Treść opublikowana przez robertos854
-
dziwna praca na biegu e90
Witam. Jakis czas temu zauwazylem ze jezeli wlacze bieg na D to silnik pracuje glosniej i slychac jakby nierowna prace ,buczenie tak jak by miala jakis opor . Sekunde buczy i sekunde cisza i tak ciagle. Czasem jest wszystko ok. Obroty sa ok ok 800 i nie faluja auto jezdzi normalnie. Czy to może być wina oleju.
-
chip tuning - wykres
Witam. Mam pytanie czy ktos z kolegow zna warsztat w Poznaniu na Ul.Polanowskiej 161 . Zajmuja sie tam chip tuningiem i cala elektronika.moze jakies opinie. Z gory dziekuje.
-
Dziwne buczenie pod maską
U mnie to jest jak piszczenie i dochodzi z przepustnicy.
-
Reflektor od środka
Witam kolego. Robilem taka operacje 2 tygodnie temu,rozebralem caly reflektor tzn to co dalo sie wyciagnac i chcialem go umyc zalewajac woda i przy wylewaniu okazalo sie ze odblask w kolo soczewki zaaczal odpadaac jak dostal wody i to w obu lampach.lampy wyplukalem i pozadnie wysuszylem ale odblask odpadl i wyglada to strasznie jak bede mial wiecej gotowki to kupie nowe.
-
Zmierzyłby mi ktoś odległość między osłonami silnika FOTO
Jest tak jak molega napisal.ona sie kurczy i potem spada. Ja tez w serwisie nie moglem jej dostac bo juz podobno nie produkuja....wiec zacisnalem opaskami plastikowymi.
-
Blędy komputera samoistne skasowanie
Ja kupujac auto tez mialem blad czujnika skretu, i skasowalem go i niema a nic nie wymienialem.a skoro pokazuje ci blad zarowki to moze jakas pozycje masz spalona
-
lampy xenon, odblysnik
Kiedys sie dowiadywalem i byly dwa rodzaje lamp zeby rozkleic i tych nie darady bo to jakis twardy klej.
-
lampy xenon, odblysnik
Witam. Wpadlem na cudowny pomysl umycia lamp w srodku bo byly zabrudzone. Rozebralem wszystko co dalo sie wykrecic. Zalalem lampe woda i przy wylewaniu zobaczylem schdzace srebro z odbysnika. Z tego co sie dowiadywalem to nie da rady lampy rozkleic,,,,wiec jak cos takiego naprawic....moze ktos cos takiego juz przerabial....lampy sa teraz czyste ale co z tego skoro szpeci szhodzacy odblask.pomocy :D
-
listwy zbierajace przy szybach
Witam. Czy ktos z kolegow wie jak sciagnac te kistwy w dzwiach kolo szyby zeby ich nie pogiac ani polamac.????
-
E91 m47 turbo czy DPF?
Ja mialem tak dwa tygodnie temu...az mi sie goraco zrobilo... z tego co sie dowiadywalem to dpf sie wypalil....nie ktore maja tak ze dymia...i od tamtego czasu zrobilem 1300km i nic wiec watpie zeby to bylo co innego
-
nieswiecacy ring w lampie e90
Niema chetnych do pomocy....???? :mrgreen:
-
[e93] 330d 231KM Wysoka ? temperatura na postoju/w korku
Ja u siebie mam tak samo i tez zaczalem sie martwic.
-
nieswiecacy ring w lampie e90
Napiecie nie dochodzi
-
nieswiecacy ring w lampie e90
viewtopic.php?f=70&t=188492&p=1373972&hilit=ring+e90#p1373972 znalazlem to ale niestety nie udalo sie odpalic. Moze jest ktos ze Szczecina kto to ogarnie :D :D
-
nieswiecacy ring w lampie e90
Sprawdzalem wszystko, przekladalem lampy, zarowki i nic.nie ma napiecia na ringu. Wiazka wszedzie cala, gdzies doczytalem ze jak dlugo sie zarowki nie wymienia to modul blokuje sie czy cos takiego tak bylo podobno w 2005 i 06 roku
-
nieswiecacy ring w lampie e90
I blad jest tylko miedzy zegarami w iDrive go nie pokazuje
-
nieswiecacy ring w lampie e90
Podlanczalem pod komputer ale nie bylo zadnego bledu
-
Wysokie spalanie M47 320d
Staralem sie zejsc w miescie ponizej 10l ale ciezki temat, nie udaje sie musialbym chyba robic 50 km dziennei bez wylaczania silnika co w moim przypadku jest nie realne bo wszedzie mam m 10 km.
-
Wysokie spalanie M47 320d
Witam. Moja e90 w trasie ok 6.5l(140km/h) ale miasto i krotkie odcinki 10-11. Wiec nie malo. Wiec pozazdroscic waszych osiagow spalania.
-
nieswiecacy ring w lampie e90
Nikt nie jest w stanie mi pomoc?..
-
nieswiecacy ring w lampie e90
Witam wszystkich. Zaczal mnie bardzo denerwowac komunikat o spalonej zarowce. Okazalo sie ze to ring od strony pasazera. Wymienilem zarowke i niestety blad dalej swieci a zarowka nie dziala. Wyczytalem cos o module swiatla ze sie blokuje jak zarowka dlugo nie byla wymieniana. Czy ktos wie jak to naprawic zeby ring znowu swiecil.
-
aktywacja silownika zaworu przepustnicy 43e2
Witam. Sprawa załatwiona, ,, graty wsadzone,, i wszystko działa. Podziekowania za przepustnice i moduł świec dla roger-nysa. Ddzięki za pomoc.
-
aktywacja silownika zaworu przepustnicy 43e2
Co do tej przepustnicy i klapek. To umnie jest tylko błąd 43e2 z opisem jak w tytule a auto gasi sie normalnie tzn bez trzęsienia.
-
aktywacja silownika zaworu przepustnicy 43e2
Witam wszystkich. Niedawno stałem sie szczęśliwym właścicielem e90 2.0 163 konie. I po podłączeniu kompa ukazał sie taki błąd 43e2 motywacja siłownia przepustnicy. I moje pytanie brzmi. Czy muszę wymienic przepustce czy zawór.... czy może wystarczy coś przeczyscic. I rano jak odpalam moja czarnulke to przez 2 do 4 sekund nią telepie. Czytałem że to moduł świec....ale czy te błędy mogą być razem powiązane.