Skocz do zawartości

Liskoski

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Liskoski

  1. Liskoski odpowiedział(a) na macies temat w E36
    spoko... Nieporozumienie :cool2:
  2. Liskoski odpowiedział(a) na macies temat w E36
    tlumaczenie kalego. a czemu nie ukradniesz paliwa. zaoszczedzone pieniazki przeznaczylbys na ksiazke. to ze mnie na cos nie stac nie oznacza ze moge to sobie za darmoche wziasc. a w innych watkach placzecie ze wam auto ukradli... Kolega macies zaproponowal zrzutke... Czy to jest kradziez? Ja bym to podciagnal pod zrzutke na wodke. Jeden idzie do monopolowego i kupuje - reszta pije :cool2: Nikt nie chce za darmoche. Przeciez chcemy sie zrzucic. BTW zbyteczna ta dyskusja o piractwie: temat rzeka, a i tak nic nie zmienimy na lepsze czy gorsze.. Ale dyskuja o zrzucie potrzebna :norty: jestem za :clap: P.S. I jeszcze ktos znow mi pisze ze jak ktos jezdzi BMW to juz musi miec kasiure... Nowa 7-ka rozumiem.. Nastoletnią trójka, piątka i inna to juz nie koniecznie :mad2: Zanim znow komus przyjdzie taka durnota do glowy niech se strzeli baranka na opamietanie :twisted: ahmm i tą samą mysl mam co do gazu - jak masz BMW to stac sie na Pb :| itd
  3. Liskoski odpowiedział(a) na Tkaczu temat w E34
    Lampka kontrolna elektroniki zmiany biegów. <- tak pisze w mojej instrukcji od e36
  4. To jest dla mnie kwintesencja wątku :)
  5. Liskoski odpowiedział(a) na mariuszm82 temat w E36
    tak wlasnie juz jest... obroty na biegu jalowym po pewnym czasie nie spadaja do normalnego poziomu? Ze gasnie na zimnym to standard, ale tylko za pomoca zmiany tzw. przyciskowej. Po przegazowaniu powinien zmieniac normalnie. wiec dalej.. Gazownik tlumaczyl mi to tak, ze gdyby gaz II gen byl jeszcze dodatkowo z kompem, obroty na luzie byly by od razu w porzadku...
  6. http://uploads.pl/uploads/b97d2c7dcd.jpg 1- Wlew 2- spust z widoku pod samochodem :norty:
  7. auto-casco rozumiem? Ale nie polecieli po zniżce? sorry za OT
  8. Ile zaspiewali za taka przyjemnosc?
  9. sciagac z linkow, a nie mailami zasypywac :cool2: Jak ktos nie moze sciagnac to trza probowac, za ktoryms razem chyci.
  10. Liskoski odpowiedział(a) na Goszu temat w E34
    cdi wcale takie swiete nie sa .. To juz nie te mercedesy co kiedys, typu w124 190d... Najwieksza bolaczka diesli sa jednak ich poprzedni wlasciciele... Bo badz co badz, z nowoczesnym dieslem trzeba umiec sie obchodzic :nienie:
  11. Liskoski odpowiedział(a) na gabrysia temat w E36
    moze przelacznik, na desce zapala ze sa wlaczone?
  12. Wielkie przeogromne dzieki :clap:
  13. No wlasnie, tez mam ten problem- sparciale narozniki! Jak ktos wie, niech sie podzieli jak sobie z tym poradzic. :clap:
  14. Liskoski odpowiedział(a) na sebo.m temat w E36
    http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?t=39343&sid=e66ecc0c2dbe39bdbbfbf04a2658b4bd :search:
  15. :liar: :liar: :liar: :norty: no 1 dziewczyna jesli chodzi o znajomosc samochodow... Zapytam kazdej swojej kolezanki, co to sa pierscienie dystansowe... Ba nawet kazdej kobiety moge zapytac- i jak mi wytlumaczy co to, to chyba swoja bete oddam :twisted2: nie no brawooo :roll2: A ostatnimi czasy da sie zauwazyc ze coraz wiecej kumatych 'dziewczyn' mamy na forum... Pozdro Magdalenka co bety otworzyc nie umiala i inne :mad2: a co by nie robic OT to magnetyzery to jak najbardziej sciema i :search: bo bylo milijon razy :
  16. hm... a to mozna se tak spawac? a jak se bede kiedys chcial lancuch wymienic? Bo tak naprawde dokladnie nie zrozumialem coz zaspawac :)
  17. dzieki, nosz wkurza mnie to bo na dole mokre wsio i widac ze stad cieknie, jak wytre dokladnie wszystko do sucha to kropelka tam wisi, a gdzie indziej susza :/ No mam nadzieje ze ktos to przeczyta, i poda mi ten sposob domowy- bo uszczelniac rozrzad :( kupe kasy robota skrobnie :/ szkoda gadac
  18. Pozwole sie dopisac, bo mi olej cieknie stamtad i musze cos dzialac, a tam gdzie kolko dalem sie jedynie osadza.. wszystko u gory suchutkie :/ yh i moze ktos czy moge zrobic to sposobem domowym :/
  19. tam gdzie kolko to sie osadza, a okolo mojego kolka (przez nie) biegnie taka kreska :| i to o nia chodzi mi.. Chyba sie zle wyrazilem. :oops: 2. Jak nacisne auto z prawej strony z tylu to cos wlasnie skrzypi przy uciskaniu.
  20. http://uploads.pl/uploads/f6fdc24395.png Witam! Wiec pytanie tak jak w tytule.. Zauwazylem, ze zmniejsza mi sie stan oleju(silnik nie żre), wiec szukam wycieku... I w miejscu gdze zaznaczylem koleczkiem na takiej jak by srubce(?) wisi sobie kropelka oleju czasami, a czasami jest tam mokro, od srubki w dol. Stad pytanie, jak to uszczelnic, i z jakimi kosztami nalezy sie liczyc.. Korzystajac z nowo zalozonego tematu chcialbym jeszcze czy gdy amoryzator na tyle mi piszczy(skrzypi-systematyczy dzwiek, ii ii ;]) to juz kwalifukuje sie do wymiany? Zdjalem kolo, i obudowa amoryzatora 'spadla' a sam on troszczke zalany olejem (bardzo maly wyciek).. W zwiazku z powyzszym, prosze o pomoc :roll:
  21. Liskoski odpowiedział(a) na prezes6937 temat w E36
    Wiec skoro koszty nie sa az tak wazne to czemu tds? Zona lubi diesle? Mnie sie wydaje ze benzynowe silniki bmw chodza lepiej niz tdsy.
  22. Jeszcze raz dziekuje za pomoc, i rowniez powodzenia zycze... :cool2:
  23. Moze masz gaz, a swiece zmieniales 50000 tys temu :twisted2: , moze przewody... ..
  24. okej, dziekowac... Ahmm jak bys mogl to powiedz mi jeszcze jak sie ta cholerna guma nazywa, no i ile plynu musiabym kupic -> i ile mnie to bedzie $ kosztowac.
  25. Kazda Bmka ma taki sportowy pogłos :twisted: Zmien te wielkie litery z temacie oraz Ó bo samochÓd sie tak raczej pisze :nienie:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.