Treść opublikowana przez robertos854
-
E90 Ustawienie wysokości świateł xenon bixenon
U mnię świecą tak sobie...szału niema ale szykuje się na zmianę zarnikow wiec może będzie lepiej.
-
Odbudowa przodu od zera. e90 320D :)
Nie da rady sprawdzić. Ale zacznij od sterownika bo łatwiej i szybciej go wyciągnąć i taniej naprawić. Ja wymieniłem świece sterownik i dalej nim buja przez 3 s
-
e90 lotka/spoiler - pomoc w wyborze
Napisz do, ,jafra,, to ci powie jak zachowuje się zamiennik, bo z tego co pamiętam ma u siebie zalozony
-
[E90] Wymiana demontaż sterownika świec żarowych M47N2
Syf się robi jak piszesz takie posty. Wolałem się upewnić dwa razy...ale teraz wszystko jasne. Więc dzięki.
-
[E90] Wymiana demontaż sterownika świec żarowych M47N2
Właśnie chodzi mi oto ze odołączyłem sterownik i jeżdżę autem bez. Czy jak go podłącze i i nie skasuje błędów świec. To czy swiece beda działać normalnie.
-
[E90] Wymiana demontaż sterownika świec żarowych M47N2
A trzeba kasować błędy świec jak wymienimy Sterownik..?
-
E90- Wymiana gałki zmiany biegów. Pomocy!
Panowie czy gałka zmiany biegów (automat) będzie pasowała do pre lci z Lci i jak ją ściągnąć.?
-
Odbudowa przodu od zera. e90 320D :)
ja jak się dowiadywałem....bo chciałem lampy wyczyścić od środka to facet powiedział ze to zależny jaki klej użyto to niektóre da sie otworzyć a nie których nie. i moich akurat się nie udało. gdzieś na forum było sos o tym ze rozcinają jakoś lamy i później kleją ale nie wiem jak później z parowaniem.
-
Akumulator e90 320d 177 km
Idealny i zapasem mocy bo troszkę większy niż fabryka.
-
akumulator- jaki ?
tak wymieniłem ...i ogólnie auto lepiej pracować zaczał...zawsze jak się rozgrzewał to nim co jakiś czas bujnęło a teraz wszystko znikło...
-
e90 brak żadnego uchwytu na kubek
viewtopic.php?f=70&t=233048&p=1739689&hilit=uchwyt+na+kubki#p1739689
-
akumulator- jaki ?
Jeżeli wstawiasz aku o tych samych parametrach to wystarczy tylko poinformować kompa ze jest nowy aakumulator. Ja wczoraj wymieniłem na bosch 80ah i 740a i zrobiłem adaptacje.
-
Grzanie świec i dziwny warkot na mrozie
Dzięki bardzo. Sprawdziłem u siebie i to też płyn chamulcowy wiec musze wymienić.
-
Grzanie świec i dziwny warkot na mrozie
A co oznacza ta kontrolka Serwisu?
-
E91 i zbierająca się woda na podłodze za siedzeniem pasażera
Mi kiedyś w Audi woda leciała i piasek sobie z tym doskonale poradzil :D
-
E91 i zbierająca się woda na podłodze za siedzeniem pasażera
Wysyp drobny żwirek dla kota . Wyciągnie całą wodę posprzatasz, odkurzyć i powinno być ok . oczywiście najpierw napraw :D
-
akumulator- jaki ?
Panowie. Jest ktoś ze Szczecina żeby zarejestrować nowy akumulator. Oczywiście nie za darmo. :D
-
[E91] Filtr paliwa - jaki kod?
Dziś kupiłem Mann 5001 i w poniedziałek wymiana.
-
[E91] Filtr paliwa - jaki kod?
Witam kolegów. Czy filtr paliwa Mann wk 5001 będzieppasował do mojej bmw.
-
[E91] 335d problem z aku i chyba coś więcej - ratunku:)
wczoraj robił kolega wymianę święć bo telepało buda a błędu spalonych świeć nie było. po wymianie auto pali idealnie. wiec jak świeca jest juz nadpalona a przewodzi prąd bo błędu niema. teraz czeka mnie wymiana :D
-
Grzanie świec i dziwny warkot na mrozie
Tak jak kolega pisze. Jeżeli świece się grzeją to auto nie odpala, dopiero jak się zagrzeją to pali.
-
e91 2006 320d 163KM wymiana akumulatora
Ja dziś wkładalem mniejszy rrozmiarów akumulator i pasowało wszystko normalnie.
-
[e92] Czy możliwa jest zmiana rozstawu śrub?
http://allegro.pl/dystanse-zmieniajacy-rozstaw-bmw-5x120-na-5x112-vw-i3886722716.html
-
Problem z zaślepką z listwy maskującej na dachu.
Ja jak dawalem je do lakierowania to podwarzylem z tylu auta i po kawalku ciagnalem do gory i zatrzaski wyskakiwaly w tym ze jeden mi pękł , ale w niczym nie przeszkadza a druga strone zrobilem inaczej. Podwazylem z tylu i pociągnąłem do siebie o pare cm i ciagnalem do góry co kawalek i moim zdaniem poszlo lzej. Ogolnie sprawa prosta i dasz rade. Listwa jest wmiare mocna i napewno sie nie powykrzywia. :D
-
320d - słabo kręci przy niskich temperaturach
Z tego co sie orientuje to jak blad byl i nikt nie skasowal to sam nie zniknie. A ktora pozycja w ukrytym menu odpowiada za sprawdzeniu aku .