Treść opublikowana przez robertos854
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
A jest może planowane spotkanko w okolicach Szczecina.????
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
Wysłałem :D
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
Co da radę ustawić w moim bmw zeby oko cieszyło :D .
-
cieknacy spryskiwacz na ksenonie?
Poszukaj bo było już otym dużo. Bo to norma w naszych autach.
-
Spalanie E9X - tylko rzeczywiste wyniki
Ładne spalanie więc nie szukaj usterek :D :D .. ja jak wracałem w sobotę z nad morza to stałem ponad godzine i może sie przesunalem o jakieś 3 km. Więc mi wciągnął sporo, klima chodziła i co chwile stop.
-
Oklejenie e91 cena,firma itp
Ja miałem w mazdzie zrobiony dach i maske przez 7 mc w zime. Myje auto 2 do 3 razy w tygodniu i nic nie odchodziło. A jak mi sie znudziło to nie było takie łatwe do zerwania. A pozatym firma daje jakąś gwarancje na robotę. Pozatym jeżeli ktoś robi dobrze i nakłada pare warstw to niema bata zeby odpadło.ale to twój wybór. Daj znać jak zrobisz i za jaka cenę udało sie.pozdrawiam
-
Oklejenie e91 cena,firma itp
W szczecinie jest firma ktora maluje auto plastidipem z tego co wiem to biorą chyba 2-2, 5
-
[e90] 335d zbyt wysokie spalanie /WYNIK strona 5
Mi w miescie ok 10 l bierze a to tylko 163konie...więc. tylko pozazdrościć 300 koni i 10l w miescie.hehe
-
[e90] Złącze (?) w schowku?
Klakson napewno. Są po obu stronach a przynajmniej powinny być.
-
skacze xenon, luna lampa
Ja mam tak od początku jaj jezdze i już sie przyzwyczaiłem. Rozkrecalem zderzak 5 razy i nic, więc dałem sobie spokuj.
-
naprawianie błędów zwarcia lamp w module FRM - instrukcja
Szukaj na chomikuj.pl
-
naprawianie błędów zwarcia lamp w module FRM - instrukcja
U mnie przyczyną nie święcenia i zapamiętania bledu nie była spalona zarowka tylko w oprawce od żarówki jest ruchomy bolec i w nim jest sprezyna i ona nie przewodzila prądu. Podłączyłem oprawke pod baterie i zobacz czy święci.
-
naprawianie błędów zwarcia lamp w module FRM - instrukcja
Mi sie udało dzięki tej instrukcji i ring ktory nie działał przez 7 mc, już święci.
-
Filtr i podgrzewacz paliwa
W filarze jest jakby papierowa podklaka i jest wciskany do podgrzewacza i wysuwa sie metalową spinke. Wymiana trwa chwile. Są dwa rodzaje otworow w filtrze. Ja za pierwszym razem kupiłem ten co nie pasował a że wolałem go troche paliwem to niemoglem zwrócić.
-
STEROWANIE GŁOSEM - jak ?
Acha troszkę sporo...więc odpuszcze zabawe. Dziekuje za informacje
-
termostat do wymiany...ktory?????
Dzięki kolego. Myślę że trzeba obydwa naraz wymienic i problem będzie rozwiązany. Podjade do serwisu i kupię bo tańsze niż na allegro.
-
STEROWANIE GŁOSEM - jak ?
A skąd taki kod wziąć?? Droga taka zabawa zeby to działało.??
-
termostat do wymiany...ktory?????
W trasie max było 84 przy 140-150km.a jak wolniej to spadało troche
-
termostat do wymiany...ktory?????
Ok i tak spróbuje zrobić. Sprawdze najpierw egr. I sie zobaczy. Dzięki
-
STEROWANIE GŁOSEM - jak ?
Panowie. Ja mam połączony tel z autem. Odbieram i dzwonię normalnie. Ale jak wybieram to wybieranie głosowe w kierownicy czy przy pokretle to nic żadnego sygnału ani dźwięku mówię do tego i nic.
-
termostat do wymiany...ktory?????
Witam. Dziś jadąc w trasę sprawdziłem w ukrytym menu temperaturę silnika. Po ok 30 km miał 70 stopni i jak przyspieszyła d0 140. To trzymał około 75 a po kolejnych paru 83 stopnie. Gdy wjechałem do miasta i zwolniłem tetemperatura spadała do ok 75 stopni a na postoju rosła nawet do 90. Czy tak powinno być czy mam któryś termostat do wymiany. A. Na postoju nawet dojdzie do 97. Tak jak patrzyłem to prze 7 km w temp 17 stopni nabrzeża sie do 70 i jak mu mocno podepcze to idzie do góry...
-
Bmw E90 żarówka postojowa !!!
Wystarczy lutownicą zagrzac boczne mocowania oprawki i gotowe. 2 min pracy. Ale najpierw parę minut zabawy z wyciągnięcie odbiornika.
-
Bmw E90 żarówka postojowa !!!
Można wymienic samą żarówke. Koszt 11zł inter cars.
-
dziwna praca na biegu e90
Nikt nie jest w stanie mi pomóc.??????
-
dziwna praca na biegu e90
Sprawdziłem dzisiaj i takie budzenie, mocniejszy pobór, występuje jak włączenie D i np kierunki to wtedy buczy. Czy wtedy jest za duży pobór mmocy, ,, sprawdziłem w ukrytym menu obroty i na P mam 830 i auto chodzi idealnie a jak dam D to obroty spadają do 780 i wtedy auto troche drży . Czy. To może być powiązane?? Czy da radę podnieść obroty..??