Skocz do zawartości

robertos854

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez robertos854

  1. robertos854 opublikował(a) temat w E90, E91, E92, E93
    Witam.ostatnio z rana jak zrobiło sie chłodniej mam problem z odpalaniem. Mianowicie trzęsie autem przez chwile, a jak przygazuje to wszystko ok i jest tak tylko z rana. Po podłączeniu kompa miałem dwa błędy 4a66. Sterowanie mocą system elektryczny pojazdu. I drugi związany z ,, blokada rozruchu,,.coś takiego ale kodu niemam.
  2. Ztego co czytałem pre lci nie miało w standardzie granych lusterek. Jeżeli nie masz halogenow i masz klamki plastikowe to nie są grzane.
  3. Cała soczewka trzyma sie na trzech srubach chyba torxy. I wyciąga sie ja w całości ale ciężko wychodzi, trzeba sie sporo nabawic zeby wyciągnąć. I tak samo ciężko było wsadzić ale do zrobienia. Odblysnika nieda rady wyciągnąć.
  4. Sprawdziłem i też mam.
  5. Ja wyciągnąłem soczewki bez rozklejania Lampy i jest to możliwe bezproblemu. Ale myć lampy nie polecam bo mi sie zluszczyl odblask jak tylko dostał wody. po umyciu i polerce kloszy lampy zaczęły świecić o 30% lepiej.
  6. W lampach jest ustawienie na anglika , europę i na prosta linie. Więc można przestawić.przynajmniej ja tak mam
  7. Zbiornik ma chyba 5l. I nie możliwe żebyś wypsikal cały naraz. Może płyn ci gdzieś kapie i leci na osłonę pod silnikiem i dopiero w czasie jazdy pod wpływem prędkości ucieka. I dlatego nie widać plam ba postoju
  8. Jest z tym troszkę zabawy bo jak otworzysz 1 zatrzask i próbujesz drugi to pierwszy sie zamyka :D. Ja jak otwieram pierwszy to ciagne i wyskakuje jakoś.
  9. Ja też ja na początku trytykami scisnalem i wszystko działało dobrze, nie spadała.
  10. Ja jak chciałem kupić w aso w Szczecinie to powiedzieli że już wszystkie wyprzedane i nie będzie.
  11. Te korki o których mówi autor nagrania to są...ale zanim. To nie jest jazda to jakas masakra.... :D
  12. Ja nie odpinalem aku. I wszystko było ok. Tylko uczyłem sie troche z wyciagnieciem tego ustrojstwa,,, bo troszkę jest mało miejsca.
  13. Sterownik naprawial mi kolega z forum roger-nysa. Koszt niewielki i gwarancją długa :D .
  14. Ja jak miałem uwalony sterownik to przy temp 15 stopni telepalo autem przez 3s.od wymiany jest super.
  15. Umnie spalanie na trasie było ok, 6.-6.5l. Ale natomiast w miescie brał ok 10, a po wymianie termostatow ok 9 i rzadko przekraczam.
  16. Zwykly płyn też da radę bez problemu. Jeden odpowietrznik jest na termostacie egr i drugi przy zbiorniczku wyrownawczym.
  17. Ja miałem tak jak ty z tym grzaniem. Najpierw wymieniłem główny i nagrzewal sie do 88 po przejechaniu 17km a jak wymieniłem egr to spokojną jazda 8 km i trzyma 87-89. A na postoju rośnie nawet do 97.
  18. robertos854 odpowiedział(a) na bezel141 temat w E90, E91, E92, E93
    Pokazuje ok 90 km do przejechaniu.
  19. Pewnie że obejdzie bo ma ponad 200 kg mniej
  20. Sterownik świec naprawia nasz kolega z forum roger-nysa.
  21. Mi sie zdaje że to przepustnica sie otwiera,....tylko według mnie bardzo głośno
  22. robertos854 odpowiedział(a) na sogone_ temat w E90, E91, E92, E93
    Dziękuję bardzo :D ....dałem ciała :duh: .
  23. robertos854 odpowiedział(a) na sogone_ temat w E90, E91, E92, E93
    Wymieniłem filtr kabinowy i jak skasować servis

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.