by dodać miejscowość w profilu, bo jeśli jesteś z Warszawy to mogę ci pomoc w tej sprawie.
-
E90 320i 150KM problem
Ja w ogóle nie zwracam uwagi na chwilowe zużycie pod czas jazdy miejskiej, jedynie w trasie na tempomacie, proponuję również nie zwracać na to uwagę a zając się sprawdzeniem rozwiązaniem pozostałych problemów.
-
n46 320i 150KM Falują obroty po dotknięciu gazu
Sprawdzę to dziś. Dzięki
-
n46 320i 150KM Falują obroty po dotknięciu gazu
Witam, problem z moim autem polega na tym że jak dotknę pedał gazu i obroty wzrosną do ok. 1tys później spadną do 600-650 po czym auto się zatrzęsie i z powrotem wracają do 700. Prawdopodobnie nie robiło by to dla mnie problemu jak bym miał skrzynie manualną, natomiast przy automacie jak wrzucę D i delikatnie dotknę pedał gazu to obroty wzrastają do ok. 1 tys po czym spadają do 600-650 i całe auto zaczyna przez chwile skakać, obroty w tym czasie skaczą w granicach 500-1000 obr. Nauczyłem się już panować nad sytuacją i odpuszczam pedał gazu delikatnie, problem występuje od pól roku, po montażu instalacji LPG, natomiast nie wiem czy ma to coś wspólnego, ponieważ dzieje się to jak na benzynie tak i na gazie. Silnik z Valvetronikiem. Auto zostało sprawdzone DISem, i żadnych błędów tam nie wykryto. Obroty biegu jałowego ustawione na 700, i nie wiem dla czego w takim razie schodzą one do 600-650 o czym wracają do 700. Bardzo proszę o pomoc.
-
Szarpanie podczas jazdy benzyna
Musisz trochę pojeździć i obserwować co się będzie działo i kiedy. Aktualnie nikt nie jest w stanie ci pomoc bo wina może być we wszystkim.
-
BMW E93 320i Czasem wywala "Check engine" OBD2 SCREENS
A jaki masz przebieg ?
-
co oznacza ten wykrzyknik?
Może to być również info o poziomie oleju poniżej minimum.
-
Ogrzewanie nie dziala z jednej strony
Żadnych postępów, udawało mi się kilka razy odpowietrzyć w taki sposób że było ogrzewanie po prawej stronie ale po jakimś czasie zanikało. Płukałem preparatem od Prestone ale bez skutecznie, dla tego pod koniec lata wymienię nagrzewnice.
-
e90 Klimatronik - brak regulacji temperatury po stronie pas.
Witam, ostatnio zauważyłem że w moim aucie klimatyzacja nie słucha się pasażera, czyli jak ja sobie ustawie 16st a pasażer 28st to i tak u niego z nawiewów leci tak samo zimne powietrze jak po stronie kierowcy ... Tak samo się dzieje kiedy ustawie 28st po stronie kierowcy a po stronie pasażera 16st - leci u niego ciepłe powietrze ... Dodam że brak błędów w DISie. Miał ktoś do czynienia z takim problemem ?
-
E90 320i/320si N46/N45 ARMA supercharger kit ?
Hej, jak postępy ?
-
320i, silniki N46 i N43: typowe bolaczki?
W DISie jest możliwość ustawanie minimalnego otwarcia zaworów.
-
e90 320i N46 szarpie, falowanie obrotów, gaśnie.
Nic nie kupuj, najpierw jakiegoś DISa podłącz. U mnie silnik szarpał po sprawdzeniu kompresji w ACS Serwis w Warszawie, gdzie po sprawdzeniu tak zakręcili mi świece że pękła ceramiczna obudowa. Jeździłem kilka razy na reklamacje ale bezskutecznie, póki sam nie zlokalizowałem świece. Po wymianie szarpanie zniknęło. W DISie da się podnieść obroty jałowe silnika, ale to według mnie nie jest rozwiązaniem problemu.
-
Jaki silnik do e90?
ja mam 330xd na sprzedaż, ale sedan... Widziałem auto, polecam !
-
320i, silniki N46 i N43: typowe bolaczki?
Witam, co było przyczyną tego błędu 2A6F? Ostatnio u mnie się pojawił ale nie odczułem spadku mocy.
-
[E90] N46B20 Valvetronic błąd
U mnie się pojawił jakiś czas temu błąd 2A6F, po wykasowaniu już się nie pojawił.
-
Błąd 2A6F
Hey, pomogło czyszczenie styków ? u mnie kiedyś się pociło koło tego złącza, po czym wymieniłem uszczelkę ale styków nie czyściłem. I nie dawno pojawił się ten sam błąd.
-
Jaki silnik do e90?
Brak osłony silnika, tej nad kolektorem ssącym.