Treść opublikowana przez Liskoski
-
Sam naprawiam pdf
spoko... Nieporozumienie :cool2:
-
Sam naprawiam pdf
tlumaczenie kalego. a czemu nie ukradniesz paliwa. zaoszczedzone pieniazki przeznaczylbys na ksiazke. to ze mnie na cos nie stac nie oznacza ze moge to sobie za darmoche wziasc. a w innych watkach placzecie ze wam auto ukradli... Kolega macies zaproponowal zrzutke... Czy to jest kradziez? Ja bym to podciagnal pod zrzutke na wodke. Jeden idzie do monopolowego i kupuje - reszta pije :cool2: Nikt nie chce za darmoche. Przeciez chcemy sie zrzucic. BTW zbyteczna ta dyskusja o piractwie: temat rzeka, a i tak nic nie zmienimy na lepsze czy gorsze.. Ale dyskuja o zrzucie potrzebna :norty: jestem za :clap: P.S. I jeszcze ktos znow mi pisze ze jak ktos jezdzi BMW to juz musi miec kasiure... Nowa 7-ka rozumiem.. Nastoletnią trójka, piątka i inna to juz nie koniecznie :mad2: Zanim znow komus przyjdzie taka durnota do glowy niech se strzeli baranka na opamietanie :twisted: ahmm i tą samą mysl mam co do gazu - jak masz BMW to stac sie na Pb :| itd
-
TURBO padło - kilka pytań!!!
Lampka kontrolna elektroniki zmiany biegów. <- tak pisze w mojej instrukcji od e36
-
Czy można rozpoznać olej?
To jest dla mnie kwintesencja wątku :)
-
Źle pracuje na benzynie
tak wlasnie juz jest... obroty na biegu jalowym po pewnym czasie nie spadaja do normalnego poziomu? Ze gasnie na zimnym to standard, ale tylko za pomoca zmiany tzw. przyciskowej. Po przegazowaniu powinien zmieniac normalnie. wiec dalej.. Gazownik tlumaczyl mi to tak, ze gdyby gaz II gen byl jeszcze dodatkowo z kompem, obroty na luzie byly by od razu w porzadku...
-
Jak wymienic olej w skrzyni biegow?
http://uploads.pl/uploads/b97d2c7dcd.jpg 1- Wlew 2- spust z widoku pod samochodem :norty:
-
Ryski na szybie
auto-casco rozumiem? Ale nie polecieli po zniżce? sorry za OT
-
Ryski na szybie
Ile zaspiewali za taka przyjemnosc?
-
Instrukcja obslugi na maila
sciagac z linkow, a nie mailami zasypywac :cool2: Jak ktos nie moze sciagnac to trza probowac, za ktoryms razem chyci.
-
Prawda i mity o TDS
cdi wcale takie swiete nie sa .. To juz nie te mercedesy co kiedys, typu w124 190d... Najwieksza bolaczka diesli sa jednak ich poprzedni wlasciciele... Bo badz co badz, z nowoczesnym dieslem trzeba umiec sie obchodzic :nienie:
-
brak przeciwmgielnych tył
moze przelacznik, na desce zapala ze sa wlaczone?
-
Instrukcja obslugi na maila
Wielkie przeogromne dzieki :clap:
-
Zbrakowana uszczelka tylnej szyby.
No wlasnie, tez mam ten problem- sparciale narozniki! Jak ktos wie, niech sie podzieli jak sobie z tym poradzic. :clap:
-
Co oznaczają te kody w liczniku
http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?t=39343&sid=e66ecc0c2dbe39bdbbfbf04a2658b4bd :search:
-
Witam mam dwa pytania (dystanse i magnetyzery) rady :)
:liar: :liar: :liar: :norty: no 1 dziewczyna jesli chodzi o znajomosc samochodow... Zapytam kazdej swojej kolezanki, co to sa pierscienie dystansowe... Ba nawet kazdej kobiety moge zapytac- i jak mi wytlumaczy co to, to chyba swoja bete oddam :twisted2: nie no brawooo :roll2: A ostatnimi czasy da sie zauwazyc ze coraz wiecej kumatych 'dziewczyn' mamy na forum... Pozdro Magdalenka co bety otworzyc nie umiala i inne :mad2: a co by nie robic OT to magnetyzery to jak najbardziej sciema i :search: bo bylo milijon razy :
-
Co to za uszczelka (zdj)? +amortyzator
hm... a to mozna se tak spawac? a jak se bede kiedys chcial lancuch wymienic? Bo tak naprawde dokladnie nie zrozumialem coz zaspawac :)
-
Co to za uszczelka (zdj)? +amortyzator
dzieki, nosz wkurza mnie to bo na dole mokre wsio i widac ze stad cieknie, jak wytre dokladnie wszystko do sucha to kropelka tam wisi, a gdzie indziej susza :/ No mam nadzieje ze ktos to przeczyta, i poda mi ten sposob domowy- bo uszczelniac rozrzad :( kupe kasy robota skrobnie :/ szkoda gadac
-
Co to za uszczelka (zdj)? +amortyzator
Pozwole sie dopisac, bo mi olej cieknie stamtad i musze cos dzialac, a tam gdzie kolko dalem sie jedynie osadza.. wszystko u gory suchutkie :/ yh i moze ktos czy moge zrobic to sposobem domowym :/
-
Co to za uszczelka (zdj)? +amortyzator
tam gdzie kolko to sie osadza, a okolo mojego kolka (przez nie) biegnie taka kreska :| i to o nia chodzi mi.. Chyba sie zle wyrazilem. :oops: 2. Jak nacisne auto z prawej strony z tylu to cos wlasnie skrzypi przy uciskaniu.
-
Co to za uszczelka (zdj)? +amortyzator
http://uploads.pl/uploads/f6fdc24395.png Witam! Wiec pytanie tak jak w tytule.. Zauwazylem, ze zmniejsza mi sie stan oleju(silnik nie żre), wiec szukam wycieku... I w miejscu gdze zaznaczylem koleczkiem na takiej jak by srubce(?) wisi sobie kropelka oleju czasami, a czasami jest tam mokro, od srubki w dol. Stad pytanie, jak to uszczelnic, i z jakimi kosztami nalezy sie liczyc.. Korzystajac z nowo zalozonego tematu chcialbym jeszcze czy gdy amoryzator na tyle mi piszczy(skrzypi-systematyczy dzwiek, ii ii ;]) to juz kwalifukuje sie do wymiany? Zdjalem kolo, i obudowa amoryzatora 'spadla' a sam on troszczke zalany olejem (bardzo maly wyciek).. W zwiazku z powyzszym, prosze o pomoc :roll:
-
Prośba o radę
Wiec skoro koszty nie sa az tak wazne to czemu tds? Zona lubi diesle? Mnie sie wydaje ze benzynowe silniki bmw chodza lepiej niz tdsy.
-
Guma na drazku kierowniczym, chlodnica, rozrusznik.
Jeszcze raz dziekuje za pomoc, i rowniez powodzenia zycze... :cool2:
-
Odpala za 2 razem na zimnym silniku
Moze masz gaz, a swiece zmieniales 50000 tys temu :twisted2: , moze przewody... ..
-
Guma na drazku kierowniczym, chlodnica, rozrusznik.
okej, dziekowac... Ahmm jak bys mogl to powiedz mi jeszcze jak sie ta cholerna guma nazywa, no i ile plynu musiabym kupic -> i ile mnie to bedzie $ kosztowac.
-
AC Schnizer CZY JA MAM WZMOCNIONY SAMOCHÓD ?????????????????
Kazda Bmka ma taki sportowy pogłos :twisted: Zmien te wielkie litery z temacie oraz Ó bo samochÓd sie tak raczej pisze :nienie: