Skocz do zawartości

nieswiecacy ring w lampie e90


robertos854

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Zaczal mnie bardzo denerwowac komunikat o spalonej zarowce. Okazalo sie ze to ring od strony pasazera. Wymienilem zarowke i niestety blad dalej swieci a zarowka nie dziala. Wyczytalem cos o module swiatla ze sie blokuje jak zarowka dlugo nie byla wymieniana. Czy ktos wie jak to naprawic zeby ring znowu swiecil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche dziwne gdyż zawsze po wymianie żarówki czy markera w ringach komunikat znika sam i nie ma go już w iDrivie anie między zegarami .

Jeśli wszystko dobrze wymieniłeś to pozostaje tylko wykasować za pomocą komputera .

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalem wszystko, przekladalem lampy, zarowki i nic.nie ma napiecia na ringu. Wiazka wszedzie cala, gdzies doczytalem ze jak dlugo sie zarowki nie wymienia to modul blokuje sie czy cos takiego tak bylo podobno w 2005 i 06 roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to coś pomoże... Ostatnio miałem problem z ringiem tzn. nie świecił, zakupiłem żarówkę polecaną na forum w intercarsie (11,50 zł). Zabierałem się z wymianą 3 miesiące, bo pogoda, bo chęci brak itp. aż pewnego słonecznego dnia mknąłem bezdrożami napotykając na dość rozległą i niemożliwą do ominięcia dziurę. Spotkanie to zakończyło się niesamowitym po telepaniem budy i krzywym spojrzeniem współmałżonki. Do czego zmierzam, uderzenie to było nieszczęściem w szczęściu bo nagle owa żarówka sama od siebie zaświeciła i świeci do tej pory.

 

Z tego wynika że gdzieś coś może nie łączyć, może to być przy żarówce a może gdzieś dalej. Może sprawdź napięcie czy dochodzi... zresztą sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.