Treść opublikowana przez robertos854
-
blad 4a66
Witam.ostatnio z rana jak zrobiło sie chłodniej mam problem z odpalaniem. Mianowicie trzęsie autem przez chwile, a jak przygazuje to wszystko ok i jest tak tylko z rana. Po podłączeniu kompa miałem dwa błędy 4a66. Sterowanie mocą system elektryczny pojazdu. I drugi związany z ,, blokada rozruchu,,.coś takiego ale kodu niemam.
-
Wklad lusterka e91
Ztego co czytałem pre lci nie miało w standardzie granych lusterek. Jeżeli nie masz halogenow i masz klamki plastikowe to nie są grzane.
-
O co kaman z bixenonem?
Cała soczewka trzyma sie na trzech srubach chyba torxy. I wyciąga sie ja w całości ale ciężko wychodzi, trzeba sie sporo nabawic zeby wyciągnąć. I tak samo ciężko było wsadzić ale do zrobienia. Odblysnika nieda rady wyciągnąć.
-
dziury w komorze silnika
Sprawdziłem i też mam.
-
O co kaman z bixenonem?
Ja wyciągnąłem soczewki bez rozklejania Lampy i jest to możliwe bezproblemu. Ale myć lampy nie polecam bo mi sie zluszczyl odblask jak tylko dostał wody. po umyciu i polerce kloszy lampy zaczęły świecić o 30% lepiej.
-
Jak się będą zachowywać xenony adaptacyjne z anglika?
W lampach jest ustawienie na anglika , europę i na prosta linie. Więc można przestawić.przynajmniej ja tak mam
-
[e92] znikajacy plyn do spryskiwaczy
Zbiornik ma chyba 5l. I nie możliwe żebyś wypsikal cały naraz. Może płyn ci gdzieś kapie i leci na osłonę pod silnikiem i dopiero w czasie jazdy pod wpływem prędkości ucieka. I dlatego nie widać plam ba postoju
-
Wymiana żarówki w ringach e90 ???
Jest z tym troszkę zabawy bo jak otworzysz 1 zatrzask i próbujesz drugi to pierwszy sie zamyka :D. Ja jak otwieram pierwszy to ciagne i wyskakuje jakoś.
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
Powinno być już ok. :D
-
poszukiwana część - "dolot powietrza"?
Ja też ja na początku trytykami scisnalem i wszystko działało dobrze, nie spadała.
-
poszukiwana część - "dolot powietrza"?
Ja jak chciałem kupić w aso w Szczecinie to powiedzieli że już wszystkie wyprzedane i nie będzie.
-
Video i foto testy spalania e9x
Te korki o których mówi autor nagrania to są...ale zanim. To nie jest jazda to jakas masakra.... :D
-
E9X Silniki diesla - różnice i zestawienie awaryjności
Co prawda to prawda :D
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
Ja nie odpinalem aku. I wszystko było ok. Tylko uczyłem sie troche z wyciagnieciem tego ustrojstwa,,, bo troszkę jest mało miejsca.
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
Sterownik naprawial mi kolega z forum roger-nysa. Koszt niewielki i gwarancją długa :D .
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
Ja jak miałem uwalony sterownik to przy temp 15 stopni telepalo autem przez 3s.od wymiany jest super.
-
Skąd wiadomo kiedy nagrzany?
Umnie spalanie na trasie było ok, 6.-6.5l. Ale natomiast w miescie brał ok 10, a po wymianie termostatow ok 9 i rzadko przekraczam.
-
Skąd wiadomo kiedy nagrzany?
Zwykly płyn też da radę bez problemu. Jeden odpowietrznik jest na termostacie egr i drugi przy zbiorniczku wyrownawczym.
-
Skąd wiadomo kiedy nagrzany?
Ja miałem tak jak ty z tym grzaniem. Najpierw wymieniłem główny i nagrzewal sie do 88 po przejechaniu 17km a jak wymieniłem egr to spokojną jazda 8 km i trzyma 87-89. A na postoju rośnie nawet do 97.
-
rezerwa 320d
Pokazuje ok 90 km do przejechaniu.
-
chip tuning - wykres
Pewnie że obejdzie bo ma ponad 200 kg mniej
-
Moja BMW nie działa
Sterownik świec naprawia nasz kolega z forum roger-nysa.
-
[e90] 330D - dziwny dzwiek po otwarciu drzwi
Mi sie zdaje że to przepustnica sie otwiera,....tylko według mnie bardzo głośno
-
Mikrofilter
Dziękuję bardzo :D ....dałem ciała :duh: .
-
Mikrofilter
Wymieniłem filtr kabinowy i jak skasować servis