Skocz do zawartości

MateuszekE36

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MateuszekE36

  1. MateuszekE36 odpowiedział(a) na miszka123 temat w E36
    Ja mam coś takiego, że na zimnym gdy zamykam bramę od posesji to obroty nie są równe i na benzynie między 2000 - 3000 obrotów dławi się, szarpie i ma takie jakby przerwy w przyśpieszaniu, jak dojdzie do końca niebieskiego pola to przechodzi na gaz i już jest lepiej, ale dalej szarpie co prawda minimalnie, ale jest o prawie nie wyczuwalne. Jak się auto rozgrzeje, to czuć, że autem trzepie trochę (widać najbardziej po gałce zmiany biegów na luzie, no i po silniku), ale tak się dzieje na benzynie - na gazie tego nie czuć, ale pewnie dlatego, że mam wyższe obroty :/ Auto ma również ogromne spalanie, na PB jeżdżę codziennie ok. 4 km i przez 10 - 11 dni spali mi 10 litrów benzyny przy odpalaniu 2 x na dzień... gazu wychodzi, że pali ok. 16 - 17 litrów (poprzednio źle liczyłem, bo nie odejmowałem kilometrów, których przemierzałem na benzynie). W aucie zmieniałem sondę 2 x i jedna była na bank sprawna, bo wyciągnięta ze sprawnego auta, świece na NGK i gumę przepływomierza i to nic nie dało, cały czas to samo.
  2. MateuszekE36 odpowiedział(a) na miszka123 temat w E36
    Mam podobnie w 1.6 M43 i też błąd 201 regulator lambda.
  3. Sprawdź bezpiecznik od instalacji lpg.
  4. MateuszekE36 odpowiedział(a) na PISTOLPETE temat w E36
    Panowie! Mam dziurkę w przepływomierzu! Może mieć to jakiś związek? Fotka: http://img543.imageshack.us/img543/4787/id0a.jpg Uploaded with ImageShack.us
  5. MateuszekE36 odpowiedział(a) na PISTOLPETE temat w E36
    Na dwóch sondach to samo, co prawda na używanych, ale jedna była na bank sprawna... więc coś nie halo. Na wszystkich sondach auto tak samo się zachowuje, a wręcz teraz z dnia na dzień na benzynie chodzi coraz gorzej. Na gazie jest lepiej i pali ok. 12 - 13l, ale benzyny żłopie sporo.
  6. MateuszekE36 odpowiedział(a) na PISTOLPETE temat w E36
    Błąd 201: regulator lambda ;/
  7. MateuszekE36 odpowiedział(a) na PISTOLPETE temat w E36
    Ja mam to samo. Zamulony od spodu do 3 tysięcy obrotów i szarpie w granicach 2000 - 3000 obrotów, trzepie autem i dużo pali PB. Zmieniałem na dwie sondy i to samo. Przepływomierz?
  8. A teraz, jak jest zimno, to 50 zł na ile odpaleń/dni Ci starczy? Bo rozumiem, że pierwsze 2 kilometry robisz na benzynie, a dalej jak się rozgrzeje na gazie, tak?
  9. A spalanie masz normalne?
  10. Ile za nią dałeś?
  11. MateuszekE36 odpowiedział(a) na Kris30cm temat w E46
    Taaa... ja mam dalszy ciąg tego. Wymieniłem gumę przepływomierza i jest to samo i w dodatku czasem potrafi mi strzelić w przepływomierzu (szczególnie po puszczeniu gazu) ... dodam, że błędu przepływomierza nie mam.
  12. Wymieniłe i to samo. 3 sondy włożyłem i to samo, a na komputerze mam błąd 201 "regulator lambda"... a wskazówka paliwa codziennie spada... za 50 zł tylko 2 tygodnie przy przebiegu 100KM na tydzień (!!!). Co z tym fantem zrobić? Auto potrafi strzelić z wydechu.
  13. MateuszekE36 odpowiedział(a) na Kris30cm temat w E46
    We wtorek będę miał tą gumę, ale wątpię, aby to była wina tego... silnikiem nawet na ciepłym delikatnie rzuca...
  14. MateuszekE36 odpowiedział(a) na Kris30cm temat w E46
    Dziurawa jest u mnie ta rura która idzie od przepływomierza do kolektora... zakleiłem, ale to i tak nic nie dało. Jest bardzo poszarpana.
  15. MateuszekE36 odpowiedział(a) na Kris30cm temat w E46
    Mam to samo:P Ale ja mam mega dziurawą dziurę w gumie od przepływki:P
  16. Dodam, że jak silnik się rozgrzeje to lepiej chodzi na benzynie jak na gazie i ma kopa... a na zimnym dławi. http://imageshack.us/a/img707/4540/d7ey.th.jpg http://imageshack.us/a/img819/9415/qbcg.th.jpg http://imageshack.us/a/img35/813/akm.th.JPG Obkleiłem to i nic nie dało, do wymiany nie?
  17. MateuszekE36 odpowiedział(a) na Kris30cm temat w E46
    Ja mam to samo, ale w E36 1.6M43 i też na benzynie rano na zimnym szarpie i nie ma mocy! Na komputerze mam błąd regulatora sondy 201, ale sondę już wymieniałem 3 razy i to samo. W dodatku rano auto na zimnym chodzi nie równo no i pali od groma. Benzyny za 50 zł starcza mi na 2 tygodnie, a mam LPG, którego też za dużo żłopie. Pzepływka może być winna? Nie wyskakuje żaden błąd przepływki.
  18. Tylko, że mi jeszcze dławi w przedziale 2200 - 2800 obrotów na zimnym na benzynie i ciężko się w tedy jedzie:/ Na gazie jest to minimalnie odczuwalne... na komuterze mam błąd 201: regulator lambda, ale możliwe, że łyka lewe powietrze, bo moja guma za przepływomierzem, to istny durszlak... oczywiście poklejony. Rano, na zimnym również nierówno chodzi i czuć na gałce zmiany biegów telepanie lekkie...
  19. Komputer nie pokazuje przepływomierza. Mam błąd 201: regulator lambda - dzisiaj założyłem 3 sondę i to samo.
  20. MateuszekE36 odpowiedział(a) na Dominmotorsport temat w E36
    Ile Ci dał?
  21. Na gazie kopci, na benzynie kopci mało na rozgrzanym silniku i śmierdzi spalinami.
  22. Plyn okej, olej też okej. Zmieniałem dwa tygodnie temu olej. Byłem wczoraj na komputerze i mam błąd "regulator sondy"... mam drugą, ale co to jest ten regulator? Dodam, że 2 dni po kupnie auta jak odpaliłem, to obroty skakały od 0 - 2000obr. i gasł - miałem tak dwa razy, a teraz miałem też dwa razy w czasie jazdy takie coś, że obroty skaczą od 500 - 1000 obr. Sonda może temu zaradzić? Dodam, że nie dymi od razu po odpaleniu, tylko po minucie mniej/więcej. Zapach spalin jest jakiś dziwny. Tak samo śmierdzi na gazie, jak i na benzynie. P.S. Jak kupowałem auto, to samochód był bardzo żwawy... a teraz, to jakaś lipa, zamulony jest właśnie od tego czasu, gdzie obroty skakały od 0 - 2000obr. i gasł.
  23. Z tyłu nie ma takiego króćca jak w M43? Ewentualnie jakoś z nagrzewnicy może lecieć... ale to takie gdybanie.
  24. MateuszekE36 odpowiedział(a) na noowak8 temat w E36
    Nie zgodzę się z poprzednikiem. Ja mam M43 1.6 i ostatnio na mokrym ciągła bokiem, aż miło...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.