Skocz do zawartości

robertos854

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez robertos854

  1. U mnię świecą tak sobie...szału niema ale szykuje się na zmianę zarnikow wiec może będzie lepiej.
  2. Nie da rady sprawdzić. Ale zacznij od sterownika bo łatwiej i szybciej go wyciągnąć i taniej naprawić. Ja wymieniłem świece sterownik i dalej nim buja przez 3 s
  3. Napisz do, ,jafra,, to ci powie jak zachowuje się zamiennik, bo z tego co pamiętam ma u siebie zalozony
  4. Syf się robi jak piszesz takie posty. Wolałem się upewnić dwa razy...ale teraz wszystko jasne. Więc dzięki.
  5. Właśnie chodzi mi oto ze odołączyłem sterownik i jeżdżę autem bez. Czy jak go podłącze i i nie skasuje błędów świec. To czy swiece beda działać normalnie.
  6. A trzeba kasować błędy świec jak wymienimy Sterownik..?
  7. Panowie czy gałka zmiany biegów (automat) będzie pasowała do pre lci z Lci i jak ją ściągnąć.?
  8. ja jak się dowiadywałem....bo chciałem lampy wyczyścić od środka to facet powiedział ze to zależny jaki klej użyto to niektóre da sie otworzyć a nie których nie. i moich akurat się nie udało. gdzieś na forum było sos o tym ze rozcinają jakoś lamy i później kleją ale nie wiem jak później z parowaniem.
  9. Idealny i zapasem mocy bo troszkę większy niż fabryka.
  10. tak wymieniłem ...i ogólnie auto lepiej pracować zaczał...zawsze jak się rozgrzewał to nim co jakiś czas bujnęło a teraz wszystko znikło...
  11. viewtopic.php?f=70&t=233048&p=1739689&hilit=uchwyt+na+kubki#p1739689
  12. Jeżeli wstawiasz aku o tych samych parametrach to wystarczy tylko poinformować kompa ze jest nowy aakumulator. Ja wczoraj wymieniłem na bosch 80ah i 740a i zrobiłem adaptacje.
  13. Dzięki bardzo. Sprawdziłem u siebie i to też płyn chamulcowy wiec musze wymienić.
  14. A co oznacza ta kontrolka Serwisu?
  15. Mi kiedyś w Audi woda leciała i piasek sobie z tym doskonale poradzil :D
  16. Wysyp drobny żwirek dla kota . Wyciągnie całą wodę posprzatasz, odkurzyć i powinno być ok . oczywiście najpierw napraw :D
  17. Panowie. Jest ktoś ze Szczecina żeby zarejestrować nowy akumulator. Oczywiście nie za darmo. :D
  18. Dziś kupiłem Mann 5001 i w poniedziałek wymiana.
  19. Witam kolegów. Czy filtr paliwa Mann wk 5001 będzieppasował do mojej bmw.
  20. wczoraj robił kolega wymianę święć bo telepało buda a błędu spalonych świeć nie było. po wymianie auto pali idealnie. wiec jak świeca jest juz nadpalona a przewodzi prąd bo błędu niema. teraz czeka mnie wymiana :D
  21. Tak jak kolega pisze. Jeżeli świece się grzeją to auto nie odpala, dopiero jak się zagrzeją to pali.
  22. Ja dziś wkładalem mniejszy rrozmiarów akumulator i pasowało wszystko normalnie.
  23. http://allegro.pl/dystanse-zmieniajacy-rozstaw-bmw-5x120-na-5x112-vw-i3886722716.html
  24. Ja jak dawalem je do lakierowania to podwarzylem z tylu auta i po kawalku ciagnalem do gory i zatrzaski wyskakiwaly w tym ze jeden mi pękł , ale w niczym nie przeszkadza a druga strone zrobilem inaczej. Podwazylem z tylu i pociągnąłem do siebie o pare cm i ciagnalem do góry co kawalek i moim zdaniem poszlo lzej. Ogolnie sprawa prosta i dasz rade. Listwa jest wmiare mocna i napewno sie nie powykrzywia. :D
  25. Z tego co sie orientuje to jak blad byl i nikt nie skasowal to sam nie zniknie. A ktora pozycja w ukrytym menu odpowiada za sprawdzeniu aku .

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.